Lahe uni
#1

Kuna viibin päris palju automoto foorumis, siis on ka järgnev lugu täiesti seletatav. Siinsetest liikmetest ei tunne mitte kedagi ja sellega seoses on kasutajanimedega kujunenud välju teatud isikukirjeldus. Paar päeva tagasi nägin siis päris lahedat und:
Automoto liikmete ühiskülastus mingi vanapapi juurde kelle huviorbiidiks olid jalgrattad. Kõigepealt saime siis autodega kokku, ja minu suureks imestuseks ei olnuki meie peafoorumlastel uunikumid vaid Apselundil mingi tuunitud Audi 80 mis nägi väga uue Skoda Fabia WRC moodi välja, kapotialune oli igasugu jubinaid täis ja arvas asja annab veel täiustada aga lihtsalt raha pole hetkel selleks. Välimuselt selline heleda krässus peaga ja mega suurte mustadé päikseprillidega (mis hetkel meest kõige rohkem vanade asjadega sidus) . Teine mees kes veel meelde jäi oli Vana, kelle liikuriks oli siis vist mingisugune vana 500 hainina BMW ja ameeriklase ristand, ei saanud ise kah täpselt aru mis massinaga tegu oli, igaljuhul mitte uunikum. Ja vlimuselt tumedate krussis juuste ja ka samade prillidega, millest järeldasin et te tunnete üksteist juba kauem ja nii see paistis ka seal olevat.
Sõitsime siis tolle papi juurde ja vennal olid tõesti sellised jalgrattad mida ma pole ka unes näinud, alates esimestest mis olid vist puuratastega kuni igasusguste hübriidideni välja. Igaljuhul kollektsioon oli võimas. Ja papi rääkis kah ühe loo, kuidas ta oli sõjast päästnud uhiuue M-400. Auto oli siis peidetud puust kasti, kus see kast kõik need aastad peidus oli, ei saanudki teada aga igaljuhul oli see kast nii kitsas, et auto kilbid ja tiivaservad olid ajapikku joonistanud kahelepoole seintele autokuju( hea disain garaazi). M küll oma silmaga näha ei õnnestunud sest telefon äratas.
Igaljuhul vot selline lahe uni ja kahju et lõpuni ei näinud.
Vasta
#2

Big Grin

Siit hea idee järgmise foorumi suvepäeva tarbeks endal uus välimus muretseda. Kuigi ma ei ole kindel, et mu vend oma Audit nii tuunida lubab.

Tore uni Smile

Asp
heas tujus
Vasta
#3

hmm, paistab et automoto foorum mõjub mõnedele kuidagi eriti sügavalt ja lausa alateadvusse Big Grin
ma nägin enne uunikute talverallit unes PlyVal64, keda polnud varem kunagi olnud au elusuuruses kohata, aga minu unes askeldas ta väga toimekalt ühe mingi kraavisattunud auto kallal, hästi suur mutrivõti käes; seljas sinised tunked, mille seljale oli kirjutatud PlyVal64 - ega ma muidu poleks ju ära tundnudki :lol

peab vist mõneks ajaks foorumist loobuma, kui teemad juba ka unedesse kipuvad :keersilm
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne