sõiduriist nolgile
#21

ära ole ni kindel neid mehi on ennegi nähtud ikka on vahele võetud küll jafidega, minskitega alati tuleb välja kelle oma,kus sõitis omal cz250 olen eest ära ajand küll kuid erariides mendid on 3 korda minu teeotsas vahtinud eraautodega ja mendiautodega alati on õnne olnud pole seepäev sõitma läind naabrikuttil on cz125 koos sõidame siis on terve küla vihane lärm on jube küll
Vasta
#22

Sõita võib ju osata aga kui ikka nurka satud siis pole muud pääseteed kui kiired jalad või alla anda. Endal oli selline juhus kus sai kõvasti rallida ja võmmide eest polnud minna kuskile kuna nad panid tee kinni, ümberringi oli küll selline maastiku ala aga tsikel polnud õige ja ega külgkülje kõrval kadakates sõita ka ei õnnestu. Nii et ei tasu neid pollareid mitte alahinnata. Eest ära võid ju saada aga kus tegijaid seal nägijaid.
Vasta
#23

Ma linnavahel ei kihutagi,sõidan rohkem kõrvalistel tänavatel ja teedel.Smile
Vasta
#24

Muide ei sõida nad seal autokoolides midagi ainult Minskitega... Sprint näiteks kasutab Yamahat, Kalju Autokoolil on Kawasaki Vulcan.

Kui rahast kahju või lihtsalt vähe, tasuks hankida ikka mopeed. Tallinnas tuleb arvestada julgelt 4-5k pappi puhtalt lubade peale, pluss veel tsikli endaga seotud kulud.
Vasta
#25

By the way mispuhul see esmaabikursus tuleb läbida, ma ei ole kursis... Kas see on neile kel lube üldse ei ole või kui olen >5a staazhiga autojuht aga tahan näit. C-kat juurde teha, siis vaja ka seal esmaabis käia?
Vasta
#26

Odiumi kodulehelt võib lugeda:

Vastavalt Eesti Vabariigi seadustele peab iga esmase juhiloa taotleja läbima ka esmaabi koolituse. Kehtivad ka eelnevalt läbitud esmaabikoolituste tunnistused.
Vasta
#27

MA SOOVITAKS SUL ROLLERI OSTA EI PEA OLEMA LUBE AINT PABERID MIS PEAKS KAASA SAAMA ROLLERIGA.
Vasta
#28

PÄH loll jutt suhu tagasi :mad:
kes sulle ütles, et rolleriga võib ilma lubadeta sõita..... esiteks on rollereid nii mopeede kui ka mootorrattaid, ehk nende kubatuurid on vastavalt kas üle või alla 50 ccm. ja küsimuse esitaja , nagu taiplik lugeja juba isegi aru saab, ei ole veel üle 16 aasta vanune, mis tähendab, et ta ei tohi isegi võrriga ilma lubadete sõita, vaid peab omama lube, kui ta ostetud roller on üle 50 ccm ehk siis mootorratas, peab ta olema vähemalt 16 ja omama mootorrata lube. uvitav miks kõik arvavad, et rollerid on midagi muud kui tavalised mootorrattad ja et nende kohta kehtivad mingid erinõuded..... pealegi ei ole roller mitte midagi parem kui minsk või delta.... rollerid on lihtsalt ebauvitavad

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#29

jutt jumala õige.
miks vaadeldakse rollerit kui tüüpi. vaadelda tuleks ikka kubatuuri. ei ole vahet, kas see on siis roller või sikkel...
samamoodi võib olla küsimus chopperi kohta. iga mees saab aru, et on loll küsida, kui vanalt tohib chopperiga sõita. ka chopper saab olla alla 50cc. nii et olgem ikka korrektsed täpsustamaks oma soovi.Smile
Vasta
#30

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tim Thomson
Muide ei sõida nad seal autokoolides midagi ainult Minskitega... Sprint näiteks kasutab Yamahat, Kalju Autokoolil on Kawasaki Vulcan.
Kalju koolil on lisaks veel 125-ne Cagiva bike. Vääga tore pill on, jaffile arvan teeb sisse küll... Oli vis Cagiva Aletta Oro vms...
Vasta
#31

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: valts
Mina isiklikult neid 16 aastase lubasid ei teeks sest kui 18 saad pead nagunii uued tegema et võimsama masina peale saada.

mis uued tegema? mingid eksamid maybe, ega sa 3,2k uuesti ikka maksma ei pea... dohh
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne