Asi on ?

Ma lihtsalt targutasin, ei tasu välja teha Smile

Omal ajal tampis töökoja brigadir seda keeret pealuusse nii, et......

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Smile
vahest on tore veidi vintis peaga ringi töllerdada.
a kuda keermes peaga asi käib, seda ma ei mõista enamb arvata.
Smile
Vasta

Kõige toredam on tekstis sõna "sveissimine" (sks. Schweißen) see meeldib mulle nii, et kui keegi kunagi minu ametit küsib kavatsen vastada sveisserdaja. (kuigi juba aastaid pole suuremat sveissimist teind). Arvaku siis ära mida ma teenBig Grin
Vasta

(27-06-2013, 23:05 PM)Maamees Kirjutas:  Vint on metsas, puu otsas, see on KEERE!!!

Jesss, sain öelda, ära pikka viha pea Big Grin

http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=vint&F=M

Keermesta ennast ise ;P

Dad.
Vasta

Mina igatahes oma lõuna eestis olen seda või siis sarnast väljendit kuulnud juba lapsest saadik. Isa mul kasutab ka seda sõna. Keevitamist siis nimetatakse veitsimiseks, sveitsimiseks. Keevitajat veitsmeistriks, veitsijaks.

Aquila captas non muscas.
Vasta

(28-06-2013, 20:44 PM)Daff Kirjutas:  Mina igatahes oma lõuna eestis olen seda või siis sarnast väljendit kuulnud juba lapsest saadik. Isa mul kasutab ka seda sõna. Keevitamist siis nimetatakse veitsimiseks, sveitsimiseks. Keevitajat veitsmeistriks, veitsijaks.

Mul on kusagil üks vana raamat ja seal nimetatakse sepakeevitust veisimiseks. Ega noored vist ei teagi , mis asi on sepakeevitus?
Vasta

(28-06-2013, 20:44 PM)Daff Kirjutas:  Mina igatahes oma lõuna eestis olen seda või siis sarnast väljendit kuulnud juba lapsest saadik. Isa mul kasutab ka seda sõna. Keevitamist siis nimetatakse veitsimiseks, sveitsimiseks. Keevitajat veitsmeistriks, veitsijaks.
tere hommikut,kuusalu kandis kutsuti keevitajat VARIILAKS
Vasta

Öeldi ka, et sepp keedab ääsil raua kokku.

Aga veis(s)meister ja veisimine on tuntud väljendid, kuid katsu sa neid kasutada siin foorumis...
Aga asi selles ilmselt, et ka keeleteadlased peavad toodangut näitama. Kui nüüd veelgi raba poole kalduda, siis kellele krt on neid grammatikareegleid tarvis? Väike Jüts õpib puhtalt rääkima, ilma et ta nendest reeglitest midagi teaks.
Teine näide. Olin soome keele kursustel käinud ning kui oli tarvis kiri kirjutada, siis kas arvate nüüd, et mul äsja pähe tuubitud reeglitest ka midagi kasu oli? Tuhkagi, sest on reeglites ka erandid . Samas praktiliselt põhjapoegadega suheldes sai varsti õieti rääkima.

Tervitab Veteran.
Vasta

Kord Saaremaal, kui külamehe käest sõbra talusse teed küsisin, tuli selline mönus seletus:"Pane köikseaeg seda jämedat teed mööda ja kui vösatutist läbi jöuad tee keere kurakätt".
Vasta

Miski lõikaja??
[Pilt: 226249717859e2_l.jpg]
[Pilt: 22624973ea14f2_l.jpg]
[Pilt: 22624975d8b5b6_l.jpg]
Vasta

Kudumismasina kelk?
Vasta

Vot selline riistapuu ... ma olin sellest ainult kuulnud ...

Dad.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Sai kirbukalt euro eest selline asi ostetud.
Tundus huvitav ja hind polnud ka ülemõistuse.
Nüüd aga sooviks teada mis huviatavad "rahustamise" kuulid need küll on ?? Big Grin
Kuuli läbimõõt 5cm
Kokku kolksutades kivi ei tundu olema, aga samas platsik ka mitte.
Ideid ?
[Pilt: 13090004.jpg]
[Pilt: 13090005.jpg]
[Pilt: 13090006.jpg]

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta

olen ise kunagi ammu neid käes hoidnud.need peaks olema jaapani,hiina heli-muusika kuulid(täpset nimetust ei tea)Loksutades peaks sealt seest helin kostuma.ja mis materjalist seda ma ei mäleta(arvatavasti samast materjalist mis keegli kuulid)
Vasta
Lightbulb 

Sa räägid ilmselt nendest.
http://en.wikipedia.org/wiki/Baoding_balls

Aga need peaks olema metalist tehtud ja sisaldava "lisavarustust" jah.
Minuomad on mingist veidrast kivimist, ja tunduvad täiskuulid olema.
Ei kolinat ega heli.

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta

jah nendest samadest kuulidest räägin.aga mis mina käes hoidsin siis need olid sinakad(tundus sama materjal nagu keegli kuulil)lokustades tegi heli.
Tänapeval tehakse igasuguseid asju erinevatest materjalidest järele.
ilusad nägid välja ehk oli tehtud turistide.
Vasta

(14-09-2013, 18:23 PM)k2rpman Kirjutas:  Sai kirbukalt euro eest selline asi ostetud.
Tundus huvitav ja hind polnud ka ülemõistuse.
Nüüd aga sooviks teada mis huviatavad "rahustamise" kuulid need küll on ?? Big Grin
Kuuli läbimõõt 5cm
Kokku kolksutades kivi ei tundu olema, aga samas platsik ka mitte.
Ideid ?
[Pilt: 13090004.jpg]
[Pilt: 13090005.jpg]
[Pilt: 13090006.jpg]

[Pilt: picard.jpg]

Äkki on tupekuulid...Toungue

aga ilmselt mingi feng-shui shit , massazipall

http://www.ebay.com/itm/Yellow-Stone-Chi...0774593251

NÕRGA TERVISE PUHUL - TERVISLIKUD LIIGUTUSED ISTUDES

Tsigun pakub võimalust teha veel lihtsamaid harjutusi istudes, ja need peaksid olema küll kõigile täidetavad. See komplekt koosneb põhiliselt 10 harjutusest, mis oli pikka aega kasutuses Šanghai tsigun-sanatooriumis. Loodan, et kui praktiseerite neid, siis peale nende täielikku omandamist ja tervise paranemist, soovite laiendada oma treeningharjutuste komplekti..

Hammastega kopsimine. Koputada, ühendades ülemised ja alumised hambad, esialgu 24 korda silmahammastega, pärast 24 korda esihammastega. See aitab tähelepanu koondada, omab tähtsust ka hammaste tugevdamisel.

„Mere sogaseks tegemine” ja sülje neelamine. Libistada või vedada keelega järgemööda 9 korda üle ülemiste ja alumiste hammaste väliskülje, üle ülemiste ja alumiste hammaste sisekülje, esiteks vasakult poolt, siis paremalt poolt, ja ilma pingutamata. Siis tõsta keeleots vastu ülemist suulage ja jälgida keelealust ala. Kui sülje kogus suus suureneb, siis „loputage” suud sellega 10 korda ja neelake alla. See võib kõhukinnisuse puhul pehmendada soolestikku, soodustab toidu seedimist, nõrgendab suus viha maitset või lõhna.

Ühesõnaga hiina kammarajurra

aga tundub et hiina kuule võib ka kasutada eelnimetatud otstarbel

http://calmspirit.net/jade_pearls/jade_ben_wa_balls.htm
Vasta

Mõista-mõista mis see on?
http://nagi.ee/photos/pildidplatsil/2291...et/240872/
Kummist toode.
Ps. Pilt-suurused-originaal...ja pildilt võib otsida kärbsesitta...Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Lada salongikütte regulaatori membraan.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Vastus on...õige. Koristamise käigus tulid kilepakendis välja ja tükk aega mõtlesin, et kus k.r.t olen neid näinud... Big Grin Omal ajal oli see teenus kuum sõna. Sai treitud lausa keermestatud rõngaid ja tehtud kraanid remonditavateks...Ja nüüd tsitaat "Oeh, mida kõike on andnud meile Nõukogude võim" Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 18 külali(st)ne