Varastatud Tula Turist T200M heleroheline
#1

Tere

Sooviks siia foorumisse ka teada anda, et Rakverest on varastatud Tula Turist T200M heleroheline. Leidjale vaevatasu 100 euri. Kes midagi on näinud või kuulnud, et kellelgi on viimasel ajal selline motoroller tekkinud siis võik teada anda tel 55630226 või meilitsi lauri.linntamm@gmail.com
Vargus toimus Märtsi kuu alguses, täpset aega ei tea, kuna ei käi väga tihti selles garaažis. Aga sellel mootoroller on väga suur perekondlik väärtus, kuna see oli mu vanavanema oma ja mille ma ise mingil määral taastasin.
Kes vähegi teab midagi siis tänud info eest.

Parimat
Lauri Linntamm
Vasta
#2

äkki mustlased viisid vanarauda?
Vasta
#3

9. märtsil vist oli, kui mingi kahtlane Transiti buss sõitis Puurmani asula vahel ringi, ning küsis tuttava käest, ega tal pole vanametalli anda. Kuna tuttaval oli üks pisike hunnikuke üle, siis ta lahkelt selle ka neile andis. Mulle ütles too tuttav ka, et mingi vana vene roller olevat taga bussis emexi hulgas neil olnud.
Olevat olnud Järvamaa mehed.
Samuti oli eelneval ööl ca 15km eemal, Puurmani lähistel rekka paagist 80l kütust välja tõmmatud.
Ning ööl vastu 5. märtsi Palamuselt mingilt lõbusõidu laevalt 2 mootorit tuuri pandud.
Suure tõenäosusega on selle kõige taga need samad Transiti bussiga sõitvad tegelased.
Vasta
#4

Tere

Suured tänud info eest, eks ma helistan sealt need metallikokkuostu kohad läbi äkki nemad teavad midagi.

Parimat
lauri
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne