Hüvasti DACIA
#1

Uudisteaegntuuride teatel tuli eile Rumeenias liinilt viimane Dacia ehk Renault 12 koopia.

Üks järejekordne Ida- Euroopa automark on ajalooks saanud.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#2

Automark sellest veel ei kao, uuemad mudelid on tootmises edasi. Aga too Dacia oli vist ka viimane R 12 koopia, mis veel tootmises. Türgis ja Argentiinas lõpetati varem, küll vaid mõni aasta tagasi.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#3

Nondega sõitsid romannid 86 aastal SOJUZ rallit.Päris naljakas oli.Eesti numbritega olen kohanud vaid 1või kahte autot.Pole minu asi aga olen talle kõikse aig kaasa tundnud.
Vasta
#4

smolin Kirjutas:Automark sellest veel ei kao, uuemad mudelid on tootmises edasi. Aga too Dacia oli vist ka viimane R 12 koopia, mis veel tootmises. Türgis ja Argentiinas lõpetati varem, küll vaid mõni aasta tagasi.
Dacia kui mark pidi ikkagi ära kaduma, sest nüüd pidi see muutuma pelgalt Reanult koostetehaseks, mis teeb autosid Vene, Ukarina ja mujale endisel NL turule.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#5

Ei kao ära,minu teada Renault\' plaaniks on sellest kujundada oma odavam automark.Uuest mudelist Logan on kirjutanud pea kõik Eesti autoväljaanded ning nagu kuulda,Logan tuleb Dacia nime all ka tuleval aastal Eestis müüki.
Praegu peaks Dacia veel tootma Peugeot 309 edasiarendust Solenza,mille siis vast Logan asendab.
Haapsalus oli kunagi üks universaal-Dacia täiesti olemas.Kadus aga juba vähemalt viie aasta eest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne