Teema on suletud

Pildimäng, osa 6.

Citroen Bijou. Inglismaal valmistatud plastkerega sõiduk Citroen 2CV põhjal.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

Õige. Kuna brittidele 2CV eriti ei meeldinud, mõeldi just nende jaoks välja uue kujundusega kere. Aga ega seegi populaarne olnud - müüa õnnestus vaid paarsada autot.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977

Uus pilt: midagi väga tavalist.
pilt

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

Proton Persona?

Jah, mõnel pool müüdi seda autot Persona nime all, Euroopas oli ta tuntud (või siis mitte nii väga tuntud) kui Proton 400-seeria (413, 415, 416, 418 ja 420D). Tegelikult natuke muudetud Mitsubishi Lancer, kuigi luukpäraversiooni Lanceril polnud. Üks sinakat värvi 416 on ka Tartu peal liikvel.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

Järgmine:
[Pilt: auto3.jpg]

aiaiaiiBig Grin laisaks muutunud ,ühte sama pilti kahte pildimängu üles riputanud. http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...&start=270
minu poolt juba korra vastatud vastuse leiad järgmiselt leheküljelt.Big Grin

Big Grin Enam nii ei tee. r.i.h.o-l järgmise pildi panemise õigus.

ja nendele kes ei viitsinud eelmise pildi vastuse juures antud lingile klikata vastus ka siia,tegu oli siis Jensen 541
[Pilt: siata1gx.th.jpg]

Ehk kehtib siin loogiline seos sportauto = itaalia auto?
Tegelikult pole mul ühtegi head mõtet, anna mõni vihje.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977

Kõik sportautod pole Itaalia autod.
Pildil on Tatra JK 2500, valmis aastal 1955. Algul oli autol Alfa Romeo 2,5-liitrine 90 hj. mootor, aasta hiljem paigaldati Tatra T603 sportmootor, millel võimsust 140 hj. Tatratele ebatavaliselt on mootor ees ja veavad tagarattad. Kavatseti teha 5 autot, kuid valmis sai vaid üks.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

smolin Kirjutas:, kuid valmis sai vaid üks.
selles ma natuke kahtlen,sest mulle silma jäänud kaks,erineva värvilahendusega autot.
aga sellegi poolest aplaus smolinileSmile

Pildimängule mõeldes otsisin netist sobivaid pilte ja leidsin nii selliseid, mida ennegi mõelnud, kui ka sääraseid sõidukeid, millest enne aimugi polnud. Siin siis üks viimastest.
[attachment=22316]

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

Hino Contessa 900 Sprint
+ vaba tõlge jaapani keelestSmile :Micheloti kerega 2+2 kupee.ülaasetusega ühe nukkvõlliga mootor,töömahuga 893 cm³.
surveaste 7,5 .Hitachi karburaator.võimsuseks muljetavaldav 45 hp @5500prm ,pöördemoment 67 Nm @3200rpm.
teljevahe 2150 mm, kere on mõõdus 3830x1470x1200 mm ,kaaluga 700 kg. maksimum kiiruseks märgitakse 125km/h. auto oli tootmises 63-64a.

Rõõm teada saada, et foorumlaste hulgas ka jaapani keele oskajaid leidub. Vastus muidugi õige.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

hea fantaasiaga on võimalik ka jaapani keelest aru saada(kuigi ma tegelikult ei tea sellest midagi aga numbreid oli lihtsalt võimalik nii loogiliselt järjestada).
aga uus pilt selline!

[Pilt: yue5tp.th.jpg]

Tõenäoliselt inglise auto, Healey moodi aga mudelit ei oska pakkuda

Rover 3500 - European Car of the Year 1977

Ongi ju Healey, Sportsmobile aastast 1948.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.

täpelt nii ta on!

Mis marki sõjaväeliikur?
pilt

[Pilt: 62.jpg]

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne