T:Detailid
#1

Sai omale kasti täie vidinaid, muuhulgas mõned tundmatud.Ehk oskab keegi öelda millega tegu?
http://beta.album.ee/album/30011493/50018413
Vasta
#2

Esimesel pildil peaks olema spidomeetri teod, pakuks et kuuluvad mõnele IZ-ilisele. See soontega rõngas on ka spidomeetri süsteemi osa, käib ratta sisse, piduritrumli poole. Teisel pildil on mootorratta süüteluku võtmed. Mõni vanem emmiline vast, kindel pole sugugi.
Kolmandal pildil on siis veel juures Jawa või IZ-i tulede lüliti. Teisi asju ei julge pakkuda.
Lülitist olen huvitatud, anna teada kui müügiks on.

EDIT: PALU raamat märgib süütevõtmete omanikuks IZ-i.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#3

Kolmandal pildil kõige parempoolsem detail on iz-350 (ja 49) süüte tsentrifugaal-regulaator.
Vasta
#4

Tuledelüliti tundub olevat jawa oma. IZ oma kroomitud korpusega ei valmistatud.
Süütevõtmed on vist Pannonia omad, IZ ja Emmiliste süütevõti ei ole ümar pulk vaid pisut kolmnurkseks painutatud plekiriba.
Spidomeetri tiguülekanded ilmselt IZ.
Tsentrifugaalregulaator IZ350 kuni esimesed IZ56 mudelid - kui sul see üle, oleksin sümboolse hinnaga nõus ära ostma (saada PS).

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta
#5

isandpauk Kirjutas:Süütevõtmed on vist Pannonia omad, IZ ja Emmiliste süütevõti ei ole ümar pulk vaid pisut kolmnurkseks painutatud plekiriba.

Vähemalt 1948.a. Moskva M-1-A-l on süütevõti selline ümar pulk. (minu isendil).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

Need kõik 3 süütevõtit lähevad Moskva süütelukku.Tahaks teada milline võti Moskvale kuulub, kas need laiad või siis see kitsas võti.
Esimese hooga ma neid asju müüma ei hakka, kuna mul pole nende asjade(lüliti ja tsentrifugaal regulaatori) väärtustest halli aimugi.Aga oleks nõus vahetama mõnede Moskva tükkide vastu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne