Foorumi teemade avanemisest ja uuest väljanägemisest.
#81

(06-10-2014, 11:19 AM)13piisab Kirjutas:   Kõigil on aga säilinud vabadus viidata ebasobivatele postitustele, pressides nende all olevat "Report"-nuppu ja kirjeldades, mis on postituse puhul häiriv.

Aga millal tekib võimalus enda ebavajalikud teemad ja kuulutused ise ära kustutada?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#82

(06-10-2014, 12:41 PM)mlsluik Kirjutas:  Aga millal tekib võimalus enda ebavajalikud teemad ja kuulutused ise ära kustutada?


Kui sa "raporteerid" sellest moderaatorile, usun, et siis tema kaasabil saab neist lahti. vist.
Vasta
#83

13 kirjutas ju, et sellist võimalust ei tule. Ja ei tohigi tulla. Müügikuulutusele võib lisada, et müüdud ja asi tahe, mingi aja pärast läheb ise prügikasti ära. Milles probleem?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#84

(06-10-2014, 11:07 AM)v6sa Kirjutas:  NIng mina ei suutnud välja mõelda, kuidas kustutada üleliigseid laenamisi. Tekste saab kustutada, kuid laenatava nime ei lase... Samasugune alatus nii teemades kui sõnumites. Netisirviks Chrome...
Olin algul sama asja tõttu nõutu. Siis avastasin juhuslikult, et kui kogu tekst vastavast kastist ära kustutada, kaob postitust üles riputades ka laenatava nimi koos kasti raamiga. Ehk siis paljast nime ilma juurde kuuluva tsitaadita ei näidata. Pentsik, aga võimalik harjuda.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#85

(06-10-2014, 12:57 PM)Marko Kirjutas:  13 kirjutas ju, et sellist võimalust ei tule. Ja ei tohigi tulla. Müügikuulutusele võib lisada, et müüdud ja asi tahe, mingi aja pärast läheb ise prügikasti ära. Milles probleem?

Probleem on selles et ma ei saa aru mis teil viga on, miks kodanik ise ei võiks oma müügikuulutust ära kustutada kui asi müüdud saab...?

Sama lugu teemadega mis enam päevakohased pole, miks peaks igakord modele lisatööd genereerima kui kodanik saaks selle lihtsa toimingu ise ära teha... Selles mõttes on AM foorum tõesti "eriline" 

Minu 35st teemast on hetkel 15 teemat kas vanad müügikuulutused või hetkel ebaolulised, seega võiksin need vabalt eemaldada. Hetkel on selline tunne et eesmärk omaette on võimalikult palju saasta, samuti tekitavad sellised kuulutused üleliigseid segadusid a'la kas mootor on veel müüa ja ega käigukasti pakkuda pole, noo kurat ma ise ei mäletagi enam et kunagi üldse selline asi müügiks oli...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#86

(06-10-2014, 14:14 PM)Basilio Kirjutas:  Olin algul sama asja tõttu nõutu. Siis avastasin juhuslikult, et kui kogu tekst vastavast kastist ära kustutada, kaob postitust üles riputades ka laenatava nimi koos kasti raamiga. Ehk siis paljast nime ilma juurde kuuluva tsitaadita ei näidata. Pentsik, aga võimalik harjuda.

Aha, proovime siis. Rolleyes

EDIT: Ja toimibki. Gut.

Siia järgi kohe sama juhm küsimus: mida tähendab nupp Quote ja miks sellel klikkides vahelduvad + ja - märk?
Vasta
#87

(06-10-2014, 14:37 PM)v6sa Kirjutas:  
(06-10-2014, 14:14 PM)Basilio Kirjutas:  Olin algul sama asja tõttu nõutu. Siis avastasin juhuslikult, et kui kogu tekst vastavast kastist ära kustutada, kaob postitust üles riputades ka laenatava nimi koos kasti raamiga. Ehk siis paljast nime ilma juurde kuuluva tsitaadita ei näidata. Pentsik, aga võimalik harjuda.

Aha, proovime siis. Rolleyes

EDIT: Ja toimibki. Gut.

Siia järgi kohe sama juhm küsimus: mida tähendab nupp Quote ja miks sellel klikkides vahelduvad + ja - märk?
pluss märgiga lülitatakse tsitaat sisse (saad omale näiteks pika teema lugemisel ära "plussida" 3 kasutaja jutud, millejärel reply nupule vajutades ilmuvad need 3 tsitaati sulle sinna, millele viidates saad oma postitust liigendada. Mina avastasin omajaoks, et kui ei meeldi topelttsitaadid, siis esialgu postitades ja seejärel valides "kiire muutmine" saab kunagise ammuse muutmiskasti ette, koos bb koodiga, ehk sealt saab nurksulgudest ära kustutada nime või seda muuta.
Vasta
#88

(06-10-2014, 12:57 PM)Marko Kirjutas:  13 kirjutas ju, et sellist võimalust ei tule. Ja ei tohigi tulla. Müügikuulutusele võib lisada, et müüdud ja asi tahe, mingi aja pärast läheb ise prügikasti ära. Milles probleem?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#89

Vat proovisin, kas minu jutt ilmub kui olen tsitaadist osa kustutanud ja nääädsa ega ikka ilmu. Mida ma valesti teen?
Tsitaadist kustutasin Milles probleem?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#90

(06-10-2014, 18:45 PM)aavu Kirjutas:  aavuVat proovisin, kas minu jutt ilmub kui olen tsitaadist osa kustutanud ...
Tsitaadist kustutasin Milles probleem?

Proovime, mis juhtub kui mina siit jupi kustutan ...

edit: toimiski!
Vasta
#91

Privaatsõnumitele vastamine on ka läinud oluliselt tülikamaks. Varemalt sai kõik replicad vastamise lahtris ühe suletõmbega siniseks ja nahh....
Praegu on seal aknas kustutamine sisuliselt võimatu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#92

olen täheldanud, et mobiilsest seadmest (android) foorumit vaadeldes on kõik teemad mis asuvad rubriigis  Automarkide vabateema
teistsuguse vorminguga (segane ja sassis kõik üksteise seljas jms) neid on keeruline lugeda ja seal on ka imelik sinine taust mida üheski teises rubriigis ei esine.
ehk saaks seda kuidagi parandada ja viia samasugusesse vormingusse nagu teised rubriigid ?
ei usu et see on nüüd seadme mure sest esineb see vaid selles konkreetses foorumis ja selle konkreetses osas
Vasta
#93

   

Veider.
Anomaaliad puuduvad.
Vasta
#94

ei teemade nimekirja vaade on OK
aga kui mõni teema avada siis on selline vaade

[Pilt: upload_-1]


võrreldes teistes rubriikides olevate teemadega mille pilt on selline
on seda esimest ikka oluliselt raskem lugeda

[Pilt: upload_-1]
Vasta
#95

(17-05-2016, 22:08 PM)MeelisV Kirjutas:  ei teemade nimekirja vaade on OK
aga kui mõni teema avada siis on selline vaade

[Pilt: upload_-1]


võrreldes teistes rubriikides olevate teemadega mille pilt on selline
on seda esimest ikka oluliselt raskem lugeda

[Pilt: upload_-1]
on-on  see  sinine  jama   , viimane  nädal  juba.  hea ei  ole .
Vasta
#96

Mul viskas ka siniseks kui välja olin loginud ja küpsised ning kõik muu ära kustutanud arvutist, üks proge tegi veits puhastust arvutis. Kohe kui olin sisse loginud, viskas jälle normaalseks kõik.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#97

Nuvott, ei tea. 
Mul selline taust puudub igatahes ja kõik on korrekt ka teemade avamisel, nagu postitatud ekraanitõmmiselgi.
Telefoniks põrandaalune odav junn ja brauseriks traditsiooniliselt Opera.
Vasta
#98

Mul on väljalogituna isegi Windows 7 masinas chrome-iga avades selline pilt ( Sisselogituna korras): [Pilt: Capture.PNG]
Vasta
#99

Tere.

On kadunud foorumi pealehel tihti kasutust leidnud link
"Märgi kõik alamfoorumid loetuks".
Ehk ei ole see (kadumine) taotluslik?

Kui peres on GAZ-52, ei ole 4x4 autot (ka Talveralliks) vaja
Vasta

(09-08-2017, 22:26 PM)Andres_k Kirjutas:  Tere.

On kadunud foorumi pealehel tihti kasutust leidnud link
"Märgi kõik alamfoorumid loetuks".
Ehk ei ole see (kadumine) taotluslik?

Ilmselt kadus kogemata ära, turvakaalutlustel tuli tarkvara versiooni uuendada, et pahalastega sammu pidada. Eks mõnel vihmasel õhtul jõuan uurida, milliseid üllatusi uus versioon pakub.

Kui veel mingeid anomaaliaid tähele panete, võite julgelt teada anda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne