Rüüstatud auto
#21

Valdo jutt on igati õige, kuid meie, kahjuks, elame "tsiviliseeritud" ühiskonnas, kus enamus äratoodud karistustest on inimest alavääristavad, seega same ainult sõnad huligaanidele peale lugeda ja soovitada psühoterapeudi poole pöörduda, kui ise oma kiusatustega hakkama ei saa... Sad
Vasta
#22

Tartus seisavad ka paar masinat, kohtates, kus inimesi käib, aga see ei sega neid siis masinaid löhkumast, endagi Lancia sai paarmälki juurde, kui ta mul tänava ääres, seisis, ega jah, kui autol on üks rusika suurune mölk ja ta seisab paar kuud ilma et liikutatatkse, siis vöite kindel olla, et neid tuleb veel juurde, Minu arust tuleb autosid armastada nagu oma ligimest.
Kui sa hoolitsed oma auto eest, siis mina olen tähele pannud, et see inimene hoolitseb ka oma elukaaslase eest paremini, kui see inimene, kes lihtsalt söidab masinaga, kuni köik on ära lagunenud.

NAINE VÖIB TEID PETTA, KUID AUTO AINULT PETTUMUST VALMISTADA.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#23

Antud teemasse sobib näiteks ka must Volga, mis seisis aastaid tagasi Mauruse Raamatukaupluse ees mustamäel. Mina mäletan teda ca '95. või '96.-st aastast alates, liikumas ma teda kunagi ei näinud, asukoht ei muutunud. Ja nii seisis ta seal aastaid. Kuni ühel hommikul kooli minnes (aasta võis olla 2001. või 2002.) märkasin trolliaknast, et "Volgal" oli puruks löödud või varastatud esituled... Järgneva paari nädala jooksul sain igal hommikul jälgida "vägitegude" tulemusi. Ca 3 nädalaga oli autost alles vaid varemed, ma ei mäleta, võibolla pandi ta enne viimsele teekonnale saatmist ka põlema.

Selline kurb lugu siis. Moraal on selle loo puhul vist selles, et seni kui asi on näiliselt komplektne, võib seista, aga nii kui keegi "otsa lahti teeb", on kuri karjas.
Vasta
#24

Autode, nagu ka hoonete puhul, kehtib "katkise akna" reegel: niipea, kui kas või üks aknaruut katki lüüakse, läheb hävinemisprotsess kohe kordades kiiremini käima. Justkui võtaks see maha miski nähtamatu kaitsekihi.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#25

wax Kirjutas:Siin autos elab keegi kodanik sees, kuna vedelb seal nii odekolonni- kui muid pudeleid ja rämpsu Wink Igatahes "hea" reklaam ATJ-le Big Grin
http://wax.planet.ee/album/2007_03_29/pa...GP0609.htm
Täna ma seda Opelit seal igatahes enam ei näinud.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#26

MartinL Kirjutas:
wax Kirjutas:Siin autos elab keegi kodanik sees, kuna vedelb seal nii odekolonni- kui muid pudeleid ja rämpsu Wink Igatahes "hea" reklaam ATJ-le Big Grin
http://wax.planet.ee/album/2007_03_29/pa...GP0609.htm
Täna ma seda Opelit seal igatahes enam ei näinud.

Oli jah kadunud. Täna oli plats igastahes puhas,kui mitte arvestada mõningat sodi seal ümbruses....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#27

Vaadates kõrvalteemas mainitud "Raporti" 12.aprillist, oli seal lõik sama auto kõrvalt tehtud, kuigi temast endast polnud nagu juttu. Ju siis see oligi koristuse põhjuseks.
Vasta
#28

nädal või paar tagasi toodi majataha garaazide vahele sõitev bluebird, esimese kahe ööda läksid aknad...nüüdseks käivad enamus uksed sissepoole.. ühtegisirget kohta pole...isegi istmetele oli jõutud mingi kavalpea oma markeriga kirjutada M*** igale nurgale...kavalad vennad hüppavad garaazi katuselt otse nissani katusele...ajuvabad tüübid...siukestele peksaks kohe labidaga...no mercy!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   



Vasta
#29

Umbes 8-10 aastat tagasi oli Raadiku varemete juures põlenud Opel Kadett(Peterburi tee poolsel osal).Praeguseks seal uued munitsipaalmajad.
Vasta
#30

Tuleb mulgi meelde, kuidas Kuusalu garaažide vahele jäi seisma täiesti töökorras 2101, eemalt igati roosteta ja korralik.Paari nädalaga see auto oli tundmatuseni moondunud...klaaasid sees, kere igatpidi mõlkis.Pagassiluuk oli lahti, seal vedelesid täiesti korralikud tagatuled ja liitrine tosooli pudel.Ei tea kas ma tegin nüüd hästi või halvasti aga need asjad ma omale sealt korjasin.

Kahju, kui on vaja kõike peksta ja rüüstada...

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta
#31

Tromboonilegend Ants Nuudil on ka maanteemuhk. Mehel polnud aega-kohta uunikumiga möllata, ostis millaski VW Passati ja sai sapikale koha Raadiomaja hoovi parklasse. Ent unustas fakti, et teiselpool aeda on mingine Raua tänava kõrgestiarenenute ja kõrgestisündinute eliitkool, mille pärast vahepeal lapsi kümnete kaupa ümberkaudsetesse ühetoalistesse korteritesse sisse kirjutati. Üliarenenud eliitlapsed hakkasid autot kividega pilduma ja trampisid katuse sisse. Tromboonilegendil häda käes - pole kuhugi panna! Oli ikka, viimased aastad on sapikas paiknenud minu juures, viimasel aastal koguni garaazis varjul. Üks kaasfoorumlane käis külas, tegi korra ukse lahti ja virutas jalaga sapika lakke - katus hüppas põnndi muhuvormi tagasi. Selline lugu siis ülearenenud noorsoost, plekkidest ja klaasidest. Antsu sapika klaasid jäid siiski terveks. Eks üliarenenud ajudega algajatel geeniustel polnud käelihased piisavalt arenenud, et suudaks klaasi sisse visata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne