Porilaud tuvastamiseks
#1

Kas keegi teab millele kuulub, läbi rooste kumab tumesinine värv.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Hommik!
Mulle meenutab kangesti NSU ca 1937 ja edasi mootorrataste esiporilauda, OSL  mudelid ja vb ZDB, oleneb laiusest, kinnitused on kõik kodutöö ja omalooming.
Vasta
#3

Hallooo!
Vabandan, ei olnud ilmselt piisavalt viisakas vastamas - tõesti, tänan esitatud küsimuse eest ning võimaluse eest ka vastata ja "tarka panna", väga tänan!
Ühtlasi täpsustan veel, et kui porilaua laius jääb alla 14 cm, siis on tegu "väikese NSU - ga, 200, 250 ccm, kui alla 15 cm, siis juba 350 ccm jne...
Veel on nii, et väikestel NSU - del on ülemise kinnituse avad esihargi külge piki sõidusuunas, 350+ ccm masinatel aga risti...
Lihtsalt väike täpsustus, kuna posti autor on juba mitu korda teemat uudistamas käinud, tore, et on ikka huvi oma posti vastu, s... jään siiski viisakaks, maarahva asi, mats on mats ka igas voorumis, seda on nähtud ka varemalt, ka võõramaa voorumites, vb nii peabki päris eesti voorumis asi olema, meie küsime, teie, m..., vastake  - normaalne, hea, kui sõimata ei saa..
Vasta
#4

Laius jääb veidi alla 13cm, nii 13,5-13,8.

Mul endal on sama jama, keegi ei täna, a ma tõstan tänaval pikali kukkunud Bolti tõukse, aitab päris hästi, võid ka proovida Smile

Kuna mul endal ühtegi NSU ratast pole, siis on porilaud saadaval, vahetaks DKW SB oma vastu.
Vasta
#5

(12-08-2024, 21:17 PM)Berglund Kirjutas:  Laius jääb veidi alla 13cm, nii 13,5-13,8.

Mul endal on sama jama, keegi ei täna, a ma tõstan tänaval pikali kukkunud Bolti tõukse, aitab päris hästi, võid ka proovida Smile

Kuna mul endal ühtegi NSU ratast pole, siis on porilaud saadaval, vahetaks DKW SB oma vastu.

Õhtust!
No pigem on 13,5 .. 8 ikka alla 14 cm, seega "väikese NSU" oma, see ovaalne tugevduslapp all keskel ka on vist ainult väikestel.
Tänamise kohalt on siis korras, mina ju neid tõukse pikali lükkangi!  Wink
Vasta
#6

(12-08-2024, 21:17 PM)Berglund Kirjutas:  Mul endal on sama jama, keegi ei täna, a ma tõstan tänaval pikali kukkunud Bolti tõukse, aitab päris hästi, võid ka proovida Smile
OT: täna tõstsin ühe kõnniteed blokeeriva Poldi viisakamasse kohta ja imelugu, see hakkas maakeeles tänama. Teine aga segas jalgratta parkimist, kukkus pikali ja hakkas inisema, mis jätkus ka pärast jalule seadmist.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne