Huvitav ede laterna.
#1

Sai leitud selline komplektner ede tuli. Millele kuulus? Palju maksta ka v


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#2

Tundub tüüpiline 30-nendate aastate jalgrattalamp olevat. Radsonne oli tol ajal levinuim.

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#3

(09-09-2012, 21:12 PM)ajaleht993 Kirjutas:  Sai leitud selline komplektner ede tuli. Millele kuulus? Palju maksta ka v

Tüüpiline dünamo-põhine jalgrattalatern. Aastaist 1937-40. Masslevinuim mark sõjaeelses Eestis.

Kui klaas on algne ja terve, korpus pole mõlkidega ning (otsja jaoks mõistliku) hinna osas saame kokkuleppele, olen huvitatud. Mõnel minu erakogu (tulevase jalgrattamuuseumi) museaalil võiks see ees olla.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

(09-09-2012, 22:22 PM)valdo Kirjutas:  
(09-09-2012, 21:12 PM)ajaleht993 Kirjutas:  Sai leitud selline komplektner ede tuli. Millele kuulus? Palju maksta ka v

Tüüpiline dünamo-põhine jalgrattalatern. Aastaist 1937-40. Masslevinuim mark sõjaeelses Eestis.

Kui klaas on algne ja terve, korpus pole mõlkidega ning (otsja jaoks mõistliku) hinna osas saame kokkuleppele, olen huvitatud. Mõnel minu erakogu (tulevase jalgrattamuuseumi) museaalil võiks see ees olla.

Tüüpiline ülimasslevinud dünamo ja ehk ka patarei? - põhine jne jne jne...
Kui vaevuda veidi vaadata, siis on ka lühinägelikule kassile näha, et "klaas on algne ja terve"! Või arvab erakogumees, et ärimees Ajaleht lööb selle lambi enne realiseerimist igaks juhuks veel korra vastu seina, et näidata, et kaup on aus ja kõva? Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne