Teema on suletud

Uunikute Talveralli 2009 21.-22.veebruar, STARDIAJAD JA VÕISTLUSJUHEND!!!

Kuna Team Peowageni tubli kaarik "Peowagen" Uunikute Talverallil taastamisväärituks lagunes ja liikur uuele omanikule rändas, siis seaksin üles TEAM TRANSISTOR'i osalemissoovi. Jõuvankriks 1980 vla Ford Transit ja osalejaid 5.

Tervitades,

Joel.

Tere,võtan ka seekord osa ZAZ 968M ja nr.ikka 522 kui on võimalik, võistlejaid 2
Tänud.

Ei saa me läbi Lätita...
Latvija,1979 võistlusnr. 246
Ekipaaþ koosneb 2-3 isikust (täpsustamisel).

ullivilli Kirjutas:ja kas osavõtvate meeskondade/naiskondade(et mitte solvata kubani tiimi) arv on kuidagi piiratud ka?
aitäh kena tähelepaneku eest Wink

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000

Loodan, et aeg annab arutust ning jaksu ja ma saan startida oma ´72 a M408ga.
Meeskonnas kaks täiskasvanut ja koer.
Ööbimist ei vaja!
Kas number 28 on ulme?

sai vist kõik öeldud

Urmas aka umm Zaz965 1967a. 2 inimest

Võistkond "Madtuning" Volvol 244, lastiks 3 matsi ja sooviks numbriks 288.

Igaksjuhuks regaks ka ära, et kohta eest ära ei haarataks.
Tiim "Släkte Ström"
Kui kõik laabub plaanipäraselt, siis Volvo 244 a 79. Kui ei, siis midagi muutub. Inimesi... 2 kuni mitu.

Nr võiks olla 13. Kui muud üle ei jää, siis häda pärast lääb ka 113 või 244.

Üleüldse võiks siin vahepeal teha kokkuvõtte osalejatest ja valitud numbritest... Palju vabu kohti jne.

Sooviks ka osaleda, masinaks Opel Senator A2 -85 (tootma hakati -78), masinas 4 liiget. Number võiks olla 142...

BMW E23, 728 84´ soovib ka osaleda, + juht ja kaardilugeja. Numbriks sobib hästi 23 Smile

E23

Kui lubatakse registreeriks SAAB 900 aastast 1987 (facelifiti eelne mudel, tootma hakati 1978).
2 liiget, number võiks olla 900

mida asja..nii väänama hakatakse...
järmine aasta vapsee bemmide, obläädide ja muude loomade paraad ''Talveralli'' nimeks...



Väljalaskeaastad läevad natsa käest ära, mehed...?

Paneks mu sugulase Opel Astra 2008 kah siis kirja...

Seda keretüüpi hakkas Opel aretama juba 1980 (tõsi küll, siis nimetati seda Kadetiks), tänaseks on teda natsa muudetud, aga enam vähem kõik sama...Cool...seega, võiks nagu sobida küll.

Hea oleks mugava autoga kõikidele vanakestele ära teha...
Kas nii?

Krt, kas keegi lugeda ei mõista ?? Kahest numbrist on siis nii raske aru saada. Tootmise algus enne 1980 ja masin mitte uuem kui 1983 aasta. Lihtne ju ?

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.

vilukas Kirjutas:Krt, kas keegi lugeda ei mõista ?? Kahest numbrist on siis nii raske aru saada. Tootmise algus enne 1980 ja masin mitte uuem kui 1983 aasta. Lihtne ju ?

PlyVal64 Kirjutas:[...]
Paneks siis nii tänaseks kui ka edaspidiseks konkreetse piiri paika: mudeli esmaesitlus 1980 ja varem. Isend ise võib hilisem olla, 1990 toodetud sappar, mosse või mini ei erine millegi poolest 1975 toodetust...
[...]
PlyVal64 on veidi eespool asja niimoodi lahti seletanud. Vähemalt mina küll ei loe siit välja ühtegi vihjet, justkui ei võiks isend olla valmistatud peale 1983. aastat...
Kas konkreetne 1987. aasta SAAB sobib või mitte on iseasi, sellel teemal ei ole mina pädev arvamust avaldama.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee

Mõni uuem ilus näituseauto võiks silmailuks ja võrdluseks tõesti rajal olla , aga loodan et 75% liikuritest jäävad ikka 1975 piirist alla. Aga eks korraldajad saavad ju valikuid teha,kui meie neid neile pakume.

Ma ju lithsalt küsisin, et kas võib. Kui 1990 Mosse sobib, miks siis 1987 SAAB viletsam on? Ja ma ei soovi vanakestele ära teha vaid lihtsalt osaleda.

Kas võiks nii teha kui mingi max. kogus osalejaid juba koos on ja lisandub veel huvilisi siis vaikselt hakata uuemaid masinaid kõrvale jätma?

Mis te nagu tõsimeeli arvate, et PlyVal64 on korraldaja ja max osalejate arvu, kui selline üldse olemas on, täitumisel jäetakse mõni vanem masin kõrvale kuna 80ndate pill jõudis enne foorumisse?

Mõelge nüüd natuke, lugege eelmiste aastate teemasid ja rahunege maha.

Stennadi SAAB 900 on "klassik" ja vahet pole, mis aastal ta konveierilt tuli!
Nii et möla maha SAABide kohapealt!

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne