T 16M (vana lauda traktori teine elu)

Ilma kuudita T-16 mass on 1685ckg. Egas kuut ka palju kaalu, paljas plekk ja natuke klaasi. Kerghaagisega vedamiseks on palju.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

(31-01-2017, 23:41 PM)metsakohin Kirjutas:  Ilma kuudita T-16 mass on 1685ckg. Egas kuut ka palju kaalu, paljas plekk ja natuke klaasi. Kerghaagisega vedamiseks on palju.

See on ilmselt koos kastiga?

Kerghaagisele ja väiksemale lamale palju jah. Ning paganasti tagakaaluline ka.
Vasta

Ilmselt ikka ilma kastita, andmed võetud vene saidilt ja ei mainitud, kas kast oli standard- või lisavarustus.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

Tundub, et 1635 kg on pelk traktor ja 1800 kg on mass kastiga, kuigi seda kusagil kirjas ei ole. Siin on erinevad mudelid võrdluses: http://traktor-t-16.ru/tehnicheskie-harakteristiki-t-16.

Kabiini massiks võib rehkendada kilot 100, kütusepaagi maht on 40 l, õlipaagil 9, akud (neis numbrites on 2 akut 3CT150) kaalub ka ligi paarkümmend kilo. Et kel vaja mass alla saada, tasub rehkendada Wink

Ning minu pakutud 1350 kg on rattaid eemaldamata ilmselt märg unistus... Big Grin
Vasta

Tervitusi T16M poolt!!! Elab veel Big Grin sai siin seda kuradi siduri värki regullitud ja tundub, et sai hea. No muidugi lendas stiilse pauguga üks tagarehv pilbasteks, peale kännuga kohtumist. Niisiis sai siis kiirkorras midagi välja mõeldud!!! Transportöörlint sisse ja hullema kohale ketttõmmist peale. Ohhh kole sai, aga sain oma talvepuud taas metsast kätte. [Pilt: IMG_20170811_195825_zpsdpi8eftq.jpg]

viimase koormaga läks jube kaua, krt üksi sebi edasi tagasi (küll kasti vaja laduma minna küll peale loopima)
[Pilt: IMG_20170811_195808_zpssxfajrta.jpg]

kohale see koorem jõudis ja homsest läheb 16 juba talveunne! Pakin ta koormakattesse, et vihm ligi ei saaks!!! Seejärel tuleb vaikselt ikkagi hakata mõtlema remondi peale

Veel pole maha löödud
Vasta

No kuradi photobucket ei taha töötada enam siin aga olgu, vahelduseks sai selline asi ostetud [Pilt: 50338203][Pilt: 50338203][Pilt: large_29740931_EWxP.jpg]

tõsi küll vähe kasutatuna.

Veel pole maha löödud
Vasta

Hirmsad mehed....

Mul on saskal 55 Ah autoaku...
Vasta

(20-09-2017, 09:53 AM)v6sa Kirjutas:  Hirmsad mehed....

Mul on saskal 55 Ah autoaku...

no sadas sülle sihuke

Veel pole maha löödud
Vasta

Sai rahakoti rauad lahti murtud ja ära ostetud tutikas tagarehv kohale toomisega ja täna lisandusid ka akujuhtmed. Plaan osta keevitus et veokast kokku siristada ning osta ATV vints kaigaste kokku tirimiseks soo pealt. Käigukasti asi on ka tegemisel aga see ei juhtu enne augustikuud, sest kiired ajad on mul praegu. 

Küsin kus kohas müüakse käigukahvlite fiksaatorvedrusid (need Mis kohe käigu kangi all on) need on mul läbi mädanenud

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne