Postitused: 1,083
Teemad: 207
Liitus: Sep 2002
Maine:
0
http://filmi.arhiiv.ee/index.php?show=asutusest&lang=est&is_inc=video&separ_l=1 Filmil number 29 jäädvustatud kõigile foorumlastele hästituntud "motopiiblite" autori Arseni Palu elektrotehniliste täiustustega kodu Meriväljal Lääne tee 12. Huvitav, mis sellest kõigest on tänaseks saanud?
Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Postitused: 4,469
Teemad: 35
Liitus: Sep 2009
Maine:
52
Aitähh huvitava lingi eest, seal on otsinguga palju huvitavat leida.
http://filmi.arhiiv.ee/fis/index.php?mod=3&lang=et&nocache=1304971661
Seal panna linnuke lahtrisse: Otsi ainult digiteeritud filmide seast,
siis on lihtsam. Otsingus tuli kusagil isegi Ikarus 55 miljonärid välja - Eek ja Pille.
http://filmi.arhiiv.ee/fis/index.php?act=search_detail&a_id=4733&isik=&autor=&esitaja=&string=&pealk=&mark=m%C3%A4rjamaa&mod=3&lang=et&nocache=1304971968
Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу.
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Postitused: 1,403
Teemad: 7
Liitus: Jun 2007
Maine:
6
(29-07-2009, 11:05 AM)eberhard Kirjutas: http://filmi.arhiiv.ee/index.php?show=asutusest&lang=est&is_inc=video&separ_l=1 Filmil number 29 jäädvustatud kõigile foorumlastele hästituntud "motopiiblite" autori Arseni Palu elektrotehniliste täiustustega kodu Meriväljal Lääne tee 12. Huvitav, mis sellest kõigest on tänaseks saanud?
Mingi sarnane automatiseeritud maja, nõukaaegse tehnikaga oli vist Reporteris mõned aastad tagasi. Manuaalid olla vaimukalt kirjutatud aga kas ka uued omanikud nendega midagi peale oskasid hakata.
You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Postitused: 1,083
Teemad: 207
Liitus: Sep 2002
Maine:
0
70-date aastate algul nägin Nõmmel, vist oli see Õie pargi lähistel üht majapidamist, mille väravale oli paigaldatud fonolukk. Peremees oli sõbra vanaisa tuttav, nii et mulle tehti ükskord spetsiaalne ekskursioon ning sain imeseadeldist ka majas imetleda. "Ekskursioonipäeval" muidugi avaldus mingi tehniline viperus ja riistapuu ei funktioneerinud, mis andis sõbra vanaisale, tunnustatud majandusteadlasele põhjust Nõmme leidurit veidi tögada-nimelt õnnis Nikita oli ka olnud igasugu automaatseadeldiste suur sõber, aga Moskvasse käsukorras paigaldatud ajalehemüügi aparaadid funktsinud ainult esimesel päeval. Kas kiilus midagi kinni või vajas midagi seadistamist, aga kahe kopka vastu masin ajalehte välja ei süljanud.
Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.