M 415/416 Offroad
#1

Kas keegi on neid Eesti pinnal veeremas oma silmaga näinud?
www.jumy.de/suv-htms/moskwitsch.htm
Vasta
#2

Vaevalt,et neid liikus,ei jõudnud need mudelid kunagi ka seeriasse.Kui,siis ainult mõne katsetuse raames.
Seeriasse mittejõudmise põhjuseks jällegi N.ajale tüüpiline ressursitus,selleks oleks tulnud tavamossede tootmist koomale tõmmata.
Aga 1970.aastate algul üritati veel sarnast projekti,juba 412 mootori ümber.Indeksiks Moskvitš 2150,kuid saatus sel mõttel...võib kolm korda pakkuda.

Viimase mudeli pilt ka:

[Pilt: mosk2150-2a.jpg]
Vasta
#3

Pole sellist küll näinud, ainult autogallery.org pilte olen sellisest näinud ja see peaks olema mingi prototüüp. Minuteada selliseid pole kunagi toodetud.
Vasta
#4

Lugesin kunagi mingilt vene saidilt, et M 416 ainus säilinud eksemplar asub \"kusagil Pribaltikas\".

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#5

Õigepea tulemas siia http://www.unicweb.ee/gallery/prototyybid lühike ylevaade prototüüpidest mis pole tootmisse jõudnud. seal hulgas siis ka need masinad

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#6

Se pribaltika jutt, sattusin ise kuulma ühe härrase käest, et kuskil Nõva kandis pidi olema m-408 maastiku versioon tehase mudel siberist katsetustelt kunagi ränga raha eest toodud. Ja et peremees pole nõus seda ära andma.- kommenteerida aga ei oska.
Palju prototüüpe on üleval ka LUAZ koduleheküljel (aadressi ei viitsi praegu otsida)
Vasta
#7

mäletan, et 80ndatel oli yhe za ruljomi aastakäigu tagakaane autolugudeks igasugu prototyybid, mis seeriasse kunagi ei joudnudki. Teiste hulgas oli ka see moskvits-dziip. Seal oli ka selle tehnilised andmed era toodud.
Vasta
#8

dzeiaar Kirjutas:mäletan, et 80ndatel oli yhe za ruljomi aastakäigu tagakaane autolugudeks igasugu prototyybid, mis seeriasse kunagi ei joudnudki. Teiste hulgas oli ka see moskvits-dziip. Seal oli ka selle tehnilised andmed era toodud.
Vaidlen vastu see oli küll 80`ndatel ,kuid mossede seerias/aastakäigus, kus olid kõik mossed nii prototüübid qi ka seeriatootmises olnud.
Vasta
#9

Sad khm, paistab et panin pada. vaadasin yle 82-90 zr tagakaaned ja ei leidnud seda. a kuskil za ruljomis või modelist konstruktoris ma seda imelooma olen igatahes näinud.Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne