Postitused: 4,469
Teemad: 35
Liitus: Sep 2009
Maine:
52
Olen kuulnud lusikaga viina lürpimisest, proovinud pole veel. Pidi ka ökonoomne ja tulemuslik olema.
Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу.
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Postitused: 1,706
Teemad: 154
Liitus: Feb 2003
Maine:
3
Gaseeritud viin ka väga ökonoomne tarvitada. Maximas oli üksvahe lausa letis, muidu katsetajad tegid ise...
Postitused: 3,312
Teemad: 44
Liitus: Sep 2009
Maine:
38
konkreetselt arstitudengitest ma ei tea, aga terve eüe rühm sai kenasti auru alla üheainsa pudeli viinaga.
Postitused: 4,469
Teemad: 35
Liitus: Sep 2009
Maine:
52
Eetriga tehakse narkoosi, võimalik, et piiritusega saab sama efekti kasutades narkoositehnikat. Pole jälle proovinud aga vist kunagi peaks. Pudelist peaks jätkuma elu lõpuni!!!!
Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу.
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Postitused: 1,589
Teemad: 20
Liitus: Jul 2008
Maine:
28
On lühike see inimese mälu või kesine lugemisoskus. Kass alustas ju õllega, katsuge ikka teemas püsida, mõni toob kohe viina välja, teine tõstab kanguse 60-70-ni. Egas mina nüüd ka täpselt ei tea, palju need paremad õlled on, võimalik, et vastavalt nõudlusele ongi juba kangus nimetatud numbriteni kerkinud.
Teemasse ka: kui on tuntud tootja ja värske õlu, siis võiks isegi riskida. Kahjuks on Kass suures tõestamise tuhinas unustanud kirjutamast, et kuidas see riskimine ehk katse välja näeb. Vaevalt ta nii palju on nõus väljakäima kui keskmine foorumlane ära joob. Mina muidugi ei ole keskmine. Sest igasugune statistika läheb ikka minust mööda: ei saa keskmist palka (saan just nii palju kui välja olen teeninud), ei oma keskmist autot (on see, mis meeldib ja rahakott kannatab), ei ole olnud peres keskmist lastearvu (oli vist 1,7 pere kohta, mul on rohkem, lausa kaks) jne. Kas see oligi test õllega?
Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Postitused: 677
Teemad: 16
Liitus: Aug 2011
Võtsin täna pool tosinat prooviks. Homme jagan muljeid
http://publik.delfi.ee/news/muusika/uus-...d=72449125