2 Küsimust!
#1

1)Kas kellegil on infot kust võib leida gaz63 või gaz66 raami?

2)Teine küsimus volga kohta: volga sidurikettal on vedru küljes, aga ma ei mäleta kummale poole see käis kas hooratta või käigukasti poole või pole seda vedru üldse vaja? Palun aidake!

Ivar
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ivar73
1)Kas kellegil on infot kust võib leida gaz63 või gaz66 raami?

2)Teine küsimus volga kohta: volga sidurikettal on vedru küljes, aga ma ei mäleta kummale poole see käis kas hooratta või käigukasti poole või pole seda vedru üldse vaja? Palun aidake!

Ivar
*******************************
1) EI TEA
2)Siis on sul käes GAZ2410 siduriketas ja vedru pool käib mootori poole.
Vasta
#3

See vedruga ketas oli tal peal, aga villisel ei olnud vedru kas selle vedru võib panematta jätta või on parem kui panen selle hooratta poole?? ostsin uue ketta ja see pidi olema 24 oma ja vedru ikka küljes.! :???
Vasta
#4

vedru tuleb panna ikkagi
Vasta
#5

Eks ma panen siis vedru ikka ja hooratta poole.
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: audifan
vedru tuleb panna ikkagi
***********************
OT OT. See vedru on ettenähtud siduri sujuvamaks lahutamiseks. GAZ24 seda pole. Ja ega see eriti vurhfi juurde anna.
Võib panna ka tavalise kettta.:eureka
Vasta
#7

aga ma ostsin 350.- Kas võin vedru ära võtta?
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ivar73
aga ma ostsin 350.- Kas võin vedru ära võtta?
***************************KURAT Kirvest panevad Pärnus 240-
oot oot. Samainisid villisest? Paned ikka Volgale? GAZ24 ? Kui nii siis ära võta miskit ära pane aga sisse ja sõida.Smile
Vasta
#9

ikka volgale noh ma teen nii nagu targad ütlevad.villise mootori panin peale aga villisel on siduriketta nuudid teised ja panin volga oma tagasi.
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ivar73
ikka volgale noh ma teen nii nagu targad ütlevad.villise mootori panin peale aga villisel on siduriketta nuudid teised ja panin volga oma tagasi.
***************************
TJAH VEDRU IKKA HOORATTA POOLE.
Vasta
#11

AGA KAS KEEGI ESIMESELE KÜSIMUSELE KA OSKAB VASTATA?
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ivar73
AGA KAS KEEGI ESIMESELE KÜSIMUSELE KA OSKAB VASTATA?
*********************
Tere jälle mina. Kui ühe joosepi kätte saan siis oskan. Ostis teine esisillapärast terve GAZ 66. Kannatust:lol
Vasta
#13

NO eks ma kannatan aga peaasi et infot tuleks aga kas ta võttis esisilla alt ära??
Vasta
#14

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ivar73
NO eks ma kannatan aga peaasi et infot tuleks aga kas ta võttis esisilla alt ära??
**********************************
Nii helista talle 056633789 ja küsi järele.:bounce
Vasta
#15

See joosep on ju läti piiriääres ja mul polesinna mitte millegagi järgi minna! aga kas keegi 63 raamist ei tea midagi?
Vasta
#16

[quote]Niimoodi kirjutas: ivar73
See joosep on ju läti piiriääres ja mul polesinna mitte millegagi järgi minna!
*****************************Big GrinBig GrinBig Grin Minujaoks siis Tallinn Soome piiriääres.:lol:lol. OK Said üldse kaubale?
Ja kui kiire sul sellega on? Kui lumi läind ja maa kõva tulen ise tühja veokaga Soome piiriäärde:rull.
Vasta
#17

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: agaa
[quote]Niimoodi kirjutas: ivar73
See joosep on ju läti piiriääres ja mul polesinna mitte millegagi järgi minna!
*****************************Big GrinBig GrinBig Grin Minujaoks siis Tallinn Soome piiriääres.:lol:lol. OK Said üldse kaubale?
Ja kui kiire sul sellega on? Kui lumi läind ja maa kõva tulen ise tühja veokaga Soome piiriäärde:rull.

Sorry lihtläbu aga kurat kui siin on nii saatana hää tekstiga tüüpe, hihiiiii:lol:lol:lol:rull

Terv. Ivar (eland nii Pärnu kandis kui sääl teispool piiriSmile)

loll on loll olla.
Vasta
#18


See joosep on ju läti piiriääres.

Sorry lihtläbu aga kurat kui siin on nii saatana hää tekstiga tüüpe, hihiiiii:lol:lol:lol:rull

Terv. Ivar (eland nii Pärnu kandis kui sääl teispool piiriSmile) [/quote]
************************
Noh pole siin naerda miskit. Kui inimesega
kaubale sai ja kui seda juppi tõesti VAJA on siis otsid mõne variandi ja käid või Joosepsi juures Lätis ära aga kui ei saand kaubale siis pole ka kasu terve Põhja Läti läbikammimisest:lol.
Vabandan ette läbu eest ja ega ma kedagi solvata või narrida taha.
Vasta
#19

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: agaa

See joosep on ju läti piiriääres.

Sorry lihtläbu aga kurat kui siin on nii saatana hää tekstiga tüüpe, hihiiiii:lol:lol:lol:rull

Terv. Ivar (eland nii Pärnu kandis kui sääl teispool piiriSmile)
************************
Noh pole siin naerda miskit. Kui inimesega
kaubale sai ja kui seda juppi tõesti VAJA on siis otsid mõne variandi ja käid või Joosepsi juures Lätis ära aga kui ei saand kaubale siis pole ka kasu terve Põhja Läti läbikammimisest:lol.
Vabandan ette läbu eest ja ega ma kedagi solvata või narrida taha. [/quote]

Sorry, kui keski pahasti arvas. Lihtsalt lõbus oli. Ivars pole olnud aga neli-pool aastat oli mu nimi iivari hihiii:keersilm
Terv. IvarSmile

loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne