KIIRE! Kas jawa 360, 634 ja 638 sidurivedrud on samad?
#1

Tänud kes ruttu saab vastata.
Vasta
#2

638 kohta ei oska kosta. 634 ja 360 peaks küll olema identsed kui just mingi väikest vahet vedrude tugevuses ei ole. Miks selline kiire küsimus üldse? Vedrud läbi?
Vasta
#3

Pikk lugu aga põhimõtteliselt remontides jäin vedru kaotamisega teele. Nüüd hääletasin Tallinna aga poest ei õnnestu teada saada. Aega palju pole ja kloostrimetsas on vist lõunal. Barosel pakkuda ainult 638. Ei võtnud vana vedru kaasa kah Smile
Vasta
#4

Kloostrimetsa poodi tulebki helistada korduvalt ja korduvalt. Ma ei ole kunagi alla 4-5 helistamise sealt kedagi kätte saanud. Baroses midagi muud ei ole 360 sidurile pakkuda mille baasil saaks mõelda? Vedrude ja hantlite vahele käivaid seibe? sealt saaks läbimõõtu võrrelda. Kas 360 kataloogis vedru mõõte pole kirjas? Neil seal need olemas ju äkki sealt selgub. Tondi motopoodi võid ka üritada helistada aga vaevalt nemad oskavad midagi mõistlikku öelda. Viimati nägin seal Jawast ainult ühte surnud roolisamba lukku.
Vasta
#5

Ei kloostrimetsa saan kätte aga kuna tal tööd meeletult, siis ei jõua tegeleda mu vedrude uurimisega. Ja teiseks võidaksin ma kaks tundi kui saaksin need 638 vedrud ära võtta. Eks ma kuidagi saan ikka hakkama. Pool Eestist veel sõitmata ja hetkel iga minut arvel. Rolleyes

Aga tänud mõtlemast. Mõni õigustega tegelane võib teema nüüd hävitamisele saata.
Vasta
#6

Võid veel guuuuugeldada ja otsida pilte 638 sidurist. Samas selle vedru hind 20 krooni nii, et võid ka ilmselt riskida äkki.
Vasta
#7

638 vedru on pikem.
360 ja 634 omasid saab vahetada omavahel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne