OPEL KADETT K38 1939 tehniline raamat
#1

kas kellelgi on või teate kellel võiks olla antud isendi raamatut
kingiti säärane vana opel aga jama selles et ta ei ole just eriti meeldivas seisukorras ja pole ka 100% komplektne nüüd on soov see masin taastada ja ei mingeid teiste masinate juppe külge toppida.
esialgsel vaatlusel oli puudu orginaal esisild koos vedrustusega, külge on aretatud 401 esisild.

kõik inf mis seda seda masinat puudutab või kui kellelgi on juppe siis olge nii kenad ja andke sellest teada

kena jõulu soovides
Lauri

Vasta
#2

Esisilla võid saada järlepas asuva kadeti küljest, vaata siia. . Loodame, et \"metalliärimees\" pole veel jõudnud EMEXisse viia. Asukoha leiad pkuldsaare poolt tehtud esimesest postitusest selle masina kohta.
Vasta
#3

kohe kaen üle
Vasta
#4

Vaadata võiks Tallinnas Voorimehe tänava antikvariaati, seal oli üksvahe suurem hulk vanemat tehnikaalast kirjandust, sh reklaambrožüürid ja tehnilised kataloogid.
B.
Vasta
#5

olen küll tartust aga kui tallnasse satun ex siis uurima lähen tnx
L.
Vasta
#6

mats24 Kirjutas:olen küll tartust aga kui tallnasse satun ex siis uurima lähen tnx
L.

Eesti keeles on ilmunud 50-datel raamat "Importautod" Seal peaks olema Opel Kadetist juttu ja sõlmede pilte.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#7

Smile et siis raamatukogu kollitama minema
Vasta
#8

mats24 Kirjutas:Smile et siis raamatukogu kollitama minema

Halfani raamatu skaneering (muuhulgas ennesõjaaegsed Opelid)
http://ford-retro.narod.ru/inform/tehinform.htm

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#9

huvitav palju raha sellise masina esisilla eest välja käia tasub??
üle ei ole ka mõtet maksta. võin väita et ma hinndade suhtes täielik võhik olen
Vasta
#10

mats24 Kirjutas:huvitav palju raha sellise masina esisilla eest välja käia tasub??
üle ei ole ka mõtet maksta. võin väita et ma hinndade suhtes täielik võhik olen
Järlepa Opel kuulub metalliärimehele, seega on võlusõnaks seal metallikilo hind + protsent nn teenete eest Toungue
Vasta
#11

kooma Kirjutas:
mats24 Kirjutas:huvitav palju raha sellise masina esisilla eest välja käia tasub??
üle ei ole ka mõtet maksta. võin väita et ma hinndade suhtes täielik võhik olen
Järlepa Opel kuulub metalliärimehele, seega on võlusõnaks seal metallikilo hind + protsent nn teenete eest Toungue


kas sa saax anda mingi legendi kuidas see metalliärikas üless leida?
saadan vennase sinna uurima Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne