vene masinate tuunimine
#1

on kellegil mingeid pilte sellisel teemal?
Vasta
#2

vaada mees tuunimine on see kui kruvitaxe juppe juurde ja forsseeritakse mootorit... mis sa tahad saada forseeritud mootorist pilti ve????

Ostan Mini juppe!
Vasta
#3

Pigem mõeldakse siin vist \"visual tuningut\" ehk siis \"a lot of show, but no go\".

Otsi vene lehekülgedelt, näiteks alusta www.moto.ru-st.

Asp
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Qubik
vaada mees tuunimine on see kui kruvitaxe juppe juurde ja forsseeritakse mootorit... mis sa tahad saada forseeritud mootorist pilti ve????

ei vot pigem tahaks pilte masinatest millele on juppe juurde kruvitud, mida ma sellest frosetud mootorist vaatan dumbass???:keersilm
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Pigem mõeldakse siin vist \"visual tuningut\" ehk siis \"a lot of show, but no go\".

Otsi vene lehekülgedelt, näiteks alusta www.moto.ru-st.

Asp

jah midagi sellist... kuigi ega jah vene masinatel seda go\'d niikuinii pole...
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: scratchy

ei vot pigem tahaks pilte masinatest millele on juppe juurde kruvitud, mida ma sellest frosetud mootorist vaatan dumbass???:keersilm

Soovitan enne terminid selgeks õppida kui hakkad siin sõimama...

...capisci?...

...dumbass...
Vasta
#7

Üldiselt on vene masinatel go-d ka sees, tuleb vaid teada, mida ja kuidas teha. Ühe kunagise ringrajasõitja kommentaar Jupiteri mootorile oli: see on sitalt tehtud mootor, mis 200 välja ei jookse. Muidugi tähendab see kanalite järeleaitamist, tasakaalustamist jne, aga potensiaal on täiesti olemas.

Asp
Vasta
#8

Selle koha pealt olen aspelundiga ühel nõul, kunagi olin isegi motospordist vägagi huvitatud, just ringrajast. Tollal polnd võimalik mul veel suurema kubatuuriga masinaga sõita, kui seda oli 50. Väga levinud oli just delta, sest ringrajale polnud lääne masinad noorte seas veel jõudnud. Ja ärge arvake et deltal pole minekut, oli tehtud väga võimsaid pille, küll totaalselt ümber ehitatud mootoriga, aga siiski. Kahjuks ei meeldinud minu \"võidusõidu plaan\" vanematele ja nii piirdusingi vaid ringraja raami ostmisega (delta). Oli ka räägitud mootori osas kokku, kuid endal tol hetkel veel mingit raha polnd ja sinna see jäigi, ka raami jätsin maha.
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: marti184
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: scratchy

ei vot pigem tahaks pilte masinatest millele on juppe juurde kruvitud, mida ma sellest frosetud mootorist vaatan dumbass???:keersilm

Soovitan enne terminid selgeks õppida kui hakkad siin sõimama...

...capisci?...

...dumbass...

ei ütleks et see just sõimamine oli, pigem kerge närvipundar...

tähendab, selgelt oli näha, et see kasutaja üritas mind mõnitada...
vaadaku kasvõi www.streetrace.org , seal on pilte tuunitud masinatest küllaga, kui sa TÕESTI aru ei saanud mida ma mõtlesin:o
Vasta
#10

ei viitsi jah sellest enam rohkem jahuda, aga vene mootoritel on seda potentsiaali ikka üksjagu. kes korra on mootorit lahti võtnud, see teab, et muuhulgas lohakusvigu on ikka üksjagu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 11 külali(st)ne