Kes remondiks autoraadio?
#1

Niisiis, kas leiduks meistrimeest, kes Tallinnas autoraadiole "hinge sisse puhuks"? Asi ei ole eriline rariteet, aastast 93, aga siiski origimaalraadio.
T. 6232360

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#2

Pöördu siia, meil neid jagub. http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/index.php
Vasta
#3

Järve keskuse keldriparklas on miski audio- ja ma ei tea mis veel tuuninguettevõte. Sõbra VelSatise kuumasaand (loe põlend) originaalraadiole/6CD mängijale puhusid igastahes elu sisse. Tea, kas see nende põhitöö on, a selle ime-apastraadi nad korda tegid.
Vasta
#4

http://www.noortehnik.ee/?id=8&keel=ee

Eks nad midagi nendest raadiotest ikka jagavad aga päris peenelektroonikaspetsid vist ei ole. Rohkem tümmipaigaldajad.
Aga proovida loomulikult võib.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#5

maki Leo kadaka tee 86a, tean et ta oskab isegi lampraadioid remontida, aga ta eriti ei viitsi, teda peab moosima enne kui ta mingi keerulisema asja ette võtab, või ta küsib lihsalt nii suurt hinda, et klient loobub (tegelikult ta ei viitsi sellega tegeleda)
Vasta
#6

Maki Leod soovitan ka mina, see sell paneb isegi vanasse vene raadiosse kaasaegse FM ploki, kui vaja...
Vasta
#7

Palju aastaid on möödunud ja uuendaks teemat. Oleks vaja üks vanemat sorti autoraadio remontida lasta, oskate ehk soovitada, kelle poole pöörduda? Kas maki Leo on veel olemas?
Vasta
#8

(20-01-2016, 00:57 AM)tonis Kirjutas:  Palju aastaid on möödunud ja uuendaks teemat. Oleks vaja üks vanemat sorti autoraadio remontida lasta, oskate ehk soovitada, kelle poole pöörduda? Kas maki Leo on veel olemas?

5036173
Vasta
#9

leo on olemas, aga jube laisaks läinud, kas keegi teab veel kedagi, mul ka vaja
Vasta
#10

Olen ühe elektrooniku autot putitanud, tema minu võimendeid. Pidi ka lcd telekaid tegema, ehk saab ka automakkidest jagu.

Urmas Täht 5287055, tegutseb laki tänaval tallinnas.

Eesti Ladaklubi
Vasta
#11

Raadio-maki omanik võiks natuke selgemalt kirjeldada  remonditava marki ja mis viga... Kas üldse ei võta valgust või häält sisse või ei mängi kasett-cd.  "Elektroonik" leiab ikka mõne sitika sinna asenduseks, aga kummirihmasi-detaile tal ju pole.
 ( mingi pihutäis rihmasi on kusagil sahtlipõhjas ja kastitäis vanu nööri skaalaga kasettraadioid)

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#12

(29-01-2016, 15:20 PM)h2rra Kirjutas:  Raadio-maki omanik võiks natuke selgemalt kirjeldada  remonditava marki ja mis viga... 

https://www.youtube.com/watch?v=wtPFdOhNTSc           või äkki midagi veel hullemat teeb...    saame vast ülehulga asja korda
Vasta
#13

Kas Viljandis keegi remondiks 2003 a. Toyota originaalraadiot? Vahel ragiseb vahel mitte, töötava niisamuti seisatud mootoriga nii et laadimises ei saa probleem olla. Tänan.
Vasta
#14

Leola tn. keldris, autokooli kõrval
Vasta
#15

(29-01-2016, 13:44 PM)giguli Kirjutas:  Olen ühe elektrooniku autot putitanud, tema minu võimendeid. Pidi ka lcd telekaid tegema, ehk saab ka automakkidest jagu.

Urmas Täht 5287055, tegutseb laki tänaval tallinnas.
Pean tunnistama, et ei ole automakkide spetsialist. Teen küll kaasaegseid telekaid edasi.
Vasta
#16

Olen ka sünnist saati parandanud/ehitanud raadioid ja televiisoreid (lampidest, soome plokkidest, FM plokkidest jne. tänase tehnoloogiani ja ilmselt veel elu lõpuni).
See, kui keegi tööst ära ütleb või küsib kliendile arusaamatult kõrget hinda, siis ei ole tegelik põhjus laiskuses või hinnas.
Pigem klient ei suuda aru saada, et mõne vea tuvastamine võib võtta terve päeva (nn. aegajalt vead terve nädala) ja vea parandamine võib olla ainult sentides.
Kui kokku arvata vea tuvastamiseks kulunud aeg, kallid tööriistad jms., siis enamasti on targem EI öelda ja keskenduda Tellijatele, kes seda aktsepteerivad.
Kui ütlen, et ühe vana raadio remont läheb maksma 50-500€, mis selgub töö käigus, siis see ei ole ahnus, vaid nii ongi. Aus töömees küsib alati hinna vastavalt oma enese väärikusele ja kulunud tööajale.
Tahad tasuta/odavalt saada, tule tee samal ajal mul tasuta/odavalt muid ehitus-remont-abitöid, kuni mina uurin tasuta/odavalt, mis põhjustab aegajalt esinevat anomaaliat kuskil elektroonikas.
Eeltoodud põhjustel viimased 20 aastat teen asju ainult oma tarbeks ja teenuseid ei paku. Iga normaalse mõtlemisega elektroonik on arvatavasti läinud ammu sa teed. Ühel hetkel hakkab igasuguseid närvilisi hädalisi liialt palju kuhjuma ja on targem lõpetada.
Kogu kirja sisu mõte oli see, et püüdke aru saada, et ka Teil pole endil aega igasuguse jamaga tegeleda ja veel vähem tasuta või liiga odavalt.
Pikalt kuu peale ei saadaks, aga: Minge IT bussi ja vaadake ise kuidas hakkama saate Smile

Et emotsioone vältida, siis mine tea, ehk leidub veel mõni alles jäänud entusiast, kes küsijat aidata saab.

1:1 ja 1:24 vanaautode ja V12 kollektsioneerimine Smile
Vasta
#17

Tsitaat:Pigem klient ei suuda aru saada, et mõne vea tuvastamine võib võtta terve päeva
Autol mingi viga. Mehhaanik käib mitu ringi ümber auto ja lõpuks lööb jalaga vastu autot. Auto on korras ja arve tohutu suur. Klient küsima, et miks nii suur. Vastus: selleks et teada kuhu ja kui kõvasti lüüa on 99% arvest ja 1% on löögi eest. 

Väike mõistujutt.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#18

Aus töömees küsib alati hinna vastavalt oma enese väärikusele ja kulunud tööajale.Tahad tasuta/odavalt saada, tule tee samal ajal mul tasuta/odavalt muid ehitus-remont-abitöid, kuni mina uurin tasuta/odavalt, mis põhjustab aegajalt esinevat anomaaliat kuskil elektroonikas.

Kiitus kaasfoorumlasele kuldsete sõnade eest.  Samas ka mina küsin kliendilt, kes Lasnakoskisse tulnud, et mida tema ka oskab iseseisvalt teha, et mind abistada. Paraku osatakse ainult "koristada territooriumit" mida on ka vaja kõrvalt juhendada oma ajast, rääkimata "luuletuste lugemisest" mida nii mõnigi on "unustanud"

Parimat  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#19

Remondiekspert 
Keemia 11 Tallinn

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#20

(31-05-2022, 23:31 PM)MAV Kirjutas:  ...
Kui ütlen, et ühe vana raadio remont läheb maksma 50-500€, mis selgub töö käigus, siis see ei ole ahnus, vaid nii ongi. Aus töömees küsib alati hinna vastavalt oma enese väärikusele ja kulunud tööajale.
...

Kust auväärsed hinna üle arutlemisejks viite said? Ma ei näe autoraadioküsimuses soovi saada teenust heategevuslikus korras?

Ksf! aavu tekstile kiidan igati takka ja soovitan kõigil aktiivselt panustada süüdimatult heategevust ootavate kaaselajate elukestval õppel. Paljud meie ümber endiselt ootavad, et "lihtsad tööd" (mis pahatihti eeldavad hinnalisi vahendeid ja pikaajalist kogemust) tehakse ära tasuta või naeruväärselt madala tasu eest.

Ühtlasi kinnitan soovitust minna oma autoraadioga IT-bussi manu (Viljandis seda ei ole, lähima leiad siit: https://itbuss.ee/kontakt/#). Nad on täitsa pädevad Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne