Moskvich 424 enampakkumisel
#1

Netist leitud:

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=...&id=116668
Valmistamise aasta 1964, sõidab kuid vajab ülevaatamist, kere on vähese roostega, kuid kõva, autoga saab kaasa palju nii uusi kui ka kasutatud mootori ja veermiku osasid, 4 uut originaal rehvi velgedel, käigukast, tuled jpm.
Meili aadress: mehis@artun.ee

[Pilt: 151446.jpg]
[Pilt: 151451.jpg]
[Pilt: 151450.jpg]
[Pilt: 151448.jpg]
[Pilt: 151449.jpg]

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#2

ülimalt lahe liikur. :yes ja hind ei ole ka soolane veel sellise iluduse kohta. rahvas pange käpp peale! :eureka
Vasta
#3

Tõesti stiilne!
(export variant? )
Kui keegi foorumist selle omanikuks saab siis võiks ühendust võtta.
Lähedased peavad ikka kokku hoidma ;-)

Mu 430/423 ootab seltsilist, et mööda maarjamaad kulgeda!

H


sai vist kõik öeldud
Vasta
#4

Mul M423 olemas hetkel küll dok.puudu aga millal ma üks kord auto kallale saan ja millal see valmis saab ,ehk selleks ajaks ka ark-s nõuded mõistlikumaks muutund.
ps.Henry kas Mosse klubist oled huvitatud,nüüdseks klubi päris ametlikult registreeritud.
Vasta
#5

väga mõnus auto, endal on 412( 408 kerega) selle hind on tõesti väga odav selle kohta.soovitavalt osta enne ära kui läheb välismaale.
Vasta
#6

Minu kunagine M424 seisab Tallinnas Türnpuu tänava lôpus, majahoovis aia taga. Klaasid on läinud, aga sillad on all. Auto on ses suhtes hea: tal on 408 sillad, mida saab hôlpsasti vahetada 2140 omade vastu, juppe oli omal ajal saada palju.

Aga mina, oinas, müüsin masina 3500 eest maha ja nüüd on temast emexikandidaat. Kel huvi, see uurigu, äkki on ta veel paberitega ja saab arvele vôtta ja üles lüüa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne