Teema on suletud

Uunikute Talveralli 2009 21.-22.veebruar, STARDIAJAD JA VÕISTLUSJUHEND!!!

tere,Ega kellelgi,soovitavalt mossemeestest,pole vaba kohta,vaataks kah mida see ralli endast kujutab??
Oma enda mossega ei saa kahjuks tulla,kuna pole veel sõidukorras,ning ka juhilubade tegemine on pooleli...

tere kaaskannatajad!
Kubani tiimis on pakkuda 2 vaba kohta.
kes soovib, see proovib ja sel teemal võib sundimatut suhtlust aretada meili teel: evelin@dirigent.ee

tegudele!
Kuban Mahtuniversaali Naiskond

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000

Tervist kõigile Margus Carrec Künnap-i poolt!
Suur tänu jõuvankrite võiduajamise org. komiteele ning selle esimehele sm. Veski-le, minu tagasihoidlikule persoonile osutatud tähelepanu ja koha Broneerimise eest sellel fantastilisel üritusel!
Plaan siis sel aastal osa võtta, kui kõik ilusti klapib, ning proovida üle saada "igavese teise" koha omaniku staatusest ning nautida ja fannida seltskonda ning võiduajamist kui sellist!
Jõuvankriks, kõige eelduste kohaselt saab sedakorda olema
AZLK 412 75-nda aasta homologeeritud Historic World klassi auto. Kui komplektne ta just sel võiduajamisel olema saab, paistab võiduajamise stardis, 100% valmis FIA Historic sarjas osalemiseks ta kohe kindlasti ei ole. Ekipaazi suurus saab selgeks lähipäevadel , kõik sõltub ilmastiku tingimustes, kas on vaja lisada meeskonda ka lisa kallutaja-kaalujaotaja või mitte!
Öömajale vast ei jää, kuid pidu naudime täiega!
Numbri sooviks oleks 13, selle numbri all olen sõitnud kõik talvised uunikute võiduajamised.

Väike palve, või küsimus! See ei puuduta küll kuidagi seda võiduajamist! Äkki on siin foorumis keegi selline seltsimees, kes on Prantsuse keelega natuke rohkem sina peal kui mina ise! Nimelt oleks vaja abi mosse homologatsiooni paberid ära tõlkida, teksti ei ole palju, rohkem on igasugu mõõte ja andmeid, mis tuleks mingisuguse auto detailiga kokku viia!
Ette tänades!
Margus carrec Künnap

http://translate.google.com/ kui teksti ei ole palju, siis ehk aitab selline koht? mõtet muidugi ei tõlgi, aga tehnilised sõnad loodetavasti on esindatud ja saab mingisse muusse keelde tõlkida. ehk on abiks.

http://www.annaabi.com/prantsuse-eesti/
ehk seegi abiks

...

Suur-suur tänu, kes vastasid ning vihjeid antsid, sellest on palju kasu ja abi!
Vabandan veel kord foorumi risustamise eest, sest tegelikult ei kattu see küsimus foorumi teemaga, palun mõistvat suhtumist!

carrec Kirjutas:Plaan siis sel aastal osa võtta, kui kõik ilusti klapib, ning proovida üle saada "igavese teise" koha omaniku staatusest ning nautida ja fannida seltskonda ning võiduajamist kui sellist!

Ma usun, et Margus ei pidanud silmas kolmandat või neljandat kohta? Wink

Tervitades,

Kaspar aka Red Baron org.komiteest

Sedapsi, osalustasude teema jäi Sm. Kod. Jaamakorraldaja kaelale. Samas sai otsustet oma nunnu karget talveõhku hingama panna elik on tehtud valik tehniliste vahendite osas - Cadillac Sedan DeVille 1978.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Veel on vaba 2 kohta Ziguli Super-Luxis. Stardime Tartukandist. Huvikorral PS.

üks suur mure...
kas kuidagi on võimalik saada 2008 talveralli (ja ka 2008 suveralli) kleepsu kujundusi (tööfail, et saaks õige nr 74 sinna panna), et lasta takkajärgi need kleepsud uuesti endale teha. kuna vahepeal oli vajalik olemasolevad kleepsud maha katkuda bussi pealt Sad
luban nüüd olla targem ja kleepida rallimärgid nii, et eemaldades ei hävine Toungue pioneeri ausõna.

tervitame konkurente ja korraldajaid,
Kuban Mahtuniversaali Naiskond

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000

Kuban Kirjutas:üks suur mure...
kas kuidagi on võimalik saada 2008 talveralli (ja ka 2008 suveralli) kleepsu kujundusi (tööfail, et saaks õige nr 74 sinna panna), et lasta takkajärgi need kleepsud uuesti endale teha. kuna vahepeal oli vajalik olemasolevad kleepsud maha katkuda bussi pealt Sad
luban nüüd olla targem ja kleepida rallimärgid nii, et eemaldades ei hävine Toungue pioneeri ausõna.

tervitame konkurente ja korraldajaid,
Kuban Mahtuniversaali Naiskond

Kambapeale võiks osta magetriba mingi rulli , et kleepsud sinna peale kleepida ja siis saaks vajadusel neid eemaldada ja hiljem tagsi magneetida Smile

Klassikaline lahendus on selline, et historic ralli number on kõvapõhjaline ning mitte ei kleebita vaid kinnitatakse auto esiosale kaitserauale. Meil läheks see asi liiga kalliks aga juba kogenud tegijad teevad endale ise sellise. Teine klassikaline variant on igaaastase kleepsu pisike koopia ja neid on juba tehtud. Mõnel kaua osalenud masinal võib selliseid tagaakendel isegi kümneid olla. Välismaal muidugiBig Grin

Kuban Kirjutas:
üks suur mure...
kas kuidagi on võimalik saada 2008 talveralli (ja ka 2008 suveralli) kleepsu kujundusi (tööfail, et saaks õige nr 74 sinna panna), et lasta takkajärgi need kleepsud uuesti endale teha. kuna vahepeal oli vajalik olemasolevad kleepsud maha katkuda bussi pealt Sad
luban nüüd olla targem ja kleepida rallimärgid nii, et eemaldades ei hävine Toungue pioneeri ausõna.



Proovin lisada siia manusena Tähesõidu tööfaili, ehk on abiks. Kui ei õnnestu, siis võta ühendust.

Fail on vist liiga suur, ei õnnestu manustada!

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96

Eh ma siin eile rallisin mööda linna oma 115 ga ja kuna see toimumisaeg suht väike siis pole hullu ju mis aasta kleeps peal on. Peamine, et paljudele inimestele tõi kurvasilmne vanake naeratuse näole ja ka ülevaatuse onu tahtis pisara lasta kui meenutas kuidas 89 aastal soomest omale sellise kurvasilme soetas Smile

margusk70 Kirjutas:Fail on vist liiga suur, ei õnnestu manustada!

Margus, kas palun saadad evelin@dirigent.ee
peaks ka suuremad megad läbi imbuma mul sealt... Smile
olen väga tänulik!

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000

Kubani`le:
saatsin ära!

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96

Team Transistor (1980 Ford Transit) nr 16 osaleb 4-inimeselises koosseisus, kuna 1 võistleja otsustas ilmselgelt valede prioriteetide tõttu sõbra pulma kasuks. Ma ise olen ahastuseks ka just sel ajal teises riigis, aga need 4 kes starti tulevad on kuhjaga indu täis...

Inetu lugu aga minu tiim starti ei jõua. Palun nimekirjast kustutada.

Tänud
Lauri

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!

Kuna Korraldaja PS-ile ei vastanud,siis küsin nüüd avalikult,kas saaksin vahetada jõuvankri Zil-131 teise jõuvankri Audi Coupe(1980)vastu,et siis sellega stari ilmuda? Oleksin vastuse eest tänulik.

bmw 520 tiimi võib kustutada nimekirjast kuna autoga ilmnesid tehnilised hädad ja vabastaks selle koha mõne vanema liikuri jaoks Big Grin, küll aga liitun ma teise tiimiga ja nägemata ei taha küll jätta seda üritust.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne