Pildi proov
#81

(19-02-2019, 14:43 PM)olevtoom Kirjutas:  
(19-02-2019, 14:28 PM)Econoline Kirjutas:  Rumal küsimus, aga mis junn see pildil on numbriga 104  ja kuidas ta mõjutab 12v mootori tööd? https://www.upload.ee/thumb/9590795/2019....58.12.jpg
Kondensaator mahtuvusega 10*10E4 pikofaradit == 100 nF == 0,1 μF. Kas tegu on harjadega alalisvoolumootoriga? Siis häirete summutamiseks.
Tegu on 12v jahekastiga. Mootor küll töötas, küll jäi ise seisma...sulanud juustukamakas ja võivedelik on jäledamad kui leige õlu(kui ülemine ventikas seisab, hakkab kapp soojendama) Tellisin kollaste sõprade käest uue aga häirete? Raadiot hakkab segama või mida? Ma selles osas tume nagu turbajunn ja tänan seletuste eest!
Vasta
#82

Eks võtab harjade vahelt sädelust vähemaks. Vanasti töötasid kõik mootorid ilma selle "imeta".

hp
Vasta
#83

Mingi universaalne tera "jossilistele".Nii hüdraulika kui tross-süsteemi võimalus  Rolleyes
Vasta
#84

Pontiac Grand Wille 1972a. Päikesesirmid.
   
Naturaalnahk.
Vasta
#85

(28-03-2019, 20:58 PM)Seping Kirjutas:  Pontiac Grand Wille 1972a. Päikesesirmid.

Originaal.
.jpg s-l400.jpg Suurus: 12.4 KB  Tõmbamised: 685
Vasta
#86

    Metsa
tee.
Vasta
#87

Jõulu
kuusk
   
Vasta
#88

Kas tahtsidki nii, et tekst on eraldi või tahtsid, et tekstile vajutades avaneks pilt?
Vasta
#89

[Pilt: IMG-20181105-145434.jpg]
Vasta
#90

pildi proov

[Pilt: 73o5iBcHMUL_d9uzYbm69MsHSVWYS7cz0_L0RVFd...authuser=0]
Vasta
#91

1. Tänava
2. Nimi
   
Vasta
#92

1. VAZ
2. 2101
   
Vasta
#93

Testin manuse lisamist.
Mobiilseadmes tuleb toksata punktiiriga ümbritsetud kastikesele ülalpool postitamise ja eelvaate nuppe.(kuvapauk manustamisest manuses  Smile )

   
Vasta
#94

kolin oma testi ka õigesse kohta

ei õnnestu, endiselt jaurab midagi liiga suurest failist
ma saan piirangust aru, samas ei saa aru miks see vähendamine ei võiks automaatne olla
kunagi ammu kui see teema päevakorral oli küsisin targalt ksf deusilt kui suur mure see oleks, vastuseks oli, et pisiasi
ehk suhtlete omavahel?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#95

(23-06-2024, 00:12 AM)Marko Kirjutas:  kolin oma testi ka õigesse kohta

ei õnnestu, endiselt jaurab midagi liiga suurest failist
ma saan piirangust aru, samas ei saa aru miks see vähendamine ei võiks automaatne olla
kunagi ammu kui see teema päevakorral oli küsisin targalt ksf deusilt kui suur mure see oleks, vastuseks oli, et pisiasi
ehk suhtlete omavahel?

Iga andmeliiklus ja serverile antud ülesanne taandub kiirusele ja sealtkaudu rahale. Ma ei tea phpBB foorumitarkvarast suurt midagi ning ei oska seega kommenteerida kui lihtne/keeruline ja odav/kallis on panna foorum automaatselt pilte vähendama nii, et pildi küljesuhe säiliks ja pilt oleks jätkuvalt arusaadav.

Ise kasutan foorumisse postitamisel telefonis suht suvalist tasuta "Photo resizer" äppi, mis reklaame näitab põgusalt ja suudab hulganisti pilte korraga 500KB failideks vähendada.

Arvutis on samuti mitmeid erinevaid tasuta pildimudimisprogramme. Nt irfanview, mida ka siin foorumis on korduvalt soovitatud.
Vasta
#96

Ma tean, oskan ka lõigata ja originaalmõõdus vähendada, see polegi probleem. Ma lihtsalt ei mõista miks peab seda eraldi tegema ja selleks originaalpildid kuhugi peitu panema kui see on "pisiasi"
Väga paljudes kohtades see toimib ometi, ka tasuta portaalides.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#97

see suur orig. fail tuleb kõigepealt serverisse laadida, siis mingi skript teeb selle pisemaks jne. Pole nagu vaja neid tooreid 10mb faile niisama üles laadida.
Muutsin JPG ja JPGE mahu 1mb peale ennem oli 800kb. Alati saab kasutada ka neid tasuta pildipanku ja pildi siia viidata. Mina kasutan https://imgur.com/ sealt saab ka kopeerida pilti nn. foorumi koodi. Tasuta värk ja väga mugav, äpid värgid särgid telefonis ka.
Vasta
#98

(24-06-2024, 12:05 PM)svenson Kirjutas:  Muutsin JPG ja JPGE mahu 1mb peale ennem oli 800kb.

Vabandan segadust tekitamast. Teises arutelus juba võeti minu välja öeldud 500kb foorumi piiranguna.
Tegelikult on see mu telefoni äpis lähim vaikeväärtus. Ma lihtsalt ei viitsi iga kord käsitsi 300kb suuremat sihtväärtust sisestada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne