RESTOde kindlustus
#1

Kas oskab keegi asjalikult ja konkreetselt ära selgitada, kuidas hetkel on seis mittesõitvate (ntx taastamisel), kuid registreeritud sõidukitega?
Kas ma olen kohustatud sõlmima kindlustuslepingu (liikluskindlustusest ikka juttu)? Kas ei juhtu nii, et kui ma ükskord sõitma panen ja kindlustust tegema hakkan, väänatakse mulle kõik need seismise aastad otsa, nagu siin eelmisel aastal tehti/taheti teha.
Vasta
#2

Otsing abiks. Hetkeseis on selline, et seisvale autole pead tegema maksevaba kindlustuslepingu.
Vasta
#3

Kindlustusleping peab tõesti olema, kui masin on arvel. Kehtivat poliisi kasutuses mitteoleval sõidukil olema ei pea. Momendil kehtiva seaduse järgi peaks saama lepingut ilma kehtiva poliisita, st ilma midagi maksmata õhus hoida vähemalt 2 aastat, mille jooksul ei saa kindlustusselt sed kuidagi ühepoolselt lõpetada.
Vasta
#4

Käisin just eelmine nädal kindlustuses uurimas seda asja ja öeldi ,et kui vabakindlustus leping peaks lõppema saadetakse posti teel uus ja pead lihtsalt uuendama seda ja kogu lugu.
NB!Kui ikka on tehtud eelnevalt leping.

:I M Back
Vasta
#5

Ahsoo et kui mul praegu mingid aparaadid ilma kindlustuseta ja igasugu lepinguta kuuri all seisavad - ja nii juba aastaid - et siis pean ma - kui ma nendega tänaval sõita tahan - vahepealsed aastad kinni maksma?

No on ikka mölakaid ilmas, ei leia sõnu enam. Sellest veel vähe et kompleksleping ära kaotati. Iga viimane kui penn vaja välja pumbata.
Vasta
#6

myrakaru Kirjutas:Ahsoo et kui mul praegu mingid aparaadid ilma kindlustuseta ja igasugu lepinguta kuuri all seisavad - ja nii juba aastaid - et siis pean ma - kui ma nendega tänaval sõita tahan - vahepealsed aastad kinni maksma?

No on ikka mölakaid ilmas, ei leia sõnu enam. Sellest veel vähe et kompleksleping ära kaotati. Iga viimane kui penn vaja välja pumbata.


Ma loodan, et kui Sa lähed mõnda seltsi sooviga oma sõidukile püsileping teha ja see kohe maksuvabaks muuta, siis nad seda Sulle ka võimaldavad ja Sa ei pea midagi maksma. Muidugi - see aeg, kus seda kampaania korras kohustuslikult tehti, oli 2005.a. augusti lõpp...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

Mul kaks liikurit mis seisavad, samas mõlemale leping tehtud ja poliis väljastamata. Vähe kummaliselt vaadati küll klienti, kes raha ei tahtnud loovutada, aga lühema seletamise ja telefonikõne järel sai ikka leping tehtud.


Vasta
#8

Myrakaru, "vahepealsed aastad" ehk kindlustamata aja pead sa kinni maksma, kui sa kindlustamata sõidukiga tänavaliikluses vahele jääd. Kui sõiduk liikluses ei osale, siis pole vaja midagi maksta, ainult maksevaba leping teha ja seda iga kahe aasta tagant pikendada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne