Uunikute 14. Talveralli 2015 21.-22.veebruar 2015, TULEMUSED esimeses postituses

Tere 
Sooviks registreeruda

Nimi: Tiit Murik
Sõiduk: Volvo 244,  1983
Klass: turist
Numbri soov: 83
Reisijaid: 4 koos ööbimisega


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Suurusjärk 300+ km rallirada on kirjutatud ja keegi ei saa öelda, et me ei teinud seda lumiseks ega libedaks Big Grin Igastahes meie oleme oma Talveralli juba kätte saanud: kiilasjääst läbipaistmatu tuisuni, imekaunid lumised metsad, kitsed, jänesed jne! Ja ärge keegi tulge rääkima, et teehooldust Eestis pole: lahti olid lükatud ka sellised olematud teed, mida poleks uskunudki! See, mis mingil kuradi surmamaanteel toimub, see pole meid kunagi väga huvitanud Big Grin 
Vasta

Teema oleks ikka vaja kiiremalt teada muidu ei jõua me kuidagi kujukesi teha?

   
   
Vasta

KUI homme mulle üks tuntud pillimees helistab ja me saame raudkindlale kokkuleppele, aga ka lõunapunkt annab lõpliku kindla sõna, saab nii nimi kui stiil paika! 
Vasta

Küsimus: KELLE EEST on maksnud täna 12.01 JÜRI KUKK??? 
Vasta

(12-01-2015, 13:38 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Küsimus: KELLE EEST on maksnud täna 12.01 JÜRI KUKK??? 

Ilmselt enda eest
Vasta

(12-01-2015, 15:15 PM)zazik Kirjutas:  
(12-01-2015, 13:38 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Küsimus: KELLE EEST on maksnud täna 12.01 JÜRI KUKK??? 

Ilmselt enda eest

Ilmselt jah Big Grin oli mul suisa kahe silma vahele jäänud ja polnudki mu omas exeli nimeirjas... Mis ma küll ilma Sinuta teeks  Toungue 

PS: esimesed kaks tundi stardiaega on seega juba täis... tegelikult sügan kukalt, et kuidas seda probleemi lahendada. Ahjah, esimeses postituses on vihje õhtusele stiilile:
Vasta

Muutsin osalejate arvu
Vasta

Tere. Lisaksin veel 1 ekipaasi!






1.Madis Lehtme
2.Opel rekord
3.Tagavedu
4.Reisijaid 2 ja ööbimist ei vaja
5.Nr ?


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

Raha teele saadetud nelja tegelase eest, kirjas oli kolm tegelast. Liitus noor ja õpihimuline rallitaja.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta

   
Paluks veel üks auto:
Allar Rebane
Mercedes Benz w114 sünd.1972
2WD
1 sõitja,ööbimist ei vaja.Kaaslases pole veel kindel
mul puudub ka number !

odavad rendiautod al.5 euri pärv.
 sõidukit euroopa oksjonitelt !
rentida garaaz Mõigus
www.autorola.eu

allar@arcar.eu
Allar
www.arcar.eu
56291000
Vasta

Tiim nr 146 peab tegema masina vahetuse.Fleetwoodi asemel stardime Chevy caprice 1981 sedaaniga reg nr 21zkr.Loodan et ei riku selle vahetusega eetika ega muid reegleid.tehnilised põhjused.
Vasta

Hetkel esimese lehe nimekirjas nr 175. kohal asuva Rainer Ottise ja Mini vöib kustutada asjaolude muutumise töttu.
Kellegile teisele siis vöimalus vaba Wink

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

Tere, küsin, et, mis numbri võib autole panna, olen Jaanus Lüüding, Ford Capri mk3 tuleks sõitma. Hetkel maksud makstud ja ootel?
Vasta

Kus on tuleb juurde Smile

Paluks veel üks auto:
Siim Meibaum
Volvo 343 1982
2WD
3 meest autus
Ööbimist ei soovi


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

(14-01-2015, 20:14 PM)cezetimees Kirjutas:  Tere, küsin, et, mis numbri võib autole panna, olen Jaanus Lüüding, Ford Capri mk3 tuleks sõitma. Hetkel maksud makstud ja ootel?

Vabandust, jäi kuidagi number rivist "võtmata"... ja see saab olema 141! Kohe parandan ka eespool küsimärgi ära. 
Vasta

Tere seltsimehed,

Vaatan, et olen küll natuke hiljaks jäänud, aga sellegi poolest esindaks Tšehhi kolmerattaliste jõuvankreid. Vaatan, et nad on siin väga vaeslapse rolli jäänud.

Oleksin kindel tulija.

Nimi: Tõnis Tobre
Sõiduk: Jawa 360, 67a + Velorex külgvanker
Ööbimine: jah
Klass: tsikkel
Sõitjaid: juht + kurviskallutaja korvis

[Pilt: c7Xyn4vE1Q9rEmipo5_rzcURb-gXlsCU2etQ1VE4erw]

Ikka head!
Vasta

(29-12-2014, 13:56 PM)PlyVal64 Kirjutas:  On rõõm teatada kõigile võiduajajatele, et õhtuse kultuuriprogrammi kindla ja lahutamatu osa "polka ja valsi" taktis täidab seekord vokaal-instrumentaalansambel KOLUMBUS KRIS! Seekord "puud seistes surra" ei saa...

Hr Veski ehk täpsustab siiski veel natuke teemat... mitme päeva pingsa mõttetöö tulemusena ei ole veel õnnestunud seda "(välja)mõelda nagu teie" Big Grin
Vasta

Nimi:  Oliver Vainokivi
Auto: Moskvich 427 1975. aasta
Klass: Turist/2WD
Osalejaid: 3

[Pilt: Screen_Shot_2015-01-16_at_8.48.27.png]
Vasta

[Pilt: 540839_530994463612244_271062869_n.jpg?o...76116714a9]

Andrus Anier
Jeep J20
4x4
Osalejaid 4
Numbri võtaks 777, mida varem kandis Mossershmidt
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne