Foorumi teemade avanemisest ja uuest väljanägemisest.

Lugemata privaatsõnumid olid enne nimekirjas rasvase pealkirjaga, nüüd kõik ühesugused.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Foorumitest teemade otsimine ka tarbetu tripper.

1) Näituseks tahaks sirvida teemasid "Harrastame vanu busse" nimelises foorumis.

2) Hetkel avaneb leht ühe tulemusega (ПАЗ 672М 082 AIS). Kuna otsingufilter on miskipärast vaikimisi Alates: tänasest peal, näidatakse ainult teemasid kuhu tehtud post ilmselt alates kella 00:00-st

3) Muudan filtri Alates: algusest ja ilmub juba toekam nimekiri teemadest kuhu varem viimased postid tehtud.

4) Kahjuks ma ei leidnud esimeselt lehelt otsitavat teemat ja klikkan allpool nupule "2" või "järgmine", et pääseda teisele lehele. Avaneb taaskord ainult ühe tulemusega leht (ПАЗ 672М 082 AIS), sest filtri parameetreid ei rakendatud päringul. Niisiis olen 2. punkti juures tagasi ning teisele, kolmandale või kümnendale lehele ei pääsegi kunagi valitud filtri seadetega. Suletud ring.

Ajutine lahendus muidugi aadressiribal lisada päringu stringi otsa käsitsi lehe number, näiteks ?page=2, sellisel juhul säilivad filtri sätted ja saab minna kaugemale esimesest tulemuste lehest.
Vasta

Plaatnutiseadmest tsiteeringutega (eriti kui neid on palju) postitustele vastamine on ikka tõeline piin. Miskipärast ei saa ka tekste copy-pastetada mis on oluline featuur sellises näputöös.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(13-08-2017, 18:43 PM)ZIL 131 Kirjutas:  Foorumi esilehe lõpust kadunud "märgi kõik teemad loetuks" Sad


Siin on selle lause jaoks parem koht.
Samas ma pole selle funktsiooni vajadust kunagi mõistnud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

See oli üks väga vajalik nupuke.
Nii nagu peale potil käiku tõmbad vee peale, nii ka foorumis oli hea peale külastust kõik mitte huvitav veega alla lasta.
Vasta

(09-08-2017, 22:26 PM)Andres_k Kirjutas:  Tere.

On kadunud foorumi pealehel tihti kasutust leidnud link
"Märgi kõik alamfoorumid loetuks".
Ehk ei ole see (kadumine) taotluslik?

Mul tekkinud ajapikku küsimus kas see link ei tulegi enam tagasi?
Vasta

Ma  ei tea kas ainult minul aga viimasel ajal, nö. mõned kuud, hangub foorum päris tihedalt. Brauseri allanurka jääb kiri "automoto .ee vastuse ootel..". Umbes minuti pärast hakkab jälle kõik ilusti tööle.
Või siis teine variant, et viskab ültse ette kirja : 

Internal Server Error
Internal Server Error-i kohta saate täpsemat infot oma virtuaalserveri kataloogis "logs" asuvast failist error_log


Kas probleem minu teenuse pakkujas või foorumi serveris?
Vasta

Mul sama jama,algul mõtlesin et ehk mingil kellaajal palju vaatajaid.
Vasta

Eile oli olukord eriti hull, täna nagu OK olnud. Kui foorumi töökindlust ja kiirust aitaks tõsta näiteks mingi teenusepakkuja (kogemuse järgi zone.ee on kiire, teised on nagu on) või paketi vahetus, aga see vajab lisaraha, siis olen kindel et paljud oleksid nõus mingi väikse summa kinkima selle nimel. Aasta või paari tasu saaks ehk ikka kokku. Cool
Vasta

(16-12-2018, 16:58 PM)vanaain Kirjutas:  Mul sama jama,algul mõtlesin et ehk mingil kellaajal palju vaatajaid.

On sama mõte olnud. Viimasel ajal on telia pakett 40 mb, muidu kiire aga kohati jamab. Ei hakkagi alla laadima. Task managerist networking näitab nulli. Mõnikord aitab ümberlaadimine, mitte alati.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

foorumi paljude asjade mittetoimimine tuleneb sellest, et peremeest pole.
kuidagimoodi tiksub ja käib küll.
Vasta

(16-12-2018, 16:34 PM)r.i.h.o Kirjutas:  Ma  ei tea kas ainult minul aga viimasel ajal, nö. mõned kuud, hangub foorum päris tihedalt. Brauseri allanurka jääb kiri "automoto .ee vastuse ootel..". Umbes minuti pärast hakkab jälle kõik ilusti tööle.
Või siis teine variant, et viskab ültse ette kirja : 

Internal Server Error
Internal Server Error-i kohta saate täpsemat infot oma virtuaalserveri kataloogis "logs" asuvast failist error_log


Kas probleem minu teenuse pakkujas või foorumi serveris?

sama siin ja viimasel ajal pidevalt.
Vasta

(16-12-2018, 19:47 PM)muska71 Kirjutas:  
(16-12-2018, 16:34 PM)r.i.h.o Kirjutas:  Ma  ei tea kas ainult minul aga viimasel ajal, nö. mõned kuud, hangub foorum päris tihedalt. Brauseri allanurka jääb kiri "automoto .ee vastuse ootel..". Umbes minuti pärast hakkab jälle kõik ilusti tööle.
Või siis teine variant, et viskab ültse ette kirja : 

Internal Server Error
Internal Server Error-i kohta saate täpsemat infot oma virtuaalserveri kataloogis "logs" asuvast failist error_log


Kas probleem minu teenuse pakkujas või foorumi serveris?

sama siin ja viimasel ajal pidevalt.
Mul kõige rohkem hommikuti,õhtul ei haki

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Tean probleemi olemusest ja ei ole foorum ilma peremeheta, kes siin varem nii arvas. Vaja on teha üks suurem uuendus ja see võtab kokku ühe terve päevatöö järjest. Isiklikult ongi probleemiks see aeg leida, et see korraga ära teha. Võimalik, et see aeg leidub nende jõulupidude vahel verivorste seedides.

Tehniliselt on andmebaas lihtsalt täis saanud ja osa päringuid võtab nii kaua aega, et meile eraldatud võimsus ei tule sellega toime. Tuleb andmebaas optimeerida, ebaoluline info kustutada jne.
Vasta

Kas  hindamise sisteem on teadlikult väljas?


Vasta

(18-12-2018, 23:36 PM)hulgus Kirjutas:  Kas  hindamise sisteem on teadlikult väljas?

Hindamise sistem pole väljas, vaid selle aken avaneb väljaspool ekraani. Zuumiga mängides täitsa saab kiitust jagada.


[Pilt: hinne.jpg]

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Nüüd peaks foorum ka üle https töötama. Öötundidel kui kõik stabiilne, läheb sunniga kõigile ühendus krüpteeritud kanalisse, nii et võite julgelt ka foorumit avalikes netipunktides edasipidi kasutada.

Mingisugused kujundusvead on sisse jäänud ja need proovime ka järjest korda teha... Nt sisselogimise kasti peab ka mööda lehte veel taga otsima Smile
Vasta

Au, kiitus ja lugupidamine!
Vasta

Sama siitpoolt.

Tänan.
Vasta

Vaimne-virtuaalne tunnustus rakenduse ja baasiga maadlemise eest! Pole lihtne seda teha vabast ajast ja kui server juba veateadete hädakisa karjub Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne