Kust ja kas saab deltale sellist lukku nagu on rolleritel
#1

MA tahaks sõita deltaga näiteks poodi ja niisama ei julge jätta

kust saax sellist lukku

olen kuulnud et saab

ja 1-hel tutaval on stellal selline lukk

et mis hinnaga saax tallinnast seda
Vasta
#2

1.Milline lukk, nagu rolleritel
2.Pane lihtsalt rattalukuga kinni Smile
Vasta
#3

tahan vastupidavat rooli lukku ja syyte lukku
Vasta
#4

No aga kui keegi varastada tahab? Delta kerge tõstetakse mõne masinapeale ja minek.
Vasta
#5

no päeval ei hakka ju rahva seest inimene seda auto peale panema aga ei tea kah.... muidugi mind huvitaks kah selline lukk
Vasta
#6

rooli ja süütelukk on deltale mõtetud, kuna nende külge aretamine nõuab omajagu vaeva. hangi parem korralik mootorratta/jalgratta lukk.
uisapäisa keeruliseks tehtud elektrisüsteem hakkab varem või hiljem tõrkuma.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#7

kle see teeb ju margi täis kui lähed poe juurde võtad jalgratta luku välja ja paned sellega lukkuBig Grin
Vasta
#8

See teeb su margi veel rohkem täis kui ma tulen poe juurde, tõstan su \"mopi\" õlale ja jalutan minema.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#9

Delta elektriskeemile sobib Minski/Voshodi süütelukk. Kuna soovid Tallinnast, siis soovitaksin Kloostrimetsa motopoodi. Hind kusagil 150.- kanti.
Aga roolilukku juba raskem aretada.
Vasta
#10

investeeri see raha korralikku lukku. 25 kroonised säästu-lukud ei lähe arvesse....

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne