minul 2 iz 49 aga miks nad erinevad
#1

üks see mille pildidki minu tegemistes on 54 a.ja ta erineb teisest nimelt on suurema (laiema)paagiga .teine ,aga eest juhikohalt vaadates see jurakas millest keerata hargile kaant või midagi, poole väiksem ja kui nad kõrvuti panna teine ültse nagu vähe väiksem või madalam nagu.(teise aasta arv teadmata pirka Pea loetamatu)

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta
#2

Paakide laiuse vahe ca 3-4 cm

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta
#3

p.j. Kirjutas:üks see mille pildidki minu tegemistes on 54 a.ja /.../ see jurakas millest keerata hargile kaant või midagi /.../ teine ültse nagu vähe väiksem või madalam nagu.
Andeks, lugesin Sinu postitust mitu korda ning ei saanud mitte midagi aru, milles Sinu probleem seisneb.
Vasta
#4

pj - sinu mõttelend on teistele inimestele arusaamatu. Tõlgi oma jutt palun eesti keelde.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#5

nüüd lugedes tundub omalegi arusaamatu.Ühesõnaga minu kaks iz49 on erinevad.Kas toodeti eri aastakäikudel kabariitidelt erineva mõõduga rattaid?

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta
#6

Tee pildid ning pane need kuhugi üles. Mina isiklikult kahlustan, et tegemist erinevate markige/mudelitega või siis on midagi ise ümber tehtud. Paagi laius ei tähenda eriti midagi, nõuka ajal keevitati tihti paakidele plekiriba vahele, et mahtu suurendada.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#7

Minu teooria sinu jutu põhjal on selline, et ühele nendest on pandud uuema planeta vms. esihark või kombineeritud omavahel. Asi selles, et uuematel IZ-idel läks esihargi teleskoop pikemaks. Kuna mind uustoodang niiväga ei eruta, siis ei oska kommenteerida, mis mudelist alates.
Raam on kõikidel mudelitel samad, sama on ka ratastega. Samas tundub, et sinu mustal on taga suurema mõõduga rehv, kui ees. Võib-olla on koer sinna maetud.


p.j. Kirjutas:nüüd lugedes tundub omalegi arusaamatu.Ühesõnaga minu kaks iz49 on erinevad.Kas toodeti eri aastakäikudel  kabariitidelt erineva mõõduga rattaid?


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne