Uunikumid Pärnusse autonäitusele!
#1
Exclamation 

Ma loodan, et moderaator Dad peksma ei hakkaWinkWink
Ühesõnaga, kuna kogu vanatehnikaliikumine on sellises seisus, nagu ta parasjagu on ja üritusi toimub ülivähe, siis pakuks välja võimaluse tegijatel uunikuomanikel oma autosid näidata 24.07 Pärnus toimuva Autolehe autonäituse raames. Kindlasti automehed teavad, mis seal täpselt toimub, kuid hästi lühidalt siiski.
Ühel ajal toimuvad Rockrace nime kandev dragrace, autonäitus, helirõhu võistlus Destibell Dragrace ja helikvaliteedi võistlus. Möll hakkab juba hommikul 8.30 pihta, kui autod saabuvad, 10.00 hakkavad dragrace\'i ajasõidud, keset päeva kogu musamöll koos kiirendusega ja kella seitsmest kiirenduse superfinaalid. Asi ise läheb kindlasti kuni õhtul kümneni välja.

Seega on ülekutse, et lisaks kogu uuele tuuningautode ja dragsterite möllule võiks inimestele midagi klassikalist ja väga ilusat näidata. Egas masinad pea kõik Horchid või Mersud olema, kaugel sellest! Kõik vägegi uunikute alla mahtuv, kui ta ikka enam-vähem näitusekõlbulik on, võiks inimestele vaatamiseks olla. Seejuures, kui mõni mees oleks nii tegija, et poolfabrikaadi kohale tooks, saaks pealtvaatajad aimu ka uuniklaste raskest saatusest taastamistöödel.
Üritusel osalemine ei maksa muidugi midagi, ainult tuleks ennast enne regada, saates meili alvar.valend@presshouse.ee . Tema on autonäituse korraldaja. Oma auto näitusele panija saab ka 2 pääset üritusele ja lootus on siis ka auhinnatud saada. Aga põhimine on meile meelepärase hobi promomine. Nu ja nagu teada, siis luusivad siin saidil ja kindlasti ka näitusel ringi mitmete(paljukest neid siis onBig Grin) autoväljaannete vanatehnikalembesed toimetajad koos pildimasinatega. Aga ilma ennast näitamata ei ole ju võimalustki kaantevahele sattudaToungue Jutt on jutuks hea küll, vahepeal peab midagi asist ikka ka tegema.
Volga-Mosse-Sapaka omanikud ja kõiksuguste edevate välismaa vanaautode omanikud on teretulnud. Seejuures ka raske- ning sõjatehnika ja edevad vanad tsiklid. SmileSmile
Vasta
#2

Hmm huvitav kas enam-vähem korras zaz 968A oleks ka uunikuna loetav, tahan tasuta pileteid!
Vasta
#3

oh mis on selle 24. kuupäevaga, kõik lahedad üritused ühel päeval. RS ralli ka samal ajal
Vasta
#4

Kui midagi tõsist ei juhtu siis ma katsun käsi olla oma 3A3965A-ga
Vasta
#5

Huvitav kas 1965 aasta M408 käib ka uunikumi alla Cool

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta
#6

helitehnik Kirjutas:Huvitav kas 1965 aasta M408 käib ka uunikumi alla Cool
no 39 aastat peaks ikka minema. Aga jah minule tuli perekondlik üritus vahele, pean järgmist korda ootama jääma millal oma plekk kallimat näidata.
Vasta
#7

Mina lähen oma 83 a Ford Capriga, mida ma loeks ka Harulduseks ja mingil määral uunikuks
Vasta
#8

Keevitaja Kirjutas:Mina lähen oma 83 a Ford Capriga, mida ma loeks ka Harulduseks ja mingil määral uunikuks

Olid ilusti kohal ja capri ka, auto oli sul jube hästi taastatud ,aint 1 viga.... ma ei leidnud AMF reklaami. Võiks ju teha mingise kleebise auto esi- ja taguakendele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne