Võrri karbuss jookseb
#1
Question 

Keegi võiks anda mõistliku seletuse, miks mu sõbra võrril karbuss hakkab töötamise ajal ujutusnupu vahelt bensiini välja ajama? Tegemist nö \"plekk-kerega\" võrriga ehk \"Lvovjanka MV-042\".
Kõige kummalisem, et seda teeb kõigi karbussidega, mida on saanud proovida. Ka teist mootorit on saanud proovida- jookseb kõigiga! Järgi on proovitud ka võrri esiotsa tõstmine, et karbuss oleks täiesti loodis, ikka kasu ei midagi. On olnud tal selline juhus, et õhtul sõidust tulles kõik korras aga järgmisel päeval jookseb nagu \"kusekurn\" (tema sõnad!).
Vasta
#2

Kui karbussivahetus ei aidanud, kas äkki pole viga bensiinis? Et miskid mikro-osakesed seal hulgas ja ködistavad nõelklapi ära nii, et see enam tihedalt ei sulgu ja läbi nirisema jääb?

Korras nõela puhul ju bensiini kaaneni/nupuni ei ulatu...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Karbusse on ta proovinud vahetada küll, viis erinevat on peal käinud! Ka sellised, mis teiste võrride peal ei hakka üle ajama teevad seda tema omal.

Bensiini osas ei oska öelda. Aga õli suhtes on ta endiselt tulihingeline vene õli kasutaja. Pani minu soovituse peale küll lääne õli (mootorsae 2T rohelist värvi õli) mida aga pani \"silma järgi\" ja siis hakkas mootor igaltpoolt (ka sealtsamast karbussist) nö rohelist ila välja ajama. See ju põlemata õli, sest pani liiga palju! Peale seda kirus ta lääne õlid maapõhja ja kasutab vene õliga \"tummist\" segu edasi. Ma aga pooldan täissünteetilist 2T õli vahekorras 1:50.
valdo Kirjutas:Korras nõela puhul ju bensiini kaaneni/nupuni ei ulatu...
Kui võrr seisab siis ei aja üle. Kui töötab, siis alles hakkab uputama.
Viimatine diagnoos on, et sellel plekk-kerega võrril on see kere nii vedel ja ei summuta mootori vibratsiooni nii hästi ning seetõttu töötamise ajal uputab üle. Muud lihtsalt ei oska enam välja mõelda...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne