Asi on ?

UFO jah. Smile
http://www.ohtuleht.ee/766181/rumeenias-...laskaigust
Vasta

Oletame, et UFO oli sisepõlemismootoriga. Sellisel juhul pakuksin, et tegemist millegagi gaasijaotusmehhanismist pärinevaga.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(23-10-2016, 00:09 AM)Marko Kirjutas:  Oletame, et UFO oli sisepõlemismootoriga. Sellisel juhul pakuksin, et tegemist millegagi gaasijaotusmehhanismist pärinevaga.

Marko.Sisepõlemismootoriga käiakse külapoes,mitte teisel planeedil. Big Grin OK.Ilmselt pidasid silmas Maakulgurit. Rolleyes
Vasta

(22-10-2016, 07:23 AM)viplala Kirjutas:  Millega tegu?

[Pilt: 5984463t1h6a31.jpg]

See on kärri hammas Big Grin
Vasta

(23-10-2016, 08:08 AM)pannkook Kirjutas:  
(22-10-2016, 07:23 AM)viplala Kirjutas:  Millega tegu?

[Pilt: 5984463t1h6a31.jpg]

See on kärri hammas Big Grin


ilmselt mõni osa ära pudenenud sellise aparaadi küljest

[Pilt: Shuttle_Outland.jpg]
Vasta

Või siis mõne sellise küljest:

[Pilt: nazi-ufo.png]

Üks originaal kukkus IIMS ajal kuskil saksas vastu mäge pilbasteks ning fritsud üritasid seda meeleheitlikult järgi teha, et äkki aitab sõda võita võinii... 
Päris mitu tükki tehti ka, aga lendama neid vist ei saadudki - need sõideti samuti sodiks koos pilootidega.
Vblla sakslased kasutasid lausa originaaljuppe, sest ei osanud ju kõike järgi teha.

Kuna tegu maakeral tundmatu sulamiga, siis vanuse määramisel maapealsete meetoditega pandi samuti puusse ja asi on märksa uuem, kui see 250000xxx... aastat.
Vasta

ma mõtlesin et midagi sellist pigem, nagu pildil.
[Pilt: vints_800kg_rihmaga_5cm_x_7_5m_822.JPG]
Vasta

Põrksidur ilma vändata aparaatidel viib mõtted starterile. Iseenesest suht intrigeeriv vaatepilt kui kamp suuresilmaonusid oma taldrikut käima lükkavad Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kas jalgratta ketikaitse kinnitus või midagi ligilähedast? Asi vakantne ja ootab kosilast.

[Pilt: IMG_20161023_164337.jpg]

[Pilt: IMG_20161023_164347.jpg]
Vasta

Pole veel nii vanakooli mees, et kõigele ise nime anda suudaks Big Grin
Seega milega tegu?


[Pilt: 20161025_175510.jpg][Pilt: 20161025_175534.jpg]

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Primitiivne pihustistend? Kas varre sisse saab kütust kallata?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(25-10-2016, 19:27 PM)rocker Kirjutas:  Pole veel nii vanakooli mees, et kõigele ise nime anda suudaks Big Grin
Seega milega tegu?

Tundub nigu pihusti testimise seadeldis..
Vasta

Tundub tõesti nii.
Käisin keldris kontrollimas. Keerasin varre tagant nüüd püksid diislit täis Big Grin
Oli seal varre sees veel päris hea lonksBig Grin
Kuna ise antud seadeldist ei vaja, siis olen avatud pakkumistele.

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

(25-10-2016, 20:00 PM)rocker Kirjutas:  Tundub tõesti nii.
Käisin keldris kontrollimas. Keerasin varre tagant nüüd püksid diislit täis Big Grin
Oli seal varre sees veel päris hea lonksBig Grin
Kuna ise antud seadeldist ei vaja, siis olen avatud pakkumistele.
Mina soovin,  esitad hinnanägemuse mulle äkki ise?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

(25-10-2016, 20:00 PM)rocker Kirjutas:  Tundub tõesti nii.
Käisin keldris kontrollimas. Keerasin varre tagant nüüd püksid diislit täis Big Grin
Oli seal varre sees veel päris hea lonksBig Grin
Kuna ise antud seadeldist ei vaja, siis olen avatud pakkumistele.

Nonii...
kuhu stiilipunktid jäid? Big Grin
Loomulikult on mul ka niisama hea meel, et loll ja pime tagantkätt kobades kullakangi valis irw.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Markole ilus punane stiilipunkt siin  ->    .
Saarrandiga suhtleme erasõnumiga.

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Roceri seadeldisega saab pihustit mahavõtmata kontrollida. Kallad varre dk täis, keerad pumbapoolse toruotsa seadmele ja pressid korra. Kui ilus krooks 125 või 175 või muu ettenähtu juures plokis käib, on see pihusti ok. Pissiva pihustiotsa leiab ka rõhulanguse järgi üles. Andekas asi tehtud.
Vasta

(25-10-2016, 19:27 PM)rocker Kirjutas:  [Pilt: 20161025_175510.jpg][Pilt: 20161025_175534.jpg]

Kes tahab saab endale.
https://osta-ee.postimees.ee/pihusti-tes...src=search

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Lumi läinud. Oma jupp külatänava äärt koristada. Uueaasta põmmudest jäänused: [Pilt: 1]
Üks tükk õite raske, ei tahtnudki luuaga üles tulla
Vasta

(01-03-2017, 01:56 AM)pen.skar Kirjutas:  Lumi läinud. Oma jupp külatänava äärt koristada. Uueaasta põmmudest jäänused

Meenutab kangesti suitsugranaati, kuigi tundub natuke pisikesevõitu, samas neid ka igas suuruses/värvuses/kujus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne