Teema on suletud

Päästeaktsioon: ZIL-111!!!
#1

Alustaks siis järjekordse päästeaktsiooniga, see kord päästame ZIL-111 välismaale müügist!
Tegemist on ainukese ZIL-111 Eestis, mis kuulub V.Kirssile.

Kuulutus ise on siin:
http://www.classiccarsforsale.co.uk/clas...rno/109188

Kõik kes soovivad päästa sellist unikaalset sõidukit Eesti tulevaste põlvkondade jaoks - võivad kanda raha minu pangakontole. Kontorekvisiidid saab privas!

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
#2

(15-09-2010, 17:18 PM)denis23 Kirjutas:  Alustaks siis järjekordse päästeaktsiooniga, see kord päästame ZIL-111 välismaale müügist!

Auto ise on siin:
http://www.classiccarsforsale.co.uk/clas...rno/109188

Kõik kes soovivad päästa sellist unikaalset sõidukit Eesti tulevaste põlvkondade jaoks - võivad kanda raha minu pangakontole. Kontorekvisiidid saab privas!

Tere.
Vägasegane päästeaktsioon.
Kas auto läheks siis Järva-Jaani vanatehnika varjupaika....mis on muidugi väga ebatöenäone.
Mina saan teemast nii aru,et denis23-l raha natuke vähe ja tahb raha autoostuks juurdesaada.
Vöi tehakse as vöi oü ja jagatakse autoostuks raha annetajate vahel aktsiad ära ja tehakse suveks graafik millal kegi autoga söidab.
Palun selgita teemat.
Tänud.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
#3

Mõttetu aktsioon ... ühte kunagi päästsin välja viimisest ja nüüd saan selle eest ainult sõimata, seega edaspidi - TÄNAN EI!
Eesti Riik koos oma kodanikega pole seda lihtsalt väärt!!!

Dad.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
#4

mul ka väike soovitus postituse segasesse alguse osasse, et ehk ei peaks enam praegu peale võtma.

öelge, mis see siiani on see auto eestis teinud või loonud, et see nüüd pärast teistmoodi pärast oleks. on ta siis seal kusagil kuuri all vai pole. mis vahet sel on. "rahvas" ei teadnud ega tea ka edaspidi.

- lp sm jaamakorraldaja -
¡Viva Rallye de Invierno de los Coches Antiguos!
#5

Nagu näha, huumorisoonega ja satiirisoolikasga ei ole paljudel asjad korras! Teemaalgatajatel tuleb kasutada rohkem kollaseid mulle! Rolleyes
#6

(15-09-2010, 17:18 PM)denis23 Kirjutas:  Alustaks siis järjekordse päästeaktsiooniga, see kord päästame ZIL-111 välismaale müügist!

Auto ise on siin:
http://www.classiccarsforsale.co.uk/clas...rno/109188

Kõik kes soovivad päästa sellist unikaalset sõidukit Eesti tulevaste põlvkondade jaoks - võivad kanda raha minu pangakontole. Kontorekvisiidid saab privas!

Mina muidugi võõramaa keeli eriti ei oska ja kuulutusest aru ei saa. Ja hinda ka ei leidnud. Hinna rida: Price £POA. £ on ju naela märk , aga mis edasi tuleb??? Ilmselt kast naelu või pang naelu. Ja allpool mingid Rumeenia mustlased müüvad teist samasugust päris ulmelise hinnaga (sellest sain vist aru). Suht segane lugu selle korjandusega igatahes. Paar päeva tagasi tuli mulle mailile kiri , et üks rikas Senegali vanamees on ära surnud ja tema sugulased vajavad minu abi mõne miljardi USA $ pangast kättesaamisel. Mul pole selle asjaga aega tegeleda, aga kui keegi jagab matsu ja viitsib jamada, siis annan kõik need senegalist tulevad dollarid ZIL-i fondi
#7

Härrased, tegemist on Valeri Kirssile kuuluva uunikumiga.

Jah, päästeaktsioon tähendab seda et teie annate minule raha, ning mina ostan seda endale!

Ei ei, see auto ei lähe Järva-Jaani, Karksi-Nuia, Abjapaluoja ega kuhugi veel kartulipõllu kaunistuseks, juhul kui teie päästate seda ZILi, ma garanteerin et see seisab soojas valvega garaazis Tallinnas!

Juhul kui ZIL 111 päästmine õnnestub, luban mina et teen autahvli aadressil www.zil117.narod.ru kuhu kantakse kõikide päästjate nimed ja isikukoodid ja meiliaadressid!

P.S.
POA tähendab et hind on niivõrd kõrge, et kodanik isegi ei julge seda välja öelda. Kuna minul on praegu masu, siis minule on vaja raha juurde.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
#8

Hmm... aga kui juba autode ostmiseks läheb siis keegi võiks mulle ka midagi huvitavat soetada. Ma võin kõike garanteerida...



#9

Raha saab näiteks mõne üleliigse kehaosa eemaldamisest, lihtsamal kujul neer, maks jne. Keerulisema ja rohkem raha vajava juhtumi puhul aju ja pea.

Aga see teema läheb kinni kui mõttetu.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne