Kust saaks kes teeks messing veedrit
#1

Tere,

Mure suur ja nägu alati on jube kiire. Oleks tarvis 1,5*1,5mm messingist nelikant materjali, põhimõtteliselt oleks väga hea ka 1,5mm plaadi servast lõigatud riba. Kasutust leiaks see ühe juugend stiilis tooli restaureerimise juures.

Tänades
Janza
Vasta
#2

Nuh aga Kuusakoski platsilt saab ikka rääkida...see pole ju kilodes...

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

(30-05-2010, 22:35 PM)h2rra Kirjutas:   Nuh aga Kuusakoski platsilt saab ikka rääkida...see pole ju kilodes...

vanametalli platsid on alati hea materjali saamise koht, läbi aegade olen ma erinevatest kohtadest nimõndagi põnevat saanud, kuid kui asi läheb mingi konkreetse mõõdu või materjali saamiseks siis abi kahjuks pole. Esimese asjana mõtlesin nelikant jootematerjali peale, kuid kõige väiksem mõõt milles messingit pakutakse on 2mm ja see on pool milli liiga palju.

Ideid kellellgi?

janza
Vasta
#4

(30-05-2010, 23:57 PM)pvr Kirjutas:  
(30-05-2010, 22:35 PM)h2rra Kirjutas:   Nuh aga Kuusakoski platsilt saab ikka rääkida...see pole ju kilodes...

vanametalli platsid on alati hea materjali saamise koht, läbi aegade olen ma erinevatest kohtadest nimõndagi põnevat saanud, kuid kui asi läheb mingi konkreetse mõõdu või materjali saamiseks siis abi kahjuks pole. Esimese asjana mõtlesin nelikant jootematerjali peale, kuid kõige väiksem mõõt milles messingit pakutakse on 2mm ja see on pool milli liiga palju.

Ideid kellellgi?

janza

Oleneb, kui pikka juppi vaja on. Mõne väikse jublaka võlub suuremast tükist välja, tehes koostööd relaka ja viiliga... Samas, selle mainit 2x2mm materjali võib freespinki pista...
Sõnaga, milliseid "junne" täpselt vaja on?

Kadjakas
Vasta
#5

ma võin pakkuda 1,5mm messingpleki jääke. Üks külg on lakitud.
Pikk see jupp olema peab?
Vasta
#6

Teema jätkuvalt aktiivne. Ons veel mõni nõuanne?
Vasta
#7

Kullo mudelipoes ka eri profiilidega messingit.
Enimor võib ka aidata. 1,5mm lehte neil igatahes on. Ja ka riistad sellest ribade lõikamiseks peaks olemas olema. Kardetavasit tuleb sealt küll terve leht välja osta. Nende koduleht ei ole väga pädev, parim liigutus on ise kohale minna.
http://www.enimormet.ee/index.php?page=ladu12
Väiksemat 1,5mm plaati olen saanud ka kullost.

Edit: see nüüd oletus, aga ehk saaks sobivas jämeduses traati kuskil kullassepa juures valtside vahelt läbi lastes kandiliseks?
Vasta
#8

(27-06-2010, 16:47 PM)pvr Kirjutas:  Teema jätkuvalt aktiivne. Ons veel mõni nõuanne?
Minu arvates on siin teemas kuu ajaga antud juba päris palju nõuandeid. Tekib küsimus, et miks nendest ükski Sinu jaoks ei sobi?

Et postitus teemast välja ei lähe, siis on võimalus ümarmaterjal rullide vahelt läbi lasta. Ei tohiks isegi kuud aega kuluda!
Vasta
#9

Mine uude uhkesse "Bauhausi" poodi Lasnamäel. Seal on päris lai valik peenemat messingit, nii ümarat, kandilist, kui lehte[/u]. Ise panin silma peale 3x7mm lattidele, mis sobiksid aiaraudtee rööpaks näiteks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne