orissaare tsiklilaat
#1

Mina siis kutsun kõiki üles külastama Orissaare tsiklilaata, mis toimub 9. mail orissaares. täpsem koht selgub kohapeal, kuid see peax olema Soovi poe angaari juures. hoiatan kyll ette et rahakotti ei tasu kaasa võta kui see just puuga seljas pole. kuid vahel on seal ka päris huvitavat manti ja mitte ainult tsiklid vaid ka igast traktoreid ja autosid.eelmine aasta nägin seal moskvat, pea originaalkorras. ilm on soe, pange aga oma aparaatidele hääl sisse ja tšekake järgi.ka netis peax infi olema.ja mina panen ilmselt oma D6-e mootoriga stella müüki. Nii et astuge läbi kui aega-mahti on!
Vasta
#2

PARANDUS : Laat on 8. mail,ehk siis homme.vabandust.esialgu lekkis inf et toimub 9. a nyyd siis 8. veelkord vabandust
Vasta
#3

kahjuks pole ma sinna kunagi jõudnud ...põhjuseks on halb aeg seeaasta olen ma sel ajal venemaal ja ülejäänd aastad olen olnud kuressaare laadal....
Vasta
#4

kes läheb võiks selle soovi poe mehele ka pasunasse anda...krdi pasaärimees
Vasta
#5

Mis paska ta siis müüs?
Võiks nagu põhjendada ka oma seisukota.

Dad.
Vasta
#6

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=4178 Paistab,et harley pole mitte ainus,kelle selle müüja kohta midagi öelda on...
Vasta
#7

Sai kah sealt romulaadalt läbi põigatud.
Tegelikult oli nagu muuseumiskäik, vaatapalju tahad, katsuda sai ka aga ostmiseks pidi küll vähemalt riigikogulase palk olema. Vanal Traumanil oli seekordsel laadal veel selline diil olnud, et kes tema käest midagi ostab saab õlle pealekauba.
Minul jäi küll see õlut saamata.
Vasta
#8

Lugupeetud kodanikud kui see \"ettevõtmine teile nii vastumeelne on siis PALUN ÄRGE OSTKE SEALT seda \"paska\"(kui see ikka pask on...)ja ärge reklaamige selle \"pa..müüja \"ettevõtmisi.
Vaadake asja näiteks selle nurga alt
:1.Kui palju maksab sellise äri püstipanek(ruumid,kaup,töölised,maksud,kulud)
2.Kui olete sellise äri püsti pannud siis ikka juu raha teenimiseks(mitte välja andmiseks)seega tuleb asju müüa ning juurdehindlus on kaupmehe vaba voli kas 1 või 1000%
3.Kui on ostjaid \"riigikogulase palgaga\" siis miks peaks odavamalt müüma?
4.Kui te olete saanud petta e. olete ostnud \"paska\" siis on võimalik neid muresid müüjaga kuidagi kindlasti lahendada(kõik on suhtumise küsimus)
Ma ei ole sealt midagi ostnud kuna mulle huvipakkuvat ei leidnud (ühel kiirel külastusel)ma ei ole ka ettevõtja sõber,sugulane ega palgaline.(kui keegi arvab et miks muidu siin kaitsen)
Tegelikult on selline ettevõtmine väga tervitatav ,just seepärast et kogu veneaegne tehnika ja jupindus kokku kogutud(mandrimaal selline pood puudub?)
Paar semu külastasid eelmisel suvel \"soovi poode\" ja olid väga rahu sooritatud ostudega ning emotsioonidega.


Alati on olemas ju valikuvabadus!Ning ka antireklaam on vesi \"soovipoe\"veskile!

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#9

Ei ole küll seal laadal eelnevatel aastatel käinud ega jõudnud ka sel aastal, kuid nõustun Indreku arvamusega. Väga tänuväärne et keegi üldse viitsib sellist asja korrraldada.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#10

ints, jutt õige.
AGA.
kui paarsada km maha sõita ja telefoni teel üles kiidetud taastatud sikli asemel vaatab vastu pintslivärvitud ront või suure suuga lubatud vidina asemel õndsa naeratuse saatel mingi muu detail ulatatakse (ilmselt lootuses, et ostja aru ei saa), siis ajab hinge täis küll. müüa võib kõike, aga telefoni teel valeinfo jagamine pole minu arust väga tervislik tegevus.

ma pole ju mingi idioot, kes käib ja mingeid üliodavaid juppe otsib. ma tean täpselt, mida ma tahan saada ja olen nõus selle eest ka vastavalt maksma. kui vaid jutt ja tegelikkus kokku saaksid, siis poleks mulgi selle mehe kohta halbu sõnu.

seega pean oma kriitilist seisukohta vägagi õigustatuks.
Vasta
#11

nõustun ka klaabu jutuga..põhimõte jääb samaks..
Vasta
#12

klaabu Kirjutas:ints, jutt õige.
AGA.
kui paarsada km maha sõita ja telefoni teel üles kiidetud taastatud sikli asemel vaatab vastu pintslivärvitud ront või suure suuga lubatud vidina asemel õndsa naeratuse saatel mingi muu detail ulatatakse (ilmselt lootuses, et ostja aru ei saa), siis ajab hinge täis küll. müüa võib kõike, aga telefoni teel valeinfo jagamine pole minu arust väga tervislik tegevus.

ma pole ju mingi idioot, kes käib ja mingeid üliodavaid juppe otsib. ma tean täpselt, mida ma tahan saada ja olen nõus selle eest ka vastavalt maksma. kui vaid jutt ja tegelikkus kokku saaksid, siis poleks mulgi selle mehe kohta halbu sõnu.

seega pean oma kriitilist seisukohta vägagi õigustatuks.
Ok vale jutu ajamine pole tõesti tervislik kuid alati ei pea ju kohe kohale kimama hakkama alati leidub mõni tuttav/sõber kes asjad üle vaataks(kuigi alati pole sellestki abi...)Kui sa oled aastaid juppe/tsikleid/autosid ostnud kuulutuste kaudu siis peaks juu ka mingi kogemus tekkima sest üldiselt on võimalik räägitava jutu põhjal mingi ettekujutus luua müüjast (tavaliselt vastab \"telefoni tõde\" ca 20-30 % ulatuses päris tõele ülejäänud juhtudel on tegu pullikaka ajamisega kas siis väiksemal või suuremal määral...)Müüja kiidab ju alati oma kaupa et sellest lahti saada...(sellist eestit me ju tahtsimegi!?)
Olen minagi sõitnud telefoni juttu uskudes treileriga kohale ja seal selgus et auto mootor&käigukast juba ammu müüdud (tõsi pakkumine oli ülisoodne ja ära tulin koos vrakiga ...\"aga algus oli liiga ilus et olla tõsi\") seegi jama juhtus saaremaal...
Nii et kui midagi pakutakse \"müstilise hinnaga\" siis on vast targem \"külmikust midagi jahutavat mütsi alla poetada ja kaineneda\"

ps.mul pole midagi saaremaa vastuBig Grin

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#13

Minu küsimuse idee oli, et kui kellegi midagi öelda on siis palun konkreeteid juhumeid, lihtsalt tati pritsimine ja \"naised saunas rääkisid\" jutu edasi rääkimin, ise mingit otsest kontakti omamata, on lubamatu.
Samas ei saa kuidagi selle vastu kui müüja/ostja/persoon on ikka tõesti selline, kes pidevalt vale või kehva asja pakub, siis peaks ikka iga foorumlase kohus olema sellest teisi teavitada. Hea oleks muidugi, kui sellised postitused tehtaks suhteliselt emotsioonivabalt, nii et reaalset tatipritsmist vähem oleks.

Mis aga puutub üldse kauba paremaks valetamisse, siis on kaks varianti, kas müüja lihtsalt ei tea mida ta müüb või siis teadlikult valetab ühe asja teiseks/paremaks jne.
Esimese variandi puhul peab ostja olema nii tark, et ta teab mida küsida, teise variandi puhul ei aita tõesti muu kui teiste teavitamine persoonist.

Dad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne