10-01-2017, 21:51 PM
Pane hääle järgi ,ei pea seda kaant sinna ette panemagi või siis kahe poldiga keerad lihtsalt ligi.Pane niikaua varasemaks kuni miskit muutuma hakkab.
(11-01-2017, 18:21 PM)meli666 Kirjutas: Pump on pirka järgi 6-14 aasta 4YTN...
Ostetud paraku Okidoki.ee eraisikult ja garantiid seega pole. Kasutusjälgi ei tuvastanud.
Proovisin täna ka aukudest emmale kummale poole tõsta. Proovisin esialgu varasemaks, aga teravat häält ei saavutanud. Küll aga tekkis käivitusraskus. Hilisemaks keerates muutusi ei olnud, samuti tekkis käivitusraskus.
Mingi asi peab ikka selle pumbaga olema. Vanaga oli nii, et gaasi andes sõidu ajal traktor nõksas äkiliselt edasi. Sellega aga asi vaevaline ja kiirendus nadi. Lisaks tühikäigul sinine suits, gaasi andes ilma koormuseta hallikas valge suits.
Igatahes sai ka tihvt auku lükatud ja Ksf penskari soovitusel kaane alt kütusepumpa tasahilju keeratud, kuni kütus tõusma hakkas. Kaks polti sobivatesse aukudesse sisse ja peaks olema.
Oskab keegi Lõuna Eesti kandis oskajat pumbategijat soovitada? Kuskil kiideti Füüsika instituudi tegijaid, aga kes ja kus, ei tea.
Alternatiiv oleks ka soetadaHiina või Leedu pump, aga mis need endast kujutavad? Tunduvad sarnaselt ühtemoodi.
Hiinakas:
https://www.pmkaubamaja.ee/index.php?pag...20&lang=et
Leedukas:
http://www.agroparts.ee/et/a/kutusepump-d-243-euro
Lisaks gaasihoovale veel kaks lisahooba. Üks ilmselt seiskamiseks, teine süütenurga muutmiseks külmkäivitusel?
Õlivarras isegi olemas. Polegi magistraalõlitusega?
(11-01-2017, 18:21 PM)meli666 Kirjutas: http://www.agroparts.ee/et/a/kutusepump-d-243-euro
Lisaks gaasihoovale veel kaks lisahooba. Üks ilmselt seiskamiseks, teine süütenurga muutmiseks külmkäivitusel?
Õlivarras isegi olemas. Polegi magistraalõlitusega?
(11-01-2017, 18:21 PM)meli666 Kirjutas: Pump on pirka järgi 6-14 aasta 4YTN...Eeldamine on kõigi perssekeeramiste ema.
Ostetud paraku Okidoki.ee eraisikult ja garantiid seega pole. Kasutusjälgi ei tuvastanud.
...
(11-01-2017, 01:22 AM)2715 Kirjutas: Kas see uus pump on poest ostetud uuema aja asi?
Kui jah, siis arvesta et see võib olla praak.
Me ka paar aastat tagasi tahtsime et mootor käiks ühtlaselt ja pumba remontija ei saanud seda uute täppispaaridega käima ning loobus.
Siis võtsime poest uue pumba ja sellega käis mootor nagu pudrupada, ajas sinist ja musta suitsu ning jõudu polnud.
Lasime stendi panna ja pritsenurk kõikus sektsiooniti 30 kraadi.
Samasuur on eelpritsemoment ja siis oligi et keera kuis tahad hääl ei muutu ja mingit vahet pole.
Läks see imeasi poodi tagasi et saadavad tehasesse garantiiremonti ja senini pole sellest miskit kuulda olnud et saaks raha või pumba tagasi.
Vana pumba sai aga käima miskist muldvanast Jumzi pumbast võetud täppispaaridega ja tõesti hästi.
(12-01-2017, 18:51 PM)meli666 Kirjutas: Ehk Ksf unimüts oskab soovitada siis adekvaatset tegijat?
(12-01-2017, 19:37 PM)hannest Kirjutas: Osadel pumpadel on automaatne õlitus ja osadel peab ise kontrollima ja lisama. Kas seda viimast automaatõlituse peale ümber ei annaks ehitada?
(12-01-2017, 23:39 PM)unimüts Kirjutas:(12-01-2017, 19:37 PM)hannest Kirjutas: Osadel pumpadel on automaatne õlitus ja osadel peab ise kontrollima ja lisama. Kas seda viimast automaatõlituse peale ümber ei annaks ehitada?
Vastupidi.
Võimalusel tuleks see automaatne õlitus kinni panna ja pumbal eraldiseisev õlitus panna. See tähendab seda lihtsalt, et seda mootori saasta ei satu pumba sisse.
Automaatõlituse miinus ongi selle esmane töölesaamine. Paljud panevad uue pumba peale ja ei pane alustuseks õli sinna sisse.
Samas need iseseisvad pumbaõlitusega pumbad omavad jälle probleemi. neil on vaja iga 2-3a tagant ikkagi seda õli seal vahetada ja meie kolhoosnikust traktorist ei määri peale oma kurgu (C2H5OH)midagi.
(24-10-2016, 22:44 PM)KopliKrahv Kirjutas: Pm kaubamajast ostad dosaatori nuudiga teovõlli, dosaatori ja vahetüki dosaatori paigaldamiseks samba külge. Siis eemaldad oma sambalt klapisüsteemi ja olemasoleva teovõlli. Ostetud võlli treid siledaks, paigaldad selle sambasse ja klapisüsteemi asemele paned dosaatori vahetüki abil. Kohalik voolikumeister pressib paar voolikut ja teed ühendused sambal oleva silindri külge. Kuna dosaatori keeramiseks on käsitöölised põlveotsas kokku keevitanud selle võlli, siis jätad dosaatori poolse laagri ära, sest muidu hakkab kõver võll dosaatorit kinni pooma.