Kas eestis leidub sellist autot veel? Audi 100/200 Avant 1978-1982
#1

Tere!
Oleks huvi 1978-1982 toodetud audi 100/200 avandi vastu.Tean,et Eestis peaks neid veel mõni olema kaasa arvatud minu oma(kohtla-järvel üks hall olemas).Küsimusi tglt 2 isegi,1)palju neid on veel Eestis registris arvel,2)kas keegi klubilistest on näinud kuskil seismas aianurkades või siis sõitmas(Tartus üks heleroheline eelmine suvi sõitis ,nüüdsest kadund+valge diisel ka oli,mis kadus ühest hoovist,olin 2x küsimas käinud et müüa ära,ei müüdud...nüüd sealt kadund)Igasugune inf nende autode kohta oleks soovitudRolleyes...
Hetkel ei saa enda omast pilti panna kuna pilt.ee ei toimi,aga analoog siis:
http://www.audi100.de/Meetings/Mai_2004_...04_009.jpg
Vasta
#2

Rufhouse Kirjutas:Oleks huvi 1978-1982 toodetud audi 100/200 avandi vastu.
[...]
... palju neid on veel Eestis registris arvel

Tee päring ARKi - anonümiseeritud ehk siis isikuandmeid mittesisaldavat teavet statistika näol väljastavad nad meeleldi. Ainult et kaasajal on selline päring vist tasuline.

Täpsemat teavet saab vast www.ark.ee

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

kas tartu oma oli kindlast avant? mu tuttaval on 200 sedaane mitu...
Vasta
#4

Minagi olen üht sõitvat helerohelist aasta-kaks tagasi näinud kusagil. Aga kus, seda enam kahjuks ei mäleta...
Vasta
#5

mgarageu Kirjutas:kas tartu oma oli kindlast avant? mu tuttaval on 200 sedaane mitu...
Oli küll 100% avant!!!või siis nn luukpäraToungue
Las ma arvan su tuttaval on neid 4,5?ja elab võru tn kandis?teda tean hästiSmileTartus on neid avante olnud küll...Üksvahe ei meeldind sellise kerega audi absoluutselt...enne minu läbi roostetanud audit läks samasugune punane vanarauda mu silme all,peale toda autod sain endale selle...kui pilt.ee korda saaab saan pildid siia panna...Ühesõnaga tean,et tartu kandis sõidab ringi veel üks heleroheline,üks diisel seisis hoovis ühel,üks sinine vedeles paari aasta eest siin tartus õunapuu all...Tean ka seda et kuskil jõgeva kandis liigub selline üv ja kindlustusega audi,üks kohtla-järvel ja rohkem mulle ei meenu,et oleks kuskil näinud...
Vasta
#6

minu arust on põlva turul ühel müüjal selline audi 100. valget värvi.
Vasta
#7

null Kirjutas:minu arust on põlva turul ühel müüjal selline audi 100. valget värvi.

Elad sa äkki põlvas?saad üle uurida seda?äkki?
Vasta
#8

see vist ikka pole sama. ta on imbes sellise kerega
[Pilt: 198lc.jpg]
Vasta
#9

wax Kirjutas:Minagi olen üht sõitvat helerohelist aasta-kaks tagasi näinud kusagil. Aga kus, seda enam kahjuks ei mäleta...

Kui me nüüd sama autot mõtleme...Neid samavärvi võib mitu olla.
Vähemalt samavärvi liikus eelmine aasta Jõgeval.Omanik mulle teadmatta.

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#10

Rufhouse Kirjutas:
null Kirjutas:minu arust on põlva turul ühel müüjal selline audi 100. valget värvi.

Elad sa äkki põlvas?saad üle uurida seda?äkki?


Kui sellise kerega siis ei paku huviSad
Esimeses postis mul ka pilt milline onToungue
Vasta
#11

kui jutt käib sigari eelsest kerest,siis neid liikvel oma jagu.üks korralik punane peaks varsti müüki minema.kui huvi,võin hinda ja müügi aega küsida.
Vasta
#12

tere
jh,sigari eelne kere,kas tegu luukpäraga kui jh,uuri muidugi,ega see se jõgevamaaa auto pole?
Vasta
#13

Àhjaa,minu oma leiab www.pilt.ee/rufhouse
Vasta
#14

nüüd kui asja uurima hakkasin pole enam ühtegi avanti alles, sügisel oli viimane kere metalli läinud.mis puutub sellesse müüki minevasse autosse,siis tuli välja, et see hoopis sedaan,kuigi mul on ta silme ees luukpärana.
järelikult on sellest saanud eestimaa pinnal haruldane masin!
Vasta
#15

mina ikka ka Toungue härrasmees janek555 esitas arki küsimuse ja selle tulemusena väidab et sjukest asja pole olemas ? või oletab et kui tema ühtegi kokreetset ei tea siis pole eesti pinnal olemas ? jutust tundus mulle vähemaalt nii ...
ja minu omandus oli ka kunagi selline , sellest härra rufhose teadlik ja mis alles ta omanduses juba Wink

dumat nada a ne prõgat
Vasta
#16

subaru_turbo Kirjutas:mina ikka ka Toungue härrasmees janek555 esitas arki küsimuse ja selle tulemusena väidab et sjukest asja pole olemas ? või oletab et kui tema ühtegi kokreetset ei tea siis pole eesti pinnal olemas ? jutust tundus mulle vähemaalt nii ...
ja minu omandus oli ka kunagi selline , sellest härra rufhose teadlik ja mis alles ta omanduses juba Wink

justament,sedaane veel on leida,kuid avante mitte kuidagi ei leia Sad

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#17

ei esitanud ARK küsimust.tean paari masinat, mis mitte just ammu liikusid.neid konkreetseid masinaid enam pole.samuti osutus üks luukpära vaatama minnes audi märgiga passatiks.see tähendab et mälus on neid nähtud mitut,aga nüüd kui leida vaja,pole alles midagi.
siiani pole nii teraselt vanu audisid vaadanud ,nüüd aga tekkis huvi,kuna tundub et ka nende seas on eestimaal haruldusi.minu jaoks igatahes huvitav!

siinkohal rikkusin muidugi enda tõekspidamisi.enne mune,siis kaaguta.sorry
Vasta
#18

Tore ,kui leiaks siis mõne sellise avandi,aga eiSad

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#19

Korralik kirsipunane Avant seisis täna Jõgeva raudteejaama parklas,
kroomstanged säramas.

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#20

arvi100 Kirjutas:Korralik kirsipunane Avant seisis täna Jõgeva raudteejaama parklas,
kroomstanged säramas.

SadSadSadKahju et parklas nii,oleks võind kellegi kindla hoovipeal seista aga olen kindel et see sama audi mida üks isik tahab mulle müüa läbi teise inimese vahelt võttes:S

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne