planeta 4 summutid viia madalamale
#1

Millised leegikad ma pean ymber tegema ja panema planeta 4 mootorile ,et summutid läheksid alla poole ning jookseks alt poolt jalatoe kinnitust ? See juures oleks hea kui summuti tagumise otsa korgus jääks sama kõrgele nagu originaalis Smile

Seda on mul vaja selle pärast , kuna jalaplaadid jäävad minu izhil liiga kõrgele mis on väga ebamugav ning naljakas :S
Vasta
#2

.....hea oleks kui keegi oskaks aidata =)
Vasta
#3

Agas äkki keevitad jupi vahele?
Vasta
#4

No jah ...see ka mõte aga kuna ma ei ehita mingit rotikat ega krossi motikat siis mul on väga tähtis selle välimus Toungue
Ning nyyd kui lähen keevitusega kallale siis rikun kroomi ära ja tuleb yle värvida või mudu hakkab roostetama ...jne Sad

vootele Kirjutas:Agas äkki keevitad jupi vahele?
Vasta
#5

Kui muidu ei saa, siis saab uuesti üle kroomida, läheb sada-paarsada krooni...
Aga eks ta ole, õigem ikka korralikud.
Vasta
#6

[quote=korgits]
Ning nyyd kui lähen keevitusega kallale siis rikun kroomi ära ja tuleb yle värvida



värv kestab sul leegika peal tsipa üle mõne kilomeetri,normaalse tempoga sõitesWink
Vasta
#7

To vootele ......kroomimine läheb kõigest paar saada krooni ?????????? Ma millegi pärast arvasin ,et yks leegikas läheb vähemalt 500 kr ...kui mitte rohkem :S


vahet pole...värvi ma nigunii sinna ei pane sest ehitan chopperit

Tziklivend Kirjutas:värv kestab sul leegika peal tsipa üle mõne kilomeetri,normaalse tempoga sõitesWink
Vasta
#8

Ma segan sutsu teemasse,ja küsiks teadjameestelt ühe asja nimelt kas izhil lähevad hääled väga hulluks,kui summutite asemel panna pikad roostevabad torud ?
Vasta
#9

hääl ei ole sellisel juhul vist kõige hullem probleem... sõelad peaksid ju siiski eksisteerima ja see kuidas neid sinna paigutada on töiesti omaette teadus, kui ainult mingid torud seal on siis vastusurvet ei eksisteeri ja palju kütust lipsab summutitesse ja jõud kah kaob

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#10

kuulates izi kaugemal sõitmas sirgete torudega ja seda ise sealjuures nägemata, on mulje, nagu keski väetaks kukurušnikuga põldu...
Vasta
#11

metallmees Kirjutas:kuulates izi kaugemal sõitmas sirgete torudega ja seda ise sealjuures nägemata, on mulje, nagu keski väetaks kukurušnikuga põldu...

Kohe midagi ei saa su jutust aru Smile
Hmm aga roostevabasse torusse mingid sõelad toppida ?
Asi selles et ma ei panekski neid torusid,kui oleksid korralikud originaal sumpad mul..Aga jah praegused on nii kriimulised ja mõlkis.ja 400 krooni kasutatud sumpa eest on ka nadi maksta
Vasta
#12

pane vana summuti ümber roostevabad torud siis kuisa seda välimust taga ajad nii jubedalt, et ei taha 400 krooni makstaSmile

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#13

no f*ck kyll ......kui sa raigo ei taha kasutatud sumpa eest maksta 400 kr ...siis ytle mulle palun selle inimese telefoni number ja ma ostan ise nad ära Big Grin ..... ja vanu sumpasi saab ju kroomida ..... 26 kr dm2 Wink
Vasta
#14

Kui sa tahad siis rakveres on olemas pood nimega motopood asub Uue bussijaama vastas..Ja tõesti 400 krooni kasutatud sumpade eest ma ei maksaks..Oleks need siis nn rinka sumpad,siis oleksid nad oma hinda väärt ja enamgi veel aga tava plönnide eest mitte
Vasta
#15

kui keegi tahab oma projektile summuteid, siis on pakkuda ka veidi vanemaid (izh-i 1...3. seeria). need küll värvi all, aga täitsa uued. värviks on tehase krunt. ilma ühegi mõlgita, aga mõlemal summil on millegipärast üks kinnitusaas maha lõigatud. aga kui keevitus olemas on, siis on see pisiasi.
Vasta
#16

aga.. tegelikult need keevituskohad just ongi asja.. võlu nagu.
Vähe robustsem välimus. A nii arvan mina muidugi..
sest no, ega ta mul koguaeg püsti seisa.. krt, tuleeeb kass ja hüppab pikali vai.. vanaema töllerdab pihta, mine sa tea. Siis pole seda muret, et midagi mustaks läks Wink
Vasta
#17

To korgits : Mis sa siin rääkisid et nanade sumpade kroomimine on 26 kr

Parimat, Sander
Vasta
#18

kus kohas nii odavalt saab kroomida???
Vasta
#19

ma mõtsin selle all ruutdetsimeetit muidu

Parimat, Sander
Vasta
#20

Kui sa kõik eeltööd teed ise siis on jah 26 dm2 . Tallinnas galvaanika tehases ...vms

sigalane Kirjutas:To korgits : Mis sa siin rääkisid et nanade sumpade kroomimine on 26 kr
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne