Raf buss ja Volga filmi!
#1

Tervitus!

ETV hakkab augustis väntama üht uut filmi, mis viib meid tagasi 20. augustisse 1991.

Meil kerkis aga esile probleem, mille tõttu pöördungi vanade autode huviliste poole.

Nimelt oleks meil vaja ühte Raf bussi ja Volgat. Täpselt selliseid, millised eelmainitud ajaperioodil enim liiklesid.

RAF-bussi on vaja 14. augustil (laupäev) terveks päevaks. Võtted toimuvad Tallinnas Tartu maanteel ja teel teletorni juurde. Väikse sutsu teeme ka esmaspäeval 9. augustil, aga kuna see on üks meie suurtest massipäevadest, siis ma praegu ei oska täpselt kellaaega öelda ja seda kui kaua minna võib. 9. augustil toimub võte Gonsiori tänaval telemaja ees.

Volgat on vaja 11. augustil (kolmapäev) pärastlõunal.

Täpsemad kellaajad peaksid tõenäoliselt selguma lähiajal. Arvan, et augusti esimestel päevadel oskame juba kindlalt öelda.

Ootaks siis pakkumisi Smile


Juhul kui on täpsustavaid küsimusi, siis:
postita need siia foorumisse või
steiv@hot.ee või
56 616 570


Teie abile lootma jäädes Smile


Parimat!
Steiv

Vasta
#2

Kahju! Sad

Mul on 88.a Volga 2410, aga mootor on natuke laiali hetkel. Sobib hästi ajastusse ka.
Vasta
#3

Seda kahju kuulda. Ega seda vist sõidukõlblikuks lähiajal teha vist ka ei anna.

Igatahes ootan veel vastuseid Smile
Vasta
#4

Kas meil siis Volgasid vähe on!? Vali ainult sobiv välja. Filmivõtetel on Volga hinnaks kujunenud üldjuhul 1000 krooni päev. Selle sees on korras dokumentatsioon ja mõned kümned kilomeetrid sõitu ka.
Latviaid on muidugi vähem. Aga küsimus, kas kellelgi ka nende aastate registreerimismärke alles on, mida filmis oleks tark kasutada?

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#5

Tahaks jääda tõsiseks aga naer tuleb kogu aeg peale.......
Sa Tõnu oled olnud jätkuvalt poliitiliselt korrektne ja ma tahtsin sinu arvamust mind vaevavates küsimustes. Nagu tead, mul on sõber Aleksander, kes omab Tshaikat ja Volgat. Kas ma võin talle nüüd öelda, et mine oma Volgaga teletorni alla, seal tehakse venelastele uut ja vana! Ja siis on mul sulle palve, et ära ütle siseminister Leivole, et mina kinkisin sulle tööeesrindlase vimpli ja kolhoosi aukirja. Just lugesin ajalehest, et need enam ei sobi.
Lõpetuseks soovin kõigile head heil hitlerit!
Vasta
#6

kas oleks võimalik sinu sõbra Aleksandriga ühendust saada miskit moodi Volga suhtes?

Volga meil teletorni juurde ei lähe, vaid on telemaja juures.

Raf buss aga sõidab telemaja juurest Tartu maanteele ja käib ka korra teletorni juures ära.

Kui on huvilisi, kes tahaksid oma Volga või Raf bussiga filmi tulla, siis need kohad on veel vabad ehk ei ole ma veel kellegiga mingisuguseid kokkuleppeid sõlminud.

Ootan ikka veel pakkumisi Smile


Parimat!
Steiv
Vasta
#7

To: Robi

Kuna sõber Aleksander on ka poliitiliselt korrektne autoomanik, siis tema väldib igasuguseid võimalikke konflikte ja neil kuupäevadel sõidab Tallinnast üldse ära (rongiga).
Aga Robi - koguned ja teed sõidu ära või?
Vasta
#8

vana volga on pakkuda , aga kas see ajastusse veits hiljaks pole jäänud?

info auto kohta :

www.hot.ee/volgarent

Vasta
#9

ilus auto Smile

aga meie jaoks jah kahjuks natukene vana mudel.
Vasta
#10

tervitus!

Volga on meil olemas nüüd Smile

samas oleks ikka veel vaja RAF bussi asukohaga Tallinn või Tallinna lähedus.

Samas lisan siia ka üleskutse...



EESTI TELEVISIOONI RÜNNATAKSE!


Mäletate ehk veel taolist appikutset? Mäletate ehk veel kuidas Tele- ja Raadiomaja ees öö läbi tantsiti? Mäletate ehk veel kuidas teletorni juures tanke peatati?
Kutsume üles kõiki julgeid ja vapraid mehi ning naisi taas kaitsma Eesti Televisiooni ja teletorni! Seekord telelavastusse AUGUST 1991, mis tähistab Eesti Televisiooni 50. juubelit.

Et ründajatele ühtse tugeva rindena vastu astuda, palume kaasa võtta enesekaitsevahendeid, sinimustvalgeid lippe, Eesti vabadust propageerivaid plakateid, kodukaitse vorme ja Kaitseliidu käesidemeid ning ERITI TÄHTIS! - palume kõigil kanda riideid aastast 1991! (Inspiratsiooni saab allolevatelt vanadelt fotodelt ning stiilispikrist).

10. ja 14. augustil taastame 1991. aasta putši-päevade sündmused telemaja ja teletorni ümbruses.

10. augustil, teisipäeval, palume kõigil huvilistel tulla kella 8.00 Tallinna Teletorni esisesse parklasse (autod pargime siiski võtteplatsilt eemale!) aadressil Kloostrimetsa 58A. Kohale saab bussidega nr. 34, 34A, 38 (Motoklubi peatus). Võtted kestavad terve päeva.

14. augustil, laupäeval, palume kõigil massistseenides osaleda soovijatel olla kell 9.00 Eesti Televisiooni hoone ees (Faehlmanni 12). Võttepäeva orienteeruv lõpp on kell 23.00.

Esimesele sajale tulihingelisele kaitsjale kõhutäiteks portsjon suppi!

Kõigil, kes soovivad telelavastuse massistseenides osaleda, palume ennast eelnevalt registreerida meiliaadressil august@etv.ee või helistada telefonil 5382 0686.

Eesti Televisioon ootab kaitsjaid!

STIILISPIKKER

alt kitsenevad teksad
dressipüksid
kampsunid
ketsid
(krõpsudega) botased
mokassiin-kingad
tuulejoped
võrk-nokamütsid
igasugused iseõmmeldud riided
Temaatilised T-särgid („Ma pole turist, ma elan siin” / „Moskva ´80”)
Suured päikeseprillid
Kõhukotid
Randmekotid
Nahast spordikotid
Meestel vuntsid
Naistel keemilised lokid

Kui Teil seisab garaažis Žiguli, Moskvitš või Zaporožetš, olete oma autoga seda enam oodatud!



http://www.etv.ee/index.php?0512292

sellel aadressil sama üleskutse ning stiilinäitena ka mõned pildid sellest ajastust Smile


Parimat!
Steiv


E-mail: steiv@hot.ee
GSM: 56 616 570
Vasta
#11

Nojah volga olemas ja loodetavasti ka raf buss varsti, inimesed ka tulemas, .............. kus kurat nad küll brd lahingumasinad leiavad, eestis paar btr- i on , aga need pole jõ õiged asjad?
igatahes edu
Vasta
#12

Kui RAFi leia, siis mul Nysa pakkuda Toungue
Vasta
#13

Mis RAF bussidesse puutub, siis Järvamaal Väätsa Agrol on kaks sõitvat (dokumendid ja tehnika korras) RAFi, vähemalt üks neist on iga päev kasutuses.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#14

aitäh informatsiooni eest Smile

uurime kohe seda asja Smile
Vasta
#15

Kas LAZ, PAZ või Ikarus bussid on ka stseenides?
Kui on, siis keegi võiks pildistama minna, kuna mina viibin sellel hetkel Saaremaal, kui see toimub.
Vasta
#16

Võibolla pakub huvi ka tol ajal täiesti tavalise kuid tänapäeval haruldase kolhoosibussi TA-6 kasutamine. Üks selline on restaureeritud Lokuta VTS-i poolt. Kui on huvi, annan kontaktid privas.

[Pilt: TA-6-1_Lokuta_1.jpg]
Vasta
#17

Laz buss peaks meil olemas olema teletorni juures Smile

ole hea ja anna need kontaktid. äkki jõuame veel midagi ära teha Smile

kasulik oleks ka inf, et kus see Lokuta VTS firma, täpsemalt buss asub. Kohti nimega Lokuta on minu meelest Eestis rohkem kui üks.

Tänud kõigile siinkohal, kes meid abistanud on Smile
Vasta
#18

üks RAF seisab õhtuti tallinnas lemmiku tänaval. sõidab.

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne