Postitused: 2,763
Teemad: 271
Liitus: Mar 2004
Maine:
33
Küsimus süüteküünla ja selle asendamise kohta. Oleks vaja kahte küünalt markeeringuga Bosch DM 145 T1, sellist nagu ei pakuta kusagil vist. Aga pakutakse markeeringuga M 145 T , ei saa aru, mis neil vahet on? Kindlasti saaks seda küünalt millegagi asendada, aga millega? Kas Eestist leiaks sobivad uued küünlad?
Postitused: 656
Teemad: 48
Liitus: Jul 2003
Maine:
5
See on küsimus millele vastamises ai on täiesti Mihkel. Erinevus seisneb selles, et D algav kood tähendab, et küünal on mõeldud veekindla piibu jaoks. Ning neid küünlaid saab ainult NOS. Küll aga on ports teisi sobivaid kui originaal piip on asendatud või modifitseeritud tava küünlale sobivaks.
Näiteks Boschi tavalise M145T1 vasteks on NGK AB-6 (või kood 2910) ja Champion D16.