Paluks abi müügilepingu koostamisel
#1

Sihike kurb teema , et tuttav ajas ajas auto mootori kokku.

Ta Oleks n6us nagu järlelmaksuga ära ostma.

Kas keegi viitsiks/aitaks koostADA mingisugusegi lepingu , et ta v6iks mulle v6lgu jääda ja tema ei saaks ,mind üle lasta.Sad

Usun , et paljud v6ibolla sooviks oma masina järelmaksuga ostma/müümA , AGA sobivat s6nastust lepinguks pole, neile oleks sellest suurt abi....?

Mul kyll1/3 juba pihus , aga tahaks ylejäänu ka kätte saada.

Tänan abiandjaid juba ette ära!

Pole midagi targemat teha
Vasta
#2

Tuleta sellest (manus).

4. Omandiõigus sõidukile läheb MÜÜJALT OSTJALE üle vahetult pärast ostuhinna tasumist ja Müügilepingule allakirjutamist. - siia kirjutad midagi endale sobivat.


Manustatud failid
.pdf leping_ost-muuk.pdf Suurus: 15.73 KB  Tõmbamised: 16,598
Vasta
#3

ehk ära enne pabereid tema nimele vormista, kui raha makstud ja kui raha ei maksa, siis on ärandamine Smile
Vasta
#4

Lepingu blanketil viimane, 6. punkt on "Lisatingimused" - mina soovitaks sinna kirjutada, kuidas (missugustel tähtaegadel, missugustes summades) on kokku lepitud raha maksmine.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#5

(04-06-2009, 09:41 AM)taavi Kirjutas:  ehk ära enne pabereid tema nimele vormista, kui raha makstud ja kui raha ei maksa, siis on ärandamine Smile
...ja kui masin enne vormistamist nt ilma kindlustuseta liikluses mõne masina ära äestab ja juht putku pistab? Siis on kõige lihtlabasem jama.
ei ole hea variant Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#6

(04-06-2009, 06:45 AM)session Kirjutas:  Tuleta sellest (manus).

4. Omandiõigus sõidukile läheb MÜÜJALT OSTJALE üle vahetult pärast ostuhinna tasumist ja Müügilepingule allakirjutamist. - siia kirjutad midagi endale sobivat.

0mandi6igus peaks jääma siis mulle , aga vastutus talle.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#7

tee sõiduki rendileping, kus siis punkt, et pärast viimast makset läheb omandiõigus üle teisele isikule

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#8

(04-06-2009, 10:58 AM)13piisab Kirjutas:  
(04-06-2009, 09:41 AM)taavi Kirjutas:  ehk ära enne pabereid tema nimele vormista, kui raha makstud ja kui raha ei maksa, siis on ärandamine Smile
...ja kui masin enne vormistamist nt ilma kindlustuseta liikluses mõne masina ära äestab ja juht putku pistab? Siis on kõige lihtlabasem jama.
ei ole hea variant Wink
Selle vastu aitab kerge kukrukergendamine ja ARKs vastutava kasutaja märkimine. Siis tuleb tal enda nimel kindlustus teha ja matsu korral omaniku riskigrupp ei muutu. Samas jääb omandiõigus ja müümise luba praegusele omanikule, nagu on liisingautodel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne