Logarite soetamine
#1

Ideed oodatud, kust hankida oma kahele sõiduriistale tagumisi logareid, kuna muda pidev väljauhtumine urgetest hakkab tüütuks muutuma. Lokari.de ei paku, venelaste kataloog samuti mitte Sad

Autodeks siis 1999 Mitsubishi Colt ja 1991 Pontiac Firebird. Hea meelega vahetaks ka eesmised imeõhukesest ning suht rabedast plastikust tehasepaigaldised millegi viisakama vastu.

Kas keegi äkki pakub meitemail tellimuse peale valmistamise teenust või on keegi oma autole ise midagi säärast valmistanud? Põhimõtteliselt ei tohiks näiteks alumiiniumplekist katete painutamine (mis kataks kaares ratta pealt-tagant - koht, kuhu enim soppa koguneb, tehases on Aston Martinitele näiteks sellised paigaldatud) ka endale üle jõu käia, aga kui näeks mõnda valmis asja, saaks ideid koguda Smile
Vasta
#2

Mina tõin oma Saksa päritolu liikurile esimesed logarid Tallinna autoturult, küll aga kahtlen ma väga, kas Sa sealt Firebird'ile midagi leiad. Need logarid tahavad võib-olla natuke (või natuke rohkem kui natuke) istutamist ja passitamist. Need, mida seal müüakse, on samuti plastikust, kuid plastiku paksus on minu arvates igati rahuldav (mõõtnud ei ole, kuid silma järgi nii 5 mm).

Kui oled tallinnanurgamees, siis soovitan laupäeva hommikul vähemalt kaema minna, saad näpuga katsuda ja tekib ka ettekujutus. Seal on üks vene mees uue Sprinteriga, kes müüb logareid. Ja temalt võid vähemalt küsida ka Fire'le logarit, sest mulle teadis ta rääkida seda, et "kui võtta see ja lõigata sealt nii ja naa palju välja, siis istub hoopis sellele". Aga kui Sa päälinnamees pole, siis ehk on sellest jutust ehk kellelegi teisele abi Smile
Vasta
#3

enamlevinud markidele pakub soomes www.lokari.fi
http://www.lokari.fi/?s=t_mallit

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne