Mälumäng

1 tumesinine ,2 helesinine.Kahju ,et värwid lõppesid 6 liiniga.Oleks asi veidi omapärasem ja huvitavam(vähemalt minu jaoks) olnud.Trammidel asi õnneks kestab.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Ükskord ma toon ühest teatud Lääne-Viru asulast selle rohelise number nelja ja äkki avaneb võimalus seda kunagi ka sihtotstarbeliselt kasutada Smile
Vasta

Ehk kuskil olemas ka roheline 4 Estonia -Balti jaam?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Minu nägemisvälja on sattunud ainult neljakandiline plekist 4. Arvatavasti 9tr-i ülemisest august pärit.
Vasta

Milline oli 2 trolliliini esialgne teekond?Mis aastal muutusid trollide liinisildid kakskeelsetks?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

PETSS Kirjutas:Milline oli 2 trolliliini esialgne teekond?Mis aastal muutusid trollide liinisildid kakskeelsetks?
Tõnismäelt Mustamäe poole analoogselt 1. liiniga ja siis Tulikast Sõpruse pst.-le....
Endla tn.- l avati liin alles 1969.a. juuni lõpus, 2 päeva peale Jaanipäeva Smile
Aga sildimajanduse muudatusi kakskeelseks ei mäleta.
Vasta

PETSS Kirjutas:1 tumesinine ,2 helesinine.Kahju ,et värwid lõppesid 6 liiniga.Oleks asi veidi omapärasem ja huvitavam(vähemalt minu jaoks) olnud.
2 helesinine küll ei olnud. Võib-olla natuke heledam oli kui 1, aga siiski tumedam sinine. Ma tollal (1975 või 1976) veel mõtlesin, et miks nad lollid küll kahele liinile üht ja sama värvi sildid tegid.

Mõni silt võis ka ära pleekida, 3. liini punased sildid igatahes nägid kõik üsna koledad välja, määrdunud hallikasvalgel põhjal pleekinud helepunane.

Kakskeelsed sildid tulid ka umbes sel ajal - pakun, et 1976.
Vasta

Ma pakun siis, et 1975 Toungue

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

6631 Kirjutas:
PETSS Kirjutas:
2 helesinine küll ei olnud. Võib-olla natuke heledam oli kui 1, aga siiski tumedam sinine. Ma tollal (1975 või 1976) veel mõtlesin, et miks nad lollid küll kahele liinile üht ja sama värvi sildid tegid.

Mõni silt võis ka ära pleekida, 3. liini punased sildid igatahes nägid kõik üsna koledad välja, määrdunud hallikasvalgel põhjal pleekinud helepunane.

Kakskeelsed sildid tulid ka umbes sel ajal - pakun, et 1976.
Ei ole ilus wanematele kodanikele vastu hakata aga 2 liini sildid olid helesinised.Loodan ,et riidu ei lähe.Aga üks trolliiliinidest oli ka kommunistliku töö liin.See oli punasega kirjas ka liinisildil.Mis liin see oli?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

4 vist kui ma õigesti mäletan.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Ei !Üks küsimus weel .Trammidel KT4 olid ja on senini külgedel liinitahvlid.Wene ajal oli aga osadel KT4 seal juures weel üks pisike lisa asjandus?Punast värvi.Aga seda praktiliselt ei kasutatud.Üks loll jõuab rohkem küsida kui 10 tarka vastata.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

PETSS Kirjutas:Ei !Üks küsimus weel .Trammidel KT4 olid ja on senini külgedel liinitahvlid.Wene ajal oli aga osadel KT4 seal juures weel üks pisike lisa asjandus?Punast värvi.Aga seda praktiliselt ei kasutatud.Üks loll jõuab rohkem küsida kui 10 tarka vastata.
Petss, see punane vidin oli T4-del, mitte KT4-del Toungue
Vasta

PETSS Kirjutas:Ei !Üks küsimus weel .Trammidel KT4 olid ja on senini külgedel liinitahvlid.Wene ajal oli aga osadel KT4 seal juures weel üks pisike lisa asjandus?Punast värvi.Aga seda praktiliselt ei kasutatud.Üks loll jõuab rohkem küsida kui 10 tarka vastata.
Äkki oli selleks, et silti paigale kinnitada?

Tallinna ühistranspordi infosait aadressil http://www.yhistransport.eu.
Vasta

PETSS Kirjutas:Aga üks trolliiliinidest oli ka kommunistliku töö liin.See oli punasega kirjas ka liinisildil.Mis liin see oli?
See oli liin nr. 1.
Vasta

Oli punane nool,mis pidi näitama suunda kuhu tramm parajasti liigub.Aga kes see viitsis tuda noolt seal käänata.Waatamata austusest kasutaja Volli suhtes ,vaidleks vastu.Mina mäletan neid nooli just KT 4 peal.Ja trolliliin 1 oli kommunistliku töö liin.Kas ka trammipargis sääne asi oli ,ei tea.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Kuigi ei ole minu kord küsida, küsin ikkagi. Kui juba oli juttu kommunistliku töö liinist, siis mis numbrit kandis esindustroll "Tallinn"?
Vasta

Trammipargi kommunistliku töö liin oli isegi "kuulsam" ja ka vanem ning see oli 3 Smile
Vasta

oxygen Kirjutas:Kuigi ei ole minu kord küsida, küsin ikkagi. Kui juba oli juttu kommunistliku töö liinist, siis mis numbrit kandis esindustroll "Tallinn"?
177-178.Juhiks minu meenutamist mööda tüsedam ,lokkis peaga prillidega meesterahvas ja seal juhttrollil oli armatuuril veel kell.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

PETSS Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Kuigi ei ole minu kord küsida, küsin ikkagi. Kui juba oli juttu kommunistliku töö liinist, siis mis numbrit kandis esindustroll "Tallinn"?
177-178.Juhiks minu meenutamist mööda tüsedam ,lokkis peaga prillidega meesterahvas ja seal juhttrollil oli armatuuril veel kell.
176+177
Vasta

Just. 176-177 Albert number 4 Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne