ZAZ 965A va.1965
#1

Otsisin antud looma juba tükk aega, et oleks heas seisukorras ning mitte ümberehitatud. Nüüd juunis2003 leidsingi. Hetkel ei ole jõudnud temaga veel midagi teha aga plaan veel selle aasta sees keretööd ja uus värv. Esimese omaniku käes oli 38 aastat ning talvel liikunud ei ole. Mootorist niipalju, et on täielik paugupill, keera ainult võtit. läbisõit 89tuh.

[Pilt: zaz965a.jpg]



PS! kui kellelgi vedeleb aianurgas veel mõni MUHK olen mõistliku hinna eest nõus ära ostma.

Veel PILTE
Vasta
#2

See katuseraam on edev. Masin ise pea täpselt samasugune kui \"Suvitajate\" John\'il. (\"John, lase vesi välja....autol, mitte endal).

Aga paar aastat tagasi leiti Tallinnas üks muhk, mille läbisõit oli alla 30 tuhande ja mis oli seisnud kuivas garaazis vähemalt 30 aastat. Tulemuseks pea täielik originaalsus ja puuduv rooste.

Asp
Vasta
#3

väga heas korras paistab olevat

ära midagi ümber ehita -originaalsus eeskätt:yes

Vasta
#4

Plaanis teda hoida 100% originaalis, kuigi alalisvoolu genekas tuleks vist vahelduvvoolu vastu vahetada, et tuledega ka sõita saaksSad
Vasta
#5

Pärnus üks mees kimab ka sama suguse sinisega ringi -originaal raamid katusel kuhu seotud samasugune õli kanister,liblikavõrk ja pambusest õng nagu filmis \"siin me oleme\":lol

väga stiilne -laseb noortele näkkadele signaali jne.....pullitaja
Vasta
#6

Küsimus selline, et otsin Tallinna ümbruses norm hinnaga kohta kus lasta keevitusest kuni värvini teha ning palju see umbes maksma võiks minna. Loomulikult on ka kvaliteet nõutav. Ehk keegi soovitab.

Niipalju juurde, et lahti võtaksin auto ise.
Vasta
#7

Vägev Nostalgiaaparaat!Smile
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
See katuseraam on edev. Masin ise pea täpselt samasugune kui \"Suvitajate\" John\'il. (\"John, lase vesi välja....autol, mitte endal).

Aga paar aastat tagasi leiti Tallinnas üks muhk, mille läbisõit oli alla 30 tuhande ja mis oli seisnud kuivas garaazis vähemalt 30 aastat. Tulemuseks pea täielik originaalsus ja puuduv rooste.

Asp
Suvel oli õnne näha just sellist isendit mis oli 100% orig(ilma naljata) helesinist värvi ilma rooste ja mõlkidetta,sisemus lõhnas \"vene aegse UUE AUTO lõhnaga\",mootori ruum ja seal asetsev salongikütte ahi olid kah justkui uued,läbisõitu täpselt ei mäleta aga 10-20tkm vahele vist oli.Kõik see nägi välja nii:o:wow:oet vaata ja imesta...
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Suvel oli õnne näha just sellist isendit mis oli 100% orig(ilma naljata) helesinist värvi ilma rooste ja mõlkidetta,sisemus lõhnas \"vene aegse UUE AUTO lõhnaga\",mootori ruum ja seal asetsev salongikütte ahi olid kah justkui uued,läbisõitu täpselt ei mäleta aga 10-20tkm vahele vist oli.Kõik see nägi välja nii:o:wow:oet vaata ja imesta...

Ma tean ühte sellist eksemplaari Raplamaal Kaius, kus PAPI sõidab ainult päiksepaistelise ilmaga surnuaeda ja tagasi. Aga ei ole nõus masinast loobuma.
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: jymmy
Pärnus üks mees kimab ka sama suguse sinisega ringi -originaal raamid katusel kuhu seotud samasugune õli kanister,liblikavõrk ja pambusest õng nagu filmis \"siin me oleme\":lol

väga stiilne -laseb noortele näkkadele signaali jne.....pullitaja

Ma tian kah seda venda... lahe meesBig Grin Tal ka 100%orig. praegu ta renoveerib üht Pobedat täisoriginaalix. olen ise näinud, vaatamist väärt:o
Vasta
#11

Ma ei värviks teda täielikult üle.Arvutiga lased täpse värvikoodi võtta,et toonivahet ei jää.
ostad värvi ära,keevitad ja teed ära need kohad kust vaja.Ühesõnaga nii on kasulikum.Jääb originaalvärvigi allesSmile
Pärast poleerid terve auto ära ja nagu uus! See on muidugi minu arvamus.
Vasta
#12

Tziklivennale. Paraku on nende asjadega nii, et ei poleeri sa seda 40 aastat vana värvi enam mitte millekski. Korduvalt ja kohe igat sorti vahenditega JÄRELE PROOVITUD
Vasta
#13

Tänane päev läks korda, sai kaup tehtud ühe ZaZ965A v.a.1968 peale, homme katsun ära tuua.
Imestama paneb selle auto sisu, punasest kunstnahast, huvitav kas ise tehtud:??? kodus uurin lähemalt.
Loodan et mingil õhjusel kaup katki ei jää.
Pildid
Vasta
#14

värvipoes öeldi et arvuti kipub eksima et parim on ikkagi oma silm
Vasta
#15

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nymmik
Tänane päev läks korda, sai kaup tehtud ühe ZaZ965A v.a.1968 peale, homme katsun ära tuua.
Imestama paneb selle auto sisu, punasest kunstnahast, huvitav kas ise tehtud:??? kodus uurin lähemalt.
Loodan et mingil õhjusel kaup katki ei jää.
Pildid


see sul ju puhta Exportvariant!:o
Keegi on seda omaarust kõvasti \"Tuunind\"
Expordi tunneb küljeliistu,tiivapealse peegli ja sisu järgi ära.Kena asja saab tast,kui vähe vaeva näha.
Vasta
#16

Ja ongi jälle üks muhk mul juures :bounce ZAZ965AE v.a.1968

Siin nüüd rohkem pilte
Vasta
#17

ma loodan et su korras zaz ei seisa õues

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#18

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mighty tonka
ma loodan et su korras zaz ei seisa õues
Täna just paigutasin katuse alla Smile aga jah head garaazi mul veel pole, on üks vana abihoone millest tuleb garaazi taoline asi teha.
Vasta
#19

SR foorumis vaatasin, et tahad (\'65aasta masina!) kollaseks/punaseks värvidaSad
selline värv kisub ju juba hot-rodinduse poole - ning sinna juurde ei käi sünkroniseerimata käigukast ning antud V-mootorSmile Ise jätaks küll samasuguseks \"galuboi\"ks (ilma zhargoonita!), segaks värvi sisse ka matistit - et ikka \"hõng\" säiliks. Suvel sõidaks sellisega ikka väga meelsasti (isegi maanteel!)!
mõned kuud tagasi põrkasin originaalvärvi all(?) muhu otsa. Vot see on juba midagi (kuigi teema lõpus antakse selle \"100%orig\" pihta ka tuld).

sooviks siis hella muhu-paitamist - ära vanakesele liiga teeSmile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#20

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
SR foorumis vaatasin, et tahad (\'65aasta masina!) kollaseks/punaseks värvidaSad
selline värv kisub ju juba hot-rodinduse poole - ning sinna juurde ei käi sünkroniseerimata käigukast ning antud V-mootorSmile Ise jätaks küll samasuguseks \"galuboi\"ks (ilma zhargoonita!), segaks värvi sisse ka matistit - et ikka \"hõng\" säiliks. Suvel sõidaks sellisega ikka väga meelsasti (isegi maanteel!)!
mõned kuud tagasi põrkasin originaalvärvi all(?) muhu otsa. Vot see on juba midagi (kuigi teema lõpus antakse selle \"100%orig\" pihta ka tuld).

sooviks siis hella muhu-paitamist - ära vanakesele liiga teeSmile
Kunagi oli mõte just HOT-ROD ehitada ning otsisin materjali kokku, kui aga selle eksamplari leidsin tekkisid teised vaated Wink Kuigi jah hot-rodi pole ka veel päris peast visanud. Mul nüüd kokku 4 masinat kaks neist norm seisus ja kaks ainult doonoriks, heal juhul saan mõlemad valmis nii 1 originaali kui 1 HOT-ROD\'i. Aga algust teen originaal korra taastamisega. Aga värvi kohta ootan ettepanekuid, kuna see hall-helesinine on selline hiireke. Mõte käis et teeks samasuguse nagu \"siin me oleme\" filmis tähed tiivale ja puha Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne