Plastist veetoru põlve liimimine
#1

"Ma nõksak veel keeran, et juhtmed kraanile ette ei jääks - tasa, tasa... Huhh korras." Seejärel sain veidike juhet liigutada, kui hüdrofori kuivkäigu kaitse kukkus põrandale.
Nüüd hala ja nutt - 35 eurone asi katki.

Vaatan üht ja teist pidi, päris ahju ei taha visata, garantii ka arvatavasti kasutaja idiootsusest tekitatud kahju ei hüvita. Prooviks liimida, aga millega? Kõige lihtsam oleks arvatavasti vedelmetalliga kokku plõtserdada ja loota, et jääb pidama. Teine variant, mida mõtlesin, et kuidagi kokku sulatada asi.
On kellelgi kogemusi sellise kondoomi lappimisega? Süsteemis rõhk üle 3 bari ei lähe, aga küllaltki suurt survet peaks see liim taluma...
Või on kellelgi samasugune hydrostopi kuivkäikukaitse olemas, mis ei tõõta - saaks kahest ühe kokku.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Kui liimida, siis ehk eelnevalt mingi toru auku sobitada? Õhukese seinaga midagi. Vask näiteks?
Vasta
#3

Vedelplastiga on kaunis karme asju lapitud, siiani pole need veel lagunenud (5 aastat äkki möödas)
Vasta
#4

ma olen liimimiseks kasutanud mingit wurthi plöginat mis kirjade järgi nakkub läbi igasuguse sita ning isegi niisketes oludes. Kuivab kummi ja plastiku vahepealseks materjaliks.
Vasta
#5

Mingi toru äkki sisse keermestada ja siis plöginaga kokku.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne