Gaz 2402 ventilatsioon
#1

Teada olevalt siseneb gaz 24 tüüpi sõidukisse värske õhk kojameeste lähedalt asuvastest avadest. Seejärel läbib soendus radiaatori ja väljub erinevaid torusid pidi salongi. Vasakul juhul marsib otse salongi ilma midagi läbimata.Siis keerutab seal salongis ja väljub gaz 24 puhul C piilarist. Aga mis pidi sunnitakse õhk väja gaz 2402 . Eriti ei usu et kuskilt spoileri juurest.Aga samas ei kinnita ka seda et see nii ei ole
Vasta
#2

Seepeale võiks filosoofiliselt küsida, et aga miks sa tahad, et soe õhk autost ära kaoks, eriti jaheda ilmaga ?
Mida soojem, seda parem ju.

Kuigi mul on olnud võimalus nii mõnigi 24-02 pulkadeks võtta, siis ega ma tegelikult ei kujuta ise ka ette, kuhu ja kuidas see soe õhk kaob.
Üks variantidest oleks, et kuna ta salongiruum on võrreldes sedaaniga hulka suurem, siis ta lihtsalt hajub ruumi laiali ja see üleliigne soe õhk, kui teda peaks ka tekkima, jõuab ennem maha jahtuda, kui kuskilt mõne avause kaudu välja lendab.
Vasta
#3

Kui vaatad katusel asuva tuulesuunaja peale, siis näed seal ribisid, mille kaudu õhk vähemalt minu 2412-l välja imetakse. Läbi katuses olevate avade (suunaja all plastist kanalid) ja vist siis läbi laepolstri või kuram seda teab kust pragudest läbi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne