(24-11-2010, 22:21 PM)idalimusiin Kirjutas: Kogu sanatoorium ja veekeskus Värskas on välja müüdud. Mitte emmigi ei saa aru
))
Seltsimees Idalimusiin, ärge tekitage kaasvõistlejates enneaegset paanikat! Me ei allu provokatsioonidele
Tuletan kodanikele-rallitajatele meelde, et ööbimiste broneerimine käib
VAID JA AINULT meilitsi otse aadressil
nelly.must@spavarska.ee
Helistades öeldakse Teile, et kõik kohad on täis selleks kuupäevaks.. .sest Talveralli on bronninud ära kogu kompleksi
ilma arstitädideta.
Nelly palus edastada ka selle teate, mida palume tungivalt järgida:
Tsitaat:Täidetud on sanatooriumi majas u.40% ja veekeskuses u.20% kohtadest.
Võimalusel palun märkida, millisesse tuppa Teid paigutada: kas peavad olema laiad või eraldi voodid, praegu on veel võimalik valida. Broneeringu juurde palun lisada tulijate andmed, juhul, kui need on teada (nimi + isikukood/sünniaeg), selle võrra läheb Teil chek-in’is vähem aega.
Ja saabumise päeval varuge palun kannatust: Teid on palju, aga administraatoreid on ainult 2. Nad on väga professionaalsed ja töötavad kiiresti, sellegipoolest vastuvõtus võib aega minna (eriti, kui kõik tulevad korraga)
Lugesin nüüd kõik kohad üle, mida me pakkuda võime, üle 270 kahe maja peale kokku mitte kuidagi ei tule. See tähendab 252 osalejat ja 18 kohtuniku.
Kohtunikel on kohad bronnitud ja minu arvepidamine näitab, et mingisugust ööbimise vajadust on otse või kaudsemalt väljendanud peaaegu
300 rallitajat!!! Seega on suurest "publikuhuvist" tingutana ööbimiskohtade arv juba praegu
miinuses 50 voodi näol. Loomulikult saab voodivaegust leevendada, pannes kaks teineteist mõistvat vastassoo esindajat (pistke kurat sinnasammusesse oma reklaam, et minu poeg peaks pede olema!) ühte voodisse ja laiemate puhul isegi "kolmikut" teha kuid tegu on siiski ralliga, mitte 40 aastat hilinenud seks-revolutsionääride/hipide motoriseeritud väljasõiduga
![Cool Cool](https://forum.automoto.ee/images/smilies/cool.gif)
Keelatud see muidugi ei ole...
Seega, kes ikka tõesti tahab kultuurselt magada, peab bronnimisega aktiivselt tegelema. Muidu juhtub see, et peate tõesti kohalike seto-tüdrukutega "diili" tegema. Noored mehed, huvi on, miks ka mitte?