Vanatehnika müügi alateema
#21

(13-12-2009, 17:42 PM)madeinussr Kirjutas:  mul riivab silma juba ei tea kui mitmes kord seda - http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=31008 kuulutust lugeda.
hää tähelepanek. Nagu näha, on viidatud teema juba kadunud - nagu ka viis muud samasugust viimase 2 kuu jooksul tehtut - ühe seitsmest jätsin alles.
aitäh - taolistest asjadest teadaandmine on väga teretulnud tegevus: "Teata"-nupu [Pilt: postbit_report.gif] vajutamine postituse all annab tähelepanekust moderaatoritele teada - ega's kõike jõua ju märgata-mäletada. Mõningad asjad jäävad meelde-silma, mõningad paraku mitte...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#22

Hei,

Selline küsimus, kas AM foorumis pole võimalik ostu/müügi teemasid tõsta või olen mina pime ja ei näe vastavat nupukest?
Jube jama, kui uued teemad tulevad peale ja minu ostu teema vajub umbes neljandale lehele. Keeruline on nii midagi osta :/
Näiteks, minu otsitav jupp võib kellegil kuurinurgas vedeleda, kuid see pole midagi nii suurt, et ta selle kohta eraldi müügi teema teeks. Ja samas, kui minu ostu teema on neljandal lehel, siis suht tõenäoliselt jääb see tal märkamata ning ta ei paku seda mulle.
Kuid, kui oleks võimalik kord nädalas teema esilehele tuua, siis turgu sirvides jääb see palju tõenäolisemalt silma.
Jutt käib siis sellest ostu teemast: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=45094

Tervitades
Vasta
#23

Sellele foorumitarkvarale sellist sobivat plugin võimalust ei ole, kus saaks tõstmist nii reguleerida, et seda kurjasti ära ei hakataks kasutama. Ühesõnaga see on teemaks ja hiljuti otsisin selle võimaluse kohta infot, aga ei ole hetkel prioriteet. Kui leidub vabatahtlik koodisepp, kes oskaks sellise võimaluse teha siis saaks kiiremini Smile
Vasta
#24

Tore kuulda Smile
Ma ise kahjuks koodi kirjutada ei oska, kuid mis platvormile on see foorum ehitatud? Tooks väga hea näitena välja VWklubi foorumi turu alafoorumi. Seal on ostu/müügi teemasid võimalik upitada üks kord nädalas. Kui õige aeg käes, siis O/M teema kõrvale tekib nupuke "tõsta teemat" vms ja seda ei saa mitte kuidagi kurjalt ära kasutada.
Kui nende kahe foorumi platvormid on samad, siis ehk ilusa küsimise korral on VWklubi omad nõus oma koodi jagama? Toungue
Vasta
#25

Ei ole samad, vw klubis on mul omalgi mõned asjad pakkumisel ja on tõesti hea süsteem.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne