"Fotosõit 2009" 31 juuli- 1 august.
#1

31. juuli ja 1. august toimuvad Võhmas linnapäevad ka seekord kutsun külla kõiki vanatehnikasõpru väikesele väljasõidule "Fotosõit 2009".
Reede 31. juuli
Nagu ikka ootan osalejaid juba reede õhtul. Õhtu sisustatakse traditsiooniliselt eelnevate Fotosõitude pilte vaadates ja üritust meenutades.Erksamad saavad ka sellel aastal minna kontsertile kuulama ja tantsima.
Laupäev 1. august
Start on laupäeval kell 9.00 ja tagasi laadale jõuame 16.00 kus rivistame tehnika näitamiseks rahvale.Õhtul koguneme kohvikusse ja vaatame tehtud fotosid .Laadal esineb ansambel The Sun.

Osalejatel vaja kaasa võtta digifotoaparaat koos tühja mälukaardiga,et saaks sellest hiljem kiirelt koopia teha. Lisaks hea tuju ja rahulik meel - Fotosõit peaks olema puhkus - kella võite koju unustada.
Kohtumis keskus "Kohvik Võhma" ööbimine võimali nii tasuta , kui tasu eest.

Osalejad :
1. VW Typ-3 `75 Mati - 2 in.

2. MB 280 SE ´81 - 2 in.

3. Saab 90 `85 Margusk70 - 2 in.

4. Saab 900 `88 - 2 in.

5. Volga Gaz 24 Mesamees

6. Janek-Chrysler 1978a. 2 inimest.

7. Allan -...........1974a. või 1984a. 2 inimest.

8. Helitehnik Uaz 1989a. 1 + inimest.

9. Gaz 3102 Robi & Kati.

10. Eugen Morris 1972 1 inimene.

11.Fiat 127, aasta 1983, inimesi 2


Janek 53 960 649
Vasta
#2

Tervitused.
Loodame jälle paarimasinaga kohalolla,nagu ka paaril eelneval aastal.
Tänud.
Ja jõudu jäksu Sulle Janek.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#3

Infoks eelmise aasta ürituse link ,sealt leiab pääsu ka üleeelmise aasta üritusele.Kõik Fotosõidul osalejad on olnud eriti meeldivad , viisakad ja väga-väga auväärsed inimesed , ainult tänu neile saan seda üritust just täpselt sellisena korraldada.Iga korraga on nende arv kasvandu ja loodan ,et see jätkub ka sellel korral.

Tänaseks on broneeritud tasulised toad, aga oma magamis varustusega ööbijatele on ruumi piisavalt koos pesemis võimalusega. Kui tekib küsimusi ,siis vastan meeleldi kas siin või esimeses postituses oleval numbril.
Vasta
#4

Jõudu, Janek!

Väike lõõgastus kulub ära, nii et oleme platsis ka sel aastal. Võib olla, et lausa mitme aparaadiga.
Loodan, et on piisavalt bronnitud magamis kohti.
Võhmas näeme, raisk!

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96
Vasta
#5

Sel aastal osalen ikka oma masinagaCool
Vasta
#6

Tulijatel anda endast siia märku,siis tean arvestada palju varustust hankida. Nimekirja teen esimesse postitusse, vajalik oleks tehnika vanus,nimi ja osalejate arv.
Vasta
#7

Olen 100% tulija.
Vasta
#8

1. VW Typ-3 `75 - 2 in.

2. MB 280 SE ´81 - 2 in.

3. Saab 90 `85 - 2 in.

4. Saab 900 `88 - 2 in. ( osavõtt ei ole kindel veel)

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96
Vasta
#9

Janek-Chrysler 1978a. 2 inimest.
Allan -...........1974a. või 1984a. vastavalt ilmale. 2 inimest.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#10

Tere! Minu osavõtuvõimalus on selgunud.
Saan tulla UAZiga, Esialgu pole teada ekipaazi suurus, see tähendab, et esialgu on ekipaazi inimeste arv 1. Aga kohti on ju UAZis kokku 7 koos juhiga, nii et kui midagi muutub annan kohe teada.

Tehnika on muidugi nii uus, et ei julge vanust mainidagi. Oli vist 89 kui õieti mäletan. Aga vanemad autod hetkel ei ole eriti liikumisvõimelised mul.

Jõudu!

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta
#11

Robi ja Kati GAZ 3102
Vasta
#12

Pühapäeval kell 18.00 esitab kohalik 13 liikmeline näitering etenduse "Püve Talus" . Ise pole näinud,aga tegemist on vaatajate soovil kordus etendusega,mille pikkuseks 2,5 tundi. Etendus toimub kohviku sisehoovis,spetsiaalselt selleks ehitatud laval. Pilet 20.-

Kellel huvi plaanige ka pühapäev puhata Võhmas!

NB! Palun kiirustage registreerimisega! Tänan.
Vasta
#13

tahaks ka väga tulla aga saan reedel alles teada kas saan tulla,et siis kas laupäev on liiga hilja juba tulemiseks (kella 9 oleks ikka kohal)
Vasta
#14

(30-07-2009, 13:11 PM)silver153 Kirjutas:  tahaks ka väga tulla aga saan reedel alles teada kas saan tulla,et siis kas laupäev on liiga hilja juba tulemiseks (kella 9 oleks ikka kohal)
Teen küll mõned lisa legendid, aga kui viimasel minutil tulijaid on rohkem ei pruugi neist jätkuda - kaasa sõita saad ikka ja pildid ei jää ka tegemata, kuna see ongi rohkem selline seltskonna sõit.
Vasta
#15

fiat 127, aasta 83, inimesi 2.
kysimus siis ka et mis kell reede kogunemine on?!

Meil On Kummi Vahetus Kuu, Mitte Rehvi Vahetus Kuu Toungue
Vasta
#16

Tulen ka, küll mitte vana autoga kahjuks Smile Eile õhtul oli millegipärast tunne, et võiks pidurid üle vaadata, ja üllatusin kui avastasin et üks klots oli täitsa metallini kulunud. Seega - tulen naudin niisama seltskonda ja teen pilte. Õhtul näeb Wink
Vasta
#17

Tervitused.
Janek-Chrysler 1978a. 2 inimest-ei tule kahjuks Fotosõidule,võib nimekirjast kustutada.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#18

Hakkan UAZiga Tallinnast umbes kella 19-20 vahel liikuma. Olen täiesti yühja autoga. Et kui ma 10 paiku Võhmas olen, mis sel hetkel programmis on , kuhu tulla sel kellaajal, ikka Kohviku juurde??

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta
#19

Kiitus Janekile korralduse eest. Hea rahulik üritus oli.
Seekord olin ise fotoaparaadi taga laisk, kuidagi ei tulnud vaim peale et klõpsutada.
Järgmine kord annad äkki taaskord teemad ette?
Kolu mõisas oli väga huvitav ekskursioon. Ma ei saa siiamaani aru, miks raske kivitrepi alla oli vaja tellisvõlvi keldri põrandast allpool. Kui tegu oli kloaagi kanaliga, siis miks juhiti see trepi alt , mitte kõrvalt. Huvitav lahendus...jääb mind kiusama.
Vasta
#20

suured tänud janekile kui korraldajale ja kõigile teistele kes kohal olid..! meil oli igatahes lõbus ja meeldejääv päev..! Kordame kindlasti..!
Kõige paremate soovidega fiati tiim.. janekule jõudu uuex aastaks korraldamises..!

Meil On Kummi Vahetus Kuu, Mitte Rehvi Vahetus Kuu Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne