Mille raam ja külgkorv?
#1

Kas keegi oskab öelda garaazikoristuse käigus lagedale tulnud tsikliraami ja külgkorvi margi?Korv võib ehk mõnele \'\'Emmilisele\'\' kuuluda,raami puhul tuli esmapilgul Minsk meelde...aga kui õiged mu oletused on?Tahaks teada,kas tegu millegi mingit väärtust omava kaubaga,või võib need koos muu kolaga utiili saata....korv muidu täitsa korralik,läbivat roostet väga vähe,sirge,ainult poritiib mõlgiga.Raam tundus ka sirge olevat.

EDIT:pilte ei saa linkida,vaadake http://www.pilt.ee/view/110106/
Vasta
#2

Korv on sarjast Dnepr (teleskoopamordiga vedrustus, pagasiruumil pole luuki.

Raam on mälestus vana Jawa omast.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Porilaua tunnuste järgi on tegemist K-750 m või varasema Dnepri korviga, aastad jäävad 60-ndate lõppu ja 70-ndate algusesse. Kahjuks on korvipoiss kallutades kogemata töötavat rällakat käes hoidnud.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#4

Ma ei tea kas ma olen pime aga seda mootorratta raami ma küll kuskil pildil ei näinud.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#5

isandpauk Kirjutas:Ma ei tea kas ma olen pime aga seda mootorratta raami ma küll kuskil pildil ei näinud.



Vasta
#6

mul on samasugune külgkorv, kuid minuomal on luuk taga, mille oma see täpselt on?
Vasta
#7

Luugiga olid Uralidel.
Vasta
#8

Tagaluugiga on M-72-l ka.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne